Jump to content
  • Kayıt Ol

HentaiOuji to Warawanai Neko

CHOBiTS

Önerilen İletiler

hentaioujitowarawanaine.jpg

Comic Alive dergisinin resmi Twitter hesabına göre , light novel Hentai Ouji to Warawanai Neko (Sapık Prens ve Gülümsemeyen Kedi)'nin anime serisine uyarlanacağı duyuruldu.

Konu:

http://www.animemangatr.com/forum/manga-tanitimlari-ve-incelemeleri/5400-hentai-ouji-warawanai-neko/#post94008

Karakterler:

hentaioujitowarawanaine.jpg

Resmi Sitesi:

Hentai Ouji novel official website

Kaynak:

http://myanimelist.net/forum/?topicid=469819&show=0

Sitemizde yapılan haberleri paylaşırken AMT Fansub'tan alıntı olduğunu belirtmeyi unutmayın. Yazan: CHOBiTS

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 27
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• ShinigamiKhan

6

• CHOBiTS

5

• xxxxxxx

3

• Derflinger

2

İsimden ve çizimlerden anladığım kadarıyla bol kokulu harem-echi bizi bekliyor. Komedi sosunu unutmazlarsa izlemeyi düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Zaten böyle serilerde doğal olarak komedi de oluyor. Hani illa güldüreceğiz diye uğraşmasalar bile

biz yine de güleriz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Zaten böyle serilerde doğal olarak komedi de oluyor. Hani illa güldüreceğiz diye uğraşmasalar bile

biz yine de güleriz.

Yani, komikmiş gibi rol yapabiliriz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Karakter tasarımlarıda konusuda çok hoşuma gitti şahsen :D Kesin izlerim ben bunu ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Karakterleri gerçekten çok hoş hazırlanmış ama animesi nasıl olur bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

güzel olacağa benziyor, ne olacak acaba ova mı seri mi daha belli değil sanırım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

güzel olacağa benziyor, ne olacak acaba ova mı seri mi daha belli değil sanırım.
Tv serisi olacak. İlk karakterimiz için mangada 9 bölüm harcadılar.Novelinde her karkater için bir cilt hazırlanıyor büyük ihtimal.
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sol alt köşedeki karakter nedense bana birden "Sisters ~Natsu no Saigo no Hi~" Chika'yı hatırlattı. Tek farkı saç renkleri gibi geldi bir an aklıma. :)

Sen neler oynuyorsun öyle +18 :gul gul:

Şu ingizilce olmasa var ya...

Aslında okuyabilecek kadar ingilizcem var fakat türkçe kadar hızlı okuyamıyorum dolayısıyla akıcılık olmuyor ve acayip sıkıcı oluyor.En iyisi ben bir ingilizce kursuna fln katılayım diğer türlü olmayacak:sok aglama:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aslında okuyabilecek kadar ingilizcem var fakat türkçe kadar hızlı okuyamıyorum dolayısıyla akıcılık olmuyor ve acayip sıkıcı oluyor.En iyisi ben bir ingilizce kursuna fln katılayım diğer türlü olmayacak:sok aglama:

Güzel oyundur, dram falan :D sıradışı konulu olanlara bakıyorum genelde VN'lerde özellikle gameplay çok önemli yoksa sıkıcı oluyor mesela ~Natsu no Saigo no Hi~ gameplayı dolayısıyla türdeşlerine göre çok önde geliyor. Resim yerine video var. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu arada o oyunun ingilizceside yok sadece japonca ve çincesi var :) , makine çevirisiyle oynanmıştır büyük ihtimalle :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu arada o oyunun ingilizceside yok sadece japonca ve çincesi var :) , makine çevirisiyle oynanmıştır büyük ihtimalle :)

Evet, ATLAS FTW. Gerçi çok fazla kanji bilmeye gerek yok. Dinlemekte yeterli olabiliyor genelde. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Güzel oyundur, dram falan :D sıradışı konulu olanlara bakıyorum genelde VN'lerde özellikle gameplay çok önemli yoksa sıkıcı oluyor mesela ~Natsu no Saigo no Hi~ gameplayı dolayısıyla türdeşlerine göre çok önde geliyor. Resim yerine video var. :)

Bakıyorum epey yıllanmışsın vn olayında.Bana 1-2 tane önersene +18 fln fark etmez zaten ingilizcede tek eksiğim kelime darcığı onuda kitap benzeri şeyler okuyarak düzelir zaten vn de bir nevi kitap yani her şey ingilizcemi geliştirmek içinagjgd

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bakıyorum epey yıllanmışsın vn olayında.Bana 1-2 tane önersene +18 fln fark etmez zaten ingilizcede tek eksiğim kelime darcığı onuda kitap benzeri şeyler okuyarak düzelir zaten vn de bir nevi kitap yani her şey ingilizcemi geliştirmek içinagjgd

Özelden yazabilirsin istersen mesaj kirliliği yapmayalım. :) School Days VN (HQ'da olabilir) sini tavsiye ederim. Eğer beğenirsen crossover olarak Summer Days ve Cross Days var, onlarda bad ED yok school days gibi. :)KuruKuru Fanatic, hep farklı gelmiştir bana :D Gerçi bunların (neredeyse hiçbirinin) İngilizce yaması yok. 3. parti programlar aracılığıyla ingilizceye çevirebilirsin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?