Jump to content
  • Kayıt Ol

Sasami-san@Ganbaranai

CHOBiTS

Önerilen İletiler

sasamisanganbaranai.jpg

Mainichi Habere göre, Aniplex'in Comiket 82 de Shaft 'ında prodüktörlüğünü yapacağı yeni animesi "Sasami-san@Ganbaranai" duyurdu.

Resmi Sitesi:

Sasami-san anime official website

Staff

Director: Shinbo Akiyuki

Series Composition: Takayama Katsuhiko

Character Design: Harada Hiroki ("Yu-Gi-Oh! Zexal")

Key görsellerinin Shaft orjinal animesi "Magical Suite Prism Nana" Comiket 82 de duyurulacağı söylenmişti.

Prism Nana official website

Kaynak:

http://myanimelist.net/forum/?topicid=475179

Sitemizde yapılan haberleri alıntı yaparken AMT Fansub'tan alıntı olduğunu belirtmeyi unutmayın.Yazan:CHOBiTS

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 5
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

2

• Akuma_Blade

2

• xxxxxxx

1

• CloudT

1

En Çok Yazanlar

Pek iyi bir şey beklemiyorum fakat işin içinde Shaft varsa serinin gidişatı belli olmaz

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 ay sonra...

Bu sezonun en çok beklediğim birkaç serisinden biri zira bir Hikikomori hakkında. :) 2. bir Welcome to the NHK beklemek yanıltıcı olabilir ama kesinlikle ayrılan zamanın hakkını fazlasıyla verecektir diye düşünüyorum.

Fragman yayınlandı bu arada:

ã•ã•ã¿ã•ã‚“ï¼ ãŒã‚“ã°ã‚‰ãªã„ 放é€å‘ŠçŸ¥CM - YouTube

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

fragman için saol akuma vodofone neti ile izlemeye çalışayım bakalım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kesinlikle takipte olacağım bir seri oldu -ki bir çok açıdan takibe değer olduğunu düşünüyorum. Bir kere, stüdyolar çok iyi. Müzikler konusunda özellikle Chuu2you sevdiğimiz Zaq var. Ve de, Kana Asumi var. ^^ Sesini çok sevdiğim seiyuu'lardan biridir.

Bir tek karakter dizaynı konusunda şüpheye düşmüştüm ama tanıtım videosundan sonra "eh işte ya çok da kötü değil" diyerek şüphemden sıyrıldım. Çizimlerde, bi sıcaklık olduğu belli bu açıdan da iyidir iyi diye geçiştiriyorum.

Senaryo'ya gelirsek, umarım batırmazlar. Sonuçta romentik-komedi! Bu türden fazla umutlanmamak gerekiyor, nasıl iyi sonuçlar çıkıyorsa, tam terside pek ala karşımıza çıkıyor.

Hadi bakalım, yayınlanmasına 20 saat falan kaldı. Ham video halide 3-4 saate düşerse tamamdır, yarın izleriz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?