Jump to content
  • Kayıt Ol

One Piece Manga

bLueeekun

Önerilen İletiler

Spoiler vermeye gerek yok sanırım. Manga spoiler demektir zaten.

557 için şuan söyleyebileceğim tek şey;

Luffy tarihe geçti. O diyalog neydi öyle. Mangada herkesin ağzı açık kaldığı gibi benimde kaldı :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Türkçesi yarına anca çıkar dimi xD Birde en son Wb-Luffy pozu süperdi ya xD

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben o pozun birde yere indikleri anın renklendirilmesini istiyorum :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

WB ve Luffy işte unutulmaz sahne. Oda sensei gene döktürmüşün.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Bildiğiniz gibi Japonlar bizden 4-5 bölüm önde. Bir forumda biraz Türkçe bilen bir Japon Luffy'nin Kizaru'yu öldüreceğini söylemiş ama bu olay savaştan sonra olacakmış. 561'e kadar Lufyy biraz arka planda kalacakmış.

Tabii bu bilginin fake olma ihtimalide var. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Japonların bizden önde olduğunu söyleyen bazı kişilerle karşılaştım ama öyle bir şey olamaz ki. Eğer japonlar önde olsalar bile nete her türlü düşerdi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

1-Nico robinin meyveyi nasıl yediği açıklanacak

2-Luffy yeni bir teknik öğreniyor Gomu Gomu no Head Cut ( Kafa kesme gibi birşey yada boyun kırma yada kafa kırma )

3-Savaş sonrası luffy için herşey değişcek

4-luffy büyük ihtimal margarettan hoşlanıyor..

5-boa hancock smoker'ı öldürücek

6-boa hancock savaşta ölebilir

7- Luffy Haki Kullanmadan Yeni Tekniğiyle 1 amirali öldürücek Akanui yada kizaru

8- Dragon gelicek Luffy e bagırıcak oglum die tüm dunya sok olucak

10- Kuma eski devrim ordusu çalışanı ... Dragonun ve ivankov un arkadasıdır.

Alıntıdır...

Hancock-chan ölmesin yaa :(

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Önceki mesajımdada dedim. Eğer bizden önde olsalarda raw olarak nete sürülürdü. Böyle duyumları çok aldım. 5 bölüm sonra görelim bakalım dediklerin gerçekleşecek mi :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bende ihtimal vermiyorum. Nette yine birileri fantazi yapmış:hehe:.

Edit: Şöyle ekleme yapayım japonların önde gittiği filan yok. Son manga sayısı çıkarken nette bir gün önce yada iki gün önce spoiler niyetine orjinal sayı çıkıyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...
1-Nico robinin meyveyi nasıl yediği açıklanacak

2-Luffy yeni bir teknik öğreniyor Gomu Gomu no Head Cut ( Kafa kesme gibi birşey yada boyun kırma yada kafa kırma )

3-Savaş sonrası luffy için herşey değişcek

4-luffy büyük ihtimal margarettan hoşlanıyor..

5-boa hancock smoker'ı öldürücek

6-boa hancock savaşta ölebilir

7- Luffy Haki Kullanmadan Yeni Tekniğiyle 1 amirali öldürücek Akanui yada kizaru

8- Dragon gelicek Luffy e bagırıcak oglum die tüm dunya sok olucak

10- Kuma eski devrim ordusu çalışanı ... Dragonun ve ivankov un arkadasıdır.

Alıntıdır...

Hancock-chan ölmesin yaa :(

Kuma Dragon ve Ivankov'un eski arkadaşıdır. Bunu bilmek için ilerde olmaya gerek. Yarısı yalan, hancock'un nasıl meyve yediğide zaten açıklandı. Japonlar bizden ileri diye birşey yok çeviren fansub gruplarının her türlü haberi olurdu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Offf sahne çok manyak. Luffy artık harekete mi geçiyor napacak acaba :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Chapter 556

Son bölümleri satranç oyununa benzettim. Her 1 chapterda bir taraf hareket yapıyor. Ace gitti gidecek diyordum ama Croco boy çıkmaz mı ortaya ben şok geçirdim. Hiç ondan beklemezdim ama diğer chapterlar daha güzel olacak. Shikiyi deviren Garp ve Sengokuda savaşa giriyor. Artık yettiniz gayri diyerekten :D Tayfa gelsin artık ya :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bizim asıl tayfanın savaşa girmesini çok isterdim ama imkansız görünüyor.

Sengoku sonunda sahaya çıkıyor acaba ne yapcak ??

Croco Boy manyak ya nasıl hareket çekti ama, adam resmen bağımsız çalışıyor kafası estiğine saldırıyor savaşın 3. cephesi gibi:D

Bu savaş kaç bölüm daha sürer acaba ya ??

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Baya süreceğe benziyor. Oda sensei burada daha çok hikaye çıