Jump to content
  • Kayıt Ol

Ne Mutlu Türküm Diyene!

ghostshoot

Önerilen İletiler

• İleti 9
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• ghostshoot

2

• MousassaKanjeri

2

• Serkan

1

• swordsman

1

En Çok Yazanlar

Hepimiz bu şekilde düşünüyoruz ama burası yeri değil.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Açıkçası bunun yeri meri kalmadı. Her platformda her vatan evladı artık birlik olmalı bir şekilde. Bu teröre karşı siyasi atışmaları bırakıp çözüm derhal uygulanmalı. Artık birçok insana olağan gelmeye başladı bu haberler. Böyle bir durumda aninem manga yeriymiş, cart curtmuş düşünemem artık, nerde olursa olsun düşüncemi dile getireceğim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

MousassaKanjeri ye katiliyorum yeri burasi degil..

tepki gosterme hakkimiz yok bu dangalaklari basimiza biz getirdik..

http://www.tgb.gen.tr

cok uzun bir yazi yazmistim ama ustteki video yeterli biraz uzun gelebilir ama 8:50 den itibaren izlesenizde yeterli..

not: yoneticilerden birisi konuyu silsin..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sen evine soktuğun,ne olduğunu bile bilmeyen bilinçsiz, şuursuz, tarihsiz, kültürsüz ve eğitimsiz ite, amerikan tasması taktırır, alman mamasını yedirirsen, o it seni kendi evinde bile ısırır, sen de mal gibi kalır ne yapacağını şaşırırsın. Ama hepsi senin hakkın, hiç sızlanmayasın..

Burası yeri değil doğrudur ben anlamam, Fatih Terim'de aynısını yapsaymış o zaman , neden konuşuyorsun ki hocam, sen de sus, orası da yeri değil, orada insanlar ölüyor maç konuş sen ama. Gereksiz muhabbetlere girme aman..... ( Fatih Terim'i eleştirenlere sitem niteliği taşımaktadır.)

Bence de konuşulmasın ama gerek yok zaten hiç umutta yok. Bu tembellikle hiç bir yere varamadık, varamayızda. Ne savaşta ne barışta...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Adam gibi fikirlerilerinizi yazdıktan sonra hiçbir sıkıntı görmüyorum ancak ağza yakışmayacak küfürlerle mesaj yazanları ve siyasi görüşünü buraya yansıtanları şimdiden uyarırım.Bunu yapacakları yerler ve sitelerde var.Bu acı günlerimizde birde bu konu da ,boş beleş tartışmalar istemiyorum , gün birlik beraberlik günüdür hangi siyasi görüşten olursanız olun Türkiyemizin birlik beraberliğini savunalım.Ülkemizin düşmanlarına bir takım zevkler yaşatmayalım ,hissi oldugumuz gibi akli de olmalıyız hatta daha fazla.

Bu ülkemizi için mücadele eden askerlerimize insanlarımıza kolaylık ve afiyet dilerim.Bu vatan için ölmüş şehit oğlu şehitlere Allahtan Rahmet dilerim.Bu vatan kolay kurtarılmadı ,umarım yeni nesilde bunun bilincinde harreket ederek vatanımıza ,Türkiyemize sahip çıkacak birkaç bin kansız ve soysuza zevk yaşatmayacaklardır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bayram bayram böyle şeyler duyunca insanın içinde hiçbir şey yapmaya heves kalmıyor aldığım nefes haram oluyor burada bana... Başka yerlerde bizi korumak için günahsız mehmetler can verirken ben burada rahat rahat yatıyorum... Geride kalanlarada ayrı eziyet. Diyecek bir şey yok. Bizi bu duruma getirenler utansın, umarım bu kişiler cezasını bir şekilde bulur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@swordsman

Fatih Terim koyduğu tepki aslında yerinde bir tepkidir. Kitleye seslenme fırsatı olduğu bir durumda akıllı bir şekilde düşüncelerini, sitemlerini dile getirdi. Elbette senin de şu anda sitem ettiğini biliyorum, merak etme.

İnternet ortamında ise böyle şeyler yapmak; kimse kusura bakmasın ama benim görüşüme göre ego tatminidir. Twitter'da bu konuda hakaretli, kalıp tweet atmalar yada facebook'da avatara Türk bayrağı koymak. Ne lan bu affedersiniz? Madem çok umursuyorsunuz alın elineze Türk bayrağınızı Taksim'de, Kızılayda; hangi şehirde oturuyorsanız artık ünlü bir semtinde, ilçesinde geziniz. Şehitler ölmez, vatan bölünmez diye bağırınız. Maalesef askerler, polisler, insanlar ölüyor; ocaklar sönüyor, çocuklar yetim kalıyor. Madem bu çocukların yetim kalmasınına içerleniyorsanız, alınız Türk bayrağımızı ve girişimde bulununuz. Bu tarz şeylerin ortamı internet değildir. Organize olmak dışında tabii.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@swordsman

Fatih Terim koyduğu tepki aslında yerinde bir tepkidir. Kitleye seslenme fırsatı olduğu bir durumda akıllı bir şekilde düşüncelerini, sitemlerini dile getirdi. Elbette senin de şu anda sitem ettiğini biliyorum, merak etme.

İnternet ortamında ise böyle şeyler yapmak; kimse kusura bakmasın ama benim görüşüme göre ego tatminidir. Twitter'da bu konuda hakaretli, kalıp tweet atmalar yada facebook'da avatara Türk bayrağı koymak. Ne lan bu affedersiniz? Madem çok umursuyorsunuz alın elineze Türk bayrağınızı Taksim'de, Kızılayda; hangi şehirde oturuyorsanız artık ünlü bir semtinde, ilçesinde geziniz. Şehitler ölmez, vatan bölünmez diye bağırınız. Maalesef askerler, polisler, insanlar ölüyor; ocaklar sönüyor, çocuklar yetim kalıyor. Madem bu çocukların yetim kalmasınına içerleniyorsanız, alınız Türk bayrağımızı ve girişimde bulununuz. Bu tarz şeylerin ortamı internet değildir. Organize olmak dışında tabii.

Demek istediğim şeyi aynen açıkladığın için teşekkürler. :cicek1:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?