Jump to content
  • Kayıt Ol

Sexless Friend

CHOBiTS

Önerilen İletiler

(düzenlendi)
Sexless Friend

TANITIM

Suou Tsukasa üniversite birinci sınıf öğrencisidir. Çok yakışıklı olduğu için kızlar peşinde pervanedir. Bu yüzden kızlar ona prens lakabını takmışlardır. Kızlar her şeylerini paylaşmaya

Hazır olsalar da prens kızlardan uzak durmakta kararlıdır. Bu yüzden kızlara karşı nazik ve hoşgörülü davransa da, aslında kızlardan korkmaktadır. Her ne kadar kızlar arasında popülerse de, kızlara karşı kendine güveni olmayan bir bakirdir. Çünkü abla baskısı altında yaşadığı için ve sürekli ezildiğinden kızlara karşı böyle bir tepki göstermektedir.

Yakın arkadaşı Sendou'dan başka kimse onun bakir olduğunu bilmemektedir. Sendou bir gün böyle uzak durmaya devam edersen insanlar senin gey olduğunu düşünebileceklerini söyler. Tsukasa bunu reddeder ve hayallerindeki kızın Yamato Nadeshiko (Geleneksel Japon ev kadını) gibi bir kız olmasını ister. Sendou hangi çağda yaşadığını söyleyerek onun bu masum hayallerine gülüp geçer. Sendou geri geri giderken okulun güzel kızlarından Kizaki Megumi'ye çarpar. Sendeleyen kızdan özür dilerken Tsukasa açılış töreninde en son gördüğü bu kızı hayallerindeki kıza benzetir ve ilk görüşte aşk başlar. Kız derse geç kaldığını söyleyerek uzaklaşır ve kem küm'den başka kıza karşı doğru dürüst laf edemeyen Tsukasa aptal aptal sırıtır.

Sendou Kizaki'ye çarptığında oda arkadaki Hime-sensei'ye çarpış ve ağaca yapıştırmıştır. Kizaki ayrıldıktan sonra anca farkedebilirler. Hime-sensei'yi kaldırmak isteyen Sendou'yu iter ve kendi başına kalkabileceğini söyler. Sonrasında Sendou iç çamaşırını gördüm diyerek alay eder ve öğretmenini bugün yine çocuk iç çamaşırı giydiğini iddia ederek ne giydiğini söylemesini sağlayarak kandırır.

Hime-sensei genç yaşta öğretim görevlisi olmuş saf ve gelenekçi bir kadındır. Öğrencileri onu çok sevse de ona takılıp dalga geçmeyi de çok severler. Hime-sensei yaşına nazaran daha genç ve birazda çocuksu görünmektedir. Yine bir gün sınıfça bir parti verirler ve Hime-sensei'yi de davet ederler. Biraz zorlamayla Hime-sensei'ye bira içirirler ve sarhoş olmaya başlayınca da ona birtakım sorulara boğarlar. Sensei yetişkin olduğu için her konuda sizden daha çok tecrübeliyim der. Öğrencilerde bunu fırsat bilerek kaç erkekle birlikte oldunuz sorusunu yöneltir. Sendou ve Tsukasa uzaktan onları izlemektedir. Tsukasa arkadaşına biraz daha üstelerlerse Hime-sensei'yi ağlatacaklarından emin olduğunu söyler. Ama kalabalığa müdahale edecek cesareti yoktur. Kizaki öğretmenimizi daha fazla zorlamayın der. Ondan cesaret alan Tsukasa müdahale edecekken Hime-sensei bir itirafta bulunur ve herkes şaşkınlaşır. Hime-sensei hala bakire olduğunu ve bunu evleneceğim erkeğe sakladığını söyler. Sonrasında onun bu masum hayaline öğrenciler güler. Sensei iyice ağlama sınırına dayanmıştır. Bu sırada Kizaki ve Tsukasa olaya müdahale eder. Zaten kızlar Tsukasa'yı görünce prens ne derse yapmaya hazırdırlar. İkisi böylece Hime-sensei taksiyle evine bırakmaya giderler.

