Jump to content
  • Kayıt Ol

HunterXHunter Tartışma

painscream

Önerilen İletiler

• İleti 214
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• gundamaster

29

• painscream

28

• bLueeekun

26

• darkeros

23

Spoiler kazazedesi olmamak adına kurcalamak istemediğim için mangasını soruyorum, acaba Kimera Arc akabinde yeni arc veya arclar görecek miyiz? Malum manga bir yerde tıkanıyor, duraklamaya ne kadar yakınız?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu bölümde Killua öyle çok konuştu ki ben de Gon gibi yaktım devreleri. Ne anlattığından bile koptum bir ara :) Kral muhafızlarını ayırmayı planlıyorlar ve avcı birliği başkanı kral ile kapışacak sanırım. Daha önce bir kimera karınca başkana krala dokunamazsın bile demişti. Ne gibi bir planları var bekleyip göreceğiz, bir de gelecek hafta HxH izleyemeyeceğiz artık. Hafta sonu keyfimizi elimizden aldılar resmen :002:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu bölüm temposu yavaş geçti. Fırtına öncesi sessizliğe bağlıyorum. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aslında fena bölüm değildi. Ara ara verilen notlar ve geleceğe yönelik olabilece pozisyonlar gibi açıklayıcı bir bölüm olmuş. Killua-san konuştukça konuştu ama çok da kötü olmadı.

Ve belki de geçiş amacıyla yapılmış bir bölümdü. Şimdi günlerde değişiyor, iyice oturmak için de olmuş olabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Başkan Netero bu görevi başarıya ulaştırmak istiyorsa herkesi kurtaramayacağını söylemişti, kimi feda etmeye karar verdi acaba? Kendisi feda etmek gibi salakça bir harekette bulunmaz umarım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Başkan Netero bu görevi başarıya ulaştırmak istiyorsa herkesi kurtaramayacağını söylemişti, kimi feda etmeye karar verdi acaba? Kendisi feda etmek gibi salakça bir harekette bulunmaz umarım.

Kralla dövüşte kendisi bir şekilde zayıf yönünü bulup, zayıflatıp başkasına işini bitirtebilir gibi geliyor bana. Bir arkadaşıyla görüşeceğini söylemişti. Onda bitiyor iş. O arkadaş kim acaba? Ayrıca o fedakarlık sözünü halk için de demiş olabilir belki.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
Spoiler kazazedesi olmamak adına kurcalamak istemediğim için mangasını soruyorum, acaba Kimera Arc akabinde yeni arc veya arclar görecek miyiz? Malum manga bir yerde tıkanıyor, duraklamaya ne kadar yakınız?

Çıkan son chaptera şöyle göz ucuyla bir baktım da hala chimera antlar vardı ama chapter içeriği neydi bilemiyorum.

Bölüm bana da biraz sıkıcı geldi, izlerken pek adapte olamadım kaçırdığım kısımlar oldu. Killua'nın neden bahsettiğini şu an pek hatırlamıyorum. Geçiş bölümüydü aslında. Sonlarda gördüğümüz bir iki ufak dövüş sayesinde kendime geldim bölüm sonunda.

Netero'nun yardım alacağı kişi Killua'nın dedesi olabilir. Bir şekilde o ailede bu kavgaya karışacak gibime geliyor. Zaten bölümde kendilerinden de bahsedildi.

Netero'nun bu dövüşten pek sağ çıkacağını da düşünmüyorum açıkçası.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Netero'yu bu dövüşte harcarlarsa HxH'ın da bu konuda diğer shounenlerden bir farkı kalmayacak. Oldukça güçlü bir karakter olsun, sayısız bölüm boyunca gücünden bahset ama hiç gösterme, sonra tek dövüşte karakter ölür, ahahah bu nedir ya. Belki de şu bahsettiği arkadaşını harcayacaktır, bilmiyorum tabii.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tek dövüşte karakter ölse bile karşısında ki karakterde az değil. Netero Colt'a sormuştu. "Bu güçle onu yenebilir miyim?" diye, Colt yenemezsin demişti. Karşımızda orta dereceli kötü karakter yok. Üst derece güçlü karakterimiz var. Ve Nen kullanıcılarını yiyerek daha da güçlü olan bir karakter.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dragon Ball' dan Cell' e çok benziyor Kral. O da birilerinin güçlerini emiyordu, görünüşleri de benziyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Özkan haklısın dostum ancak mantıken bana çok saçma geliyor, böylesi güçlü ve güzel karakterlerin hızlı harcanmasına her zaman ayar oluyorum. Karakter üzerinde bölümlerce oluşturulan tüm gizem bir kerede gidiyor, her şey bitiyor. Tabii bunları Netero'nun olası bir harcanma versiyonu üzerinden konuşuyoruz, böyle olacağını sanmıyorum, HxH'a güveniyorum.

