Jump to content
  • Kayıt Ol

Rescue ME!

CHOBiTS

Önerilen İletiler

Rescue-Me-manga-T.2.jpg

Champion RED Ichigo magazine 33.sayısına göre, Makita Yoshiharu'nın mangası "Rescue ME!" animeye uyarlanacağı duyuruldu.

Yazarın adı ile mangaupdateste arama yaptığımda adamın önceki yapımlarının hep hentai olduğunu öğrendim. Tek ecchi yapım bu ve son başladığı manga ise romantizm ve drama içerikli.Sanırım kolay yoldan parlamak için bir kaç senesini cinsel içerikli mangalara vermiş ve artık gerçek düşüncelerini yansıtmaya başlamış.Liqueur adlı yeni mangasının çevirisi yok ama çizim olarak baya sağlam duruyor.

Konu: Harem komedi. Mizutani Masayuki sakin bir lise öğrencisidir. Ailesi yurtdışına tatile gidince, sınıf arkadaşı Shimizu Sayaka ona bakıcılık edecek ve ev işlerinden sorumlu olmuştur. Masayuki'nin ruh sağlığı yerinde olmasına rağmen, Sayaka ise sapıkça düşünceleriyle onu parmağında oynatmaya çalışmaktadır.

Kaynak:

http://myanimelist.net/forum/?topicid=472393

Sitemizde yapılan haberleri paylaşırken AMT Fansub'tan alıntı olduğunu belirtmeyi unutmayın. Yazan: CHOBiTS

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 9
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Akuma_Blade

2

• CHOBiTS

1

• Derflinger

1

• ShinigamiKhan

1

Okumuştum konusunu, ama mangasının ingilizce çevirisini bulamadım. Güzel duruyor, çıkınca izleriz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Konusu sıradan harem ecchilere göre biraz daha farklı gibi. Çıkınca bakarız artık. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ecchi ve neko mimi :D Tamam çıktığında kesin izliyorum bu seriyi agjgd

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

TV serisi değil de OVA olursa daha iyi olur gibi ama bu tarz ecchi'ler çok denendi yada bana öyle geliyor. Paylaşım için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yani, sapık bir kız ve sapık olmayan erkek, bu tarzda fazla anime yok inşallah iyi bir sonuç çıkartırlar...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

komedi olmasından dolayı çıkınca bakabilrim ama kesin echii de olacak

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 7 ay sonra...

İzlenir bir şeye benziyor, gerçi ecchi varsa her türlü gideri vardır:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?