Kızlardan en az 1m uzakta duran Tsukasa ile sevdiği kız arasında takside sadece Hime-sensei vardır. Karşı cinsle iletişimde başarısız olan Tsukasa yavaş yavaş konuşmaya başlar. Aslında Kizaki'de okulun en popüler erkeği ile sohbet edebildiği için kendini çok şanslı saymaktadır. Konuşma ateşlenirken taksi adrese gelmiştir. Tsukasa, Hime-sensei evine bırakacağını ve Kizaki'ye partiye dönmesini ve birazdan kendisinin de geleceğini söyler. İçinden baş başa dönemediği için çok pişmandır.

Sarhoş Hime-sensei'yi sırtına alıp dairesine doğru çıkarken Sensei kendi kendine "son randevuda yaptıklarım için beni affet sempai, ama toplum içinde beni aniden öpünce utandığım için kaçtım" diye mırıldanmaktadır. Tsukasa herhalde erkek arkadaşından bahsediyor diyerekten evin kapısını aralar. Yere bıraktıktan sonra "saçlarım bağlıyken uyuyamam" diye yine mırıldanır. Tam tokasını çıkartırken Hime-sensei onu dudaklarından öper. Tsukasa'yı sempaisi olduğunu sanmaktadır ve özür için öpmüştür. Sonrasın ona sarılıp Erika-sempai beni affet der. (Tsukasa bu bir kız adı diye düşünür) Ama göğüslerini yoklayan Hime-sensei düz olduğunu fark edince jeton düşer. Sonrasında Tsukasa şaşkın bir şekilde öğrencisi olduğunu söyler. Gözlerini iyice aralayan Hime-sensei yaptıklarına şok olmuştur. Tsukasa bir şey olmamış gibi davranıp ayrılmak ister ama Hime-sensei kolundan tutar ve biraz zaman ver bunu telafi etmeliyim der ve düşünmeye başlar.

Tsukasa'nın aklı partide onu bekleyen Kizaki'de dir. Hime-sensei olanları unutması için sus parası vermeyi teklif eder. Tsukasa gerek yok der ama Hime-sensei'nin daha tam aklı başında değildir. Para yeterli değilse o zaman yaka bağını çözmeye başlar ve " lütfen bana nazik ol" der. Sonrasında gözü yaşlı, "bekaretimi böyle kaybettiğim için anne, baba beni affedin" der. Tsukasa böyle işlere beni karıştırma beni yanlış anlıyorsun der ve lezbiyen olduğunu kimseye söylemeyeceğim der. Hime-sensei lezbiyen olmadıklarını söyler ve açıklamaya başlar. Erika-sempai hem kendisini erkeklerden koruduğu ve ilgilendiği için çok sevmektedir ama onu karşı cins olarak görmemiştir. Hime-sensei yetişme şartları açısından erkeklerden korkan bir kızdır. Orta okuldan beri Erika-sempai tek dostudur. Onu bir öpücük sonucunda yalnız bıraktığı için suçluluk hissetmektedir. Tsukasa cinsiyetinin sorun olmadığını istersen sempainle yeniden başlayabilirsin der ama Hime-sensei, Hime Nomiya ailesi buna izin vermezdi zaten der. Ailesinin seçtiği damat adayından başkasıyla evlenmesine müsade edilmemektedir.Bu sözü üzerine Tsukasa Hime-sensei'nin çok zengin bir aileden geldiğini anlar.

Hime-sensei hala erkeklerden korktuğunu söyler, eğer Tsukasa gibi biri olsaydı alışmam fazla sorun olmazdı der. Çünkü; Tsukasa'nın, kibar, sevimli ve feminen bir tipi olduğunu söyler. Sonrasında partide kendisini kurtardığı için teşekkür eder. Herkesin seni Prens olarak çağırmasının nedeninin kibar ve nazik olmasından kaynaklı olduğunu söyler.

Hime-sensei zorla öptüğüm için özür diler ama senin gibi popüler biri için bir öpücük sorun olmaz herhalde diye sözlerine devam eder. Tsukasa beni yanlış tanıyorsun bu benim ilk öpücüğüm diye üzgün olduğunu ifade eder. Sonrasında Hime- sensei başını öne eğerek daha bi içtenlikle özür diler.