Bahsettiğim olayı şu şekilde açıklayayım, Bleach'in mangasında güncel olmayanlar okumasın, ağır spoiler içerir.

Yamamoto Genryuusai'nin 500 bölüm sonunda ilk kez bankai'sini açması ve daha o savaşta hayatını kaybetmesi, böylesi harika bir karakter bu kadar hızlı harcanabilir mi ya, onun yerine hadi Hitsugaya'nın bankai'sini sayısız kere gösterelim :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dedeler sahneye bir çıksında kim öle kim kala o kadarını umursamamak lazım. Sonuçta harika bir gösteri olacak.

Zaten şu an sadece animasyon olarak görmek istediğim(iz) sahneler yüzünden sabırsızlığıma yenik düşmeme çabasına girdim. O kadar şehvet dolu sahneler var ki. Neyse ki bütün mangayı okumama gibi iyi bir girişimde bulundum. Yoksa iyice kafayı yerdim.

Çok seksi sahneler var be. Özellikle dedeler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Onlarca bölüm Kral gelecek, Kral böyle güçlü, Kral şöyle güçlü diye empoze edilen bir durum var. Şimdi Kral geldi. Şu halde ben değil bir Netero, üç tanesi bir araya gelip bu Kralı kafa kafaya bir dövüşte yendiklerini görürsem sindiremem. Benim HxH'dan beklentim ise tuzaktır, kapandır, dışarıdan gelecek yardımdır derken bu Kralı güç bela durdurmalarıdır, öldürmeleri demiyorum. Birçok büyük kayıp olmadan bunun gerçekleştirilmesini de sindiremem. Belli ki birkaçımız hayal kırıklığına kesin uğrayacak, umarım bu ben olmam. :)

@gundamaster, ilgin için sağol.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

99

Gon hâlâ bölük komutanlarını yenmekten uzak. Baykuş ve yarasa ile olan dövüşünde o tüyleri vücuduna yedi ve yarasa saldırılarını karşılayamadı. O tüyler zehirli olsaydı şimdiye Gon' un işi bitmişti. Böyle saldırıyı direkt vücuda yemek bir kraliyet muhafızı karşısında ölüm anlamına gelecektir muhtemelen.

İyi, hoş yendi bir şekilde de bunları rahatlıkla yenebilmeli ki biz de kraliyet muhafızı ile olan dövüşü konusunda biraz ümitlenelim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...
gundamaster

Ne izliyorduk biz; HunterxHunter mı, Hunter no Gungi mi? Şu oyun artık bir an önce bitsin. Bir de bu kızımıza biri selpak versin o sümük aka aka bitemedi. Elime mendili geçirip; sünkür kızım nidalarıyla evire çevire burnunu silesim geliyor her gördüğümde.

105

Knov sonunda krallığa sızdı diyebiliriz. Pitou'nun Kralın kolunu nen cerrahisi ile düzeltmesi, knov açısından büyük şans. Yoksa en kalkanına yakalanamdan saraya sızamazdı. En güzeli de Palm'ın undervcover ajan şeklinde saraya sızacak olması. Deli kadın bakalım ne yapacak. umarım sekretere aşık falan olmaz -____-

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gungi oyunu bence güzel gidiyor. Anlatıcımızın dediği gibi Kral büyük değişikliklere sebep olacak oyun ve insanla tanıştı. Sonucunu merak ediyorum. Hatta bölüm içinde Kral'ın ufaktan değişikliklerini gördük.

