Jump to content
  • Kayıt Ol

Cuticle Detective Inaba

CHOBiTS

Önerilen İletiler

cuticletanteiinaba.jpg

Resmi sitesine göre "Cuticle Tantei Inaba (Cuticle Detective Inaba)" mangasının animeye uyarlanacağı duyuruldu.

Konu: Özel dedektif Hiroshi Inaba gerçekte insan ve kurt genlerinin birleşimiyle yaratılmıştır, bilgi toplamak içinde insanların kıllarını tatmaktadır, doğal olarakta sonunda kıl fetişhi olmuştur.Tadına baktığı kıla göre kurt formuna daha çok yaklaşır ve kılın özelliğine göre özel güçler kazanabilmektedir. En büyük düşmanı ve tüm kötülüklerin arkasaındaki kişi ise Don Valentino adlı bir keçidir.

Aman yarabbim ne senaryolar var.Yapacak başka manga mı yok?

Resmi sitesi:

Cuticle Tantei Inaba anime official website

Cuticle Tantei Inaba manga official website

Kaynak:

http://myanimelist.net/forum/?topicid=475067

Sitemizde yapılan haberleri paylaşırken AMT Fansub'tan alıntı olduğunu belirtmeyi unutmayın. Yazan: CHOBiTS

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 9
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• gundamaster

1

• CHOBiTS

1

• JNXL

1

• Derflinger

1

Ana karakter kıl yeyip güçleniyor, düşmanı da keçi.. Şahane seri olacak, kuşkum yok...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Kıldan tüyden bir anime yani. Değişik olacak diye b*kunu çıkarmak buna deniyor işte.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ana karakter kıl yeyip güçleniyor, düşmanı da keçi.. Şahane seri olacak, kuşkum yok...

İşte buna bittim. Artık piyasada adama akıllı mangaka mı kaldı nedir?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ha ha :D Süper ya ^^ Okurken güldüm baya :D Çok eğlenceli bir anime olacak gibi duruyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

abi hiç mi birşey bulamıyolar kılla tüyle uğraşıyorlar tanıtımı okurken baya güldüm

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 ay sonra...

Ben kendi adıma izleyeceğim açıkçası zira çok şamata bir komedi gibi duruyor. İçinde Junichi Suwabe ve Toshiyuki Morikawa da varsa izlenir zaten.

Bu arada seri çıkmadan ezen arkadaşlara sözüm: Gayet bariz bir komedi, siz yoksa çok ciddi bir seri mi beklediniz?

www.youtube.com/?v=IB_l2qYBwy8

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ne güzel sevinmiştim dedektif konulu anime diye ama karakteri görünce nefret ettim neo tilki gibi saclar sevmem o tarzı izleyenlere kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ortalarda bir seri, fazla beklentiye girilmeden keyiflik daha doğrusu çerezlik bir seri. Türünü sevenler için ideal sevmeyenler için hadi izleyelim demek için olduğu aşikarken, şahsen izleyeceğim. Tabi eğer çok fazla batırırlarsa yarıda bırakırım ama absürt komedileri severim. Bu da onlardan biri -bana göre-

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?