Sonrasında Tsukasa kendisinin de kızlardan korktuğunu söyler. Hime-sensei onu daha iyi dinleyebilmek için içeri davet eder. Tsukasa kendisinin 2 ablası ve annesiyle büyüdüğü için çok çektiğini ve kızlardan korktuğunu söyler. Şimdi ise Kizaki'den hoşlandığını ve ona açılacak cesareti olmadığını söyler. Hime-sensei bir anlaşma önerir. Birbirlerinin sırlarını bildikleri için ikisinin korkusu geçene kadar birlikte takılmayı önerir. Tsukasa bu nasıl bir ilişki olacak; yoksa "fuck body (Romantik bağ olmadan iki tarafın karşılıklı cinsel ihtiyaçlarını karşılamak için kurdukları ilişki şekli) " tarzı bir ilişkimi diye düşüncelerini söyler. Hime-sensei bu ilişkininin ne olduğunu bilmez ve Tsukasa açıkladığında çok ahlaksız bulur ve reddeder. Bunun üzerine sensei bizim ilişkimiz masum olacağı için adını "Sexless Friend" koyalım der. Tsukasa'da bunu kabül eder.

Böylece farklı amaçları olan çiftimizin ilişkileri başlamıştır.

67799.jpg

DİĞER İSİMLERİ

Romaji: Sexless Friend

İngilizce: Sexless Friend

Japonca: セックスレスフレンド

BİLGİ

Kategori: Manga

Cilt sayısı: 2

Bölüm sayısı: 14

Yayım: 25 Eki 2011 - 10 Şub 2013

Dergi: Web Comic Beat's

Eser: Hidetaka Kakei (Hikâye & Çizim)

Türler: Komedi, Ecchi, Romantik, Seinen

İSTATİSTİKLER

Sıra: 12141

Veriler 23 Aralık 2016 Cuma günü 15:36 saatinde MyAnimeList sitesinin şu sayfasından çekilmiştir: manga / 36041

Düzenlendi: (Aurora Borealis)
Güncelleme
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 15
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

4

• xxxxxxx

3

• JNXL

2

• MousassaKanjeri

1

Tanıtım için ellerine sağlık. :cicek1:

Biraz uzun olmuş ama ben zaten konusunu bildiğim için okumayacağım. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Birde Mangayı çevirseydin tadından yenmezdi Chobits. Guzel tanıtım olmuş. Okuyasım geldi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Okumakta zorlandım sanırım olayın ne olup olmadığını anlamam için 1-2 defa daha okuyacağım. Paylaşım için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Güzel bir konusu var:) Manga okumayı düşünebilirim:) Tanıtım için teşekkürler!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Uzun ama anlaşılması kolay bir tanıtım olmuş. Baya emek harçandığı belli. Eline sağlık..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

%80 eminim ki öğrenci ve öğretmen sonunda bir birlerine aşık olacak(artık alıştık)esngge

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

%80 eminim ki öğrenci ve öğretmen sonunda bir birlerine aşık olacak(artık alıştık)esngge

Spoiler kullan hacı

ben yüzde yüz eminimki öyle olacak.Erkeğin lakabı prens öğretmenin adı hime(prenses) zaten.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Spoiler kullan hacı

ben yüzde yüz eminimki öyle olacak.Erkeğin lakabı prens öğretmenin adı hime(prenses) zaten.

Tamam spoilere aldım ama tutturacağımı tahmin etmemiştim sanırım bu anime-manga olayında iyice yıllandık

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İngilizce bilmemenin başka bir zararı

İşte bir çok güzel manga ile karşılaşıyorum ama sadece türkçe değilde ing çevirisi bulunduğundan okuyamıyorum

Her ne ise tanıtımınız için sağolun

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 6 ay sonra...

Manga 14 bölümde bitti ve ingilizceye çevirilmiş 12 bölüm mevcut olup yakında tamamlanır gibi duruyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Manganın bugün itibariyle ıngilizce çevirisi bitmis bulunmakta olup son olarak hiç beklemediğim ve çok sasirtan bir gelişmeyle veda etti.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?