105

Yavaştan aksiyon sahnelerşne hazırlıklar yapılıyor. Bir hazırlık yapılırken diğer başlıyor. Kafadan kontak Palm'mımız şimdi ajan olarak saraya sıracak. Bunlar oldukta sonra Killua ve Gonda sızdımı işlemler tamam olacak. Doğru ya Killua neredesin?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

Ben yada mangaka ölmeden şu leorio'nun nen yeteneklerinin ne olduğunu görsek yahu. Birde bunun mangakası harbiden eşşek , mangan tam iki kere en baştan animeye çevrilmiş ilki mangaya yetiştiğinden ikinciside muhtemelen mangaya yetişeceğinden yarım kalacak adam kaç zamandır manga çıkarmıyor. Kaç kişinin mangası İKİ kere anime yapılmıştır desen benim bildiğim bi fma var (başka da vardır elbet ama toplasan 5i 10u geçmez herhalde) japonyaya gidip evinde döveceksın bu adamı

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Güzel bölündü kurt karıncasinın amacını ölesiye merak ediyordum çok iyi oldu. Üremeden bahsediyorlardı bizimkiler galiba yerinde bir tespit yaptılar . Kompleksli kralımız galiba bu dürtülere kapılmış ama ne olduğu tam anlamış "ben bu kızdan ne istiyorum "diye düşünüp duruyor. Ben şeyi merak ediyorum bunların ömürleri ne kadar acaba bir ayda embriyodan erginliğe geçip millete saldırıyorlar. Insan genlerinide alıp bayağı geliştiler ama ömürlerine ne kadar etki etti ?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Yeni güncele yetiştim keşke hiç yetişmez olaydım.Son arc ne öyle ya böcük insan karışımı bir şey oluyor falan. hiç beğenmedim işleyişi, hunterlar ezik gösteriliyor. Başkanın dövüşünü henüz görmedik ama onada resmen eziksin sen huzur evine git diyorlar. Güzel tempoda ilerleyen anime de resmen filler bi arc izliyoruz. Şimdi bunlar özerk bi alanda ister üstüne kanunları olur insan muamelesi görmek isterler.

Umarım mangada bu saçmalık kısa sürer. Hunterların bir iki böcek bozmasına böyle yenilmesi hiç hoş değil. kral şimdi insafa kafa karışıklığına gider sonra bizim gon konuşur çene çalar hakılısın der insafa gelir... yeter artık sıktı bu mevzular farklı şeyler olmasını istiyorum.

birazdan mangasını okumaya geçicem umarım hızlıca geçiştirmiştir bu arcı. zaten 2 yıldır hiç manga gelmemiş birde böyle saçma arclar olunca insan takip ettiği zamana üzülüyor. :D

Ayrıca biraz sert eleştirmiş olabilirim ama yapıcak bişey yok sıkıldım artık hep aynı şeyi görmekten bu konun aynısını, dragon ball dada vardı bleachdede filler olarak geçti. Yetti artık da, hep aynı şey hep aynı şey....

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gon'un kralla muhatap olacağını sanmıyorum . Onun işi pitou ile büyük ihtimal öldürür onu

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Onlarca bölüm Kral gelecek, Kral böyle güçlü, Kral şöyle güçlü diye empoze edilen bir durum var. Şimdi Kral geldi. Şu halde ben değil bir Netero, üç tanesi bir araya gelip bu Kralı kafa kafaya bir dövüşte yendiklerini görürsem sindiremem. Benim HxH'dan beklentim ise tuzaktır, kapandır, dışarıdan gelecek yardımdır derken bu Kralı güç bela durdurmalarıdır, öldürmeleri demiyorum. Birçok büyük kayıp olmadan bunun gerçekleştirilmesini de sindiremem. Belli ki birkaçımız hayal kırıklığına kesin uğrayacak, umarım bu ben olmam.

Meyday dan aldığım yorum, sanırım iki böcük dediğin kısmı çok güzel anlatıyor. Fazla söze gerek yok. Salı gününü bekle, kıyamet o zaman kopacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

haa bende bu yorumu bi yerden okudum diyordum .

Neyse ı yardım şu kör kızdan gelir büyük ihtimal başı bi şekilde derde girer kralda bir refleksle onu kurtarayım derken açık verir büyük ihtimal çyle alırlar aşağı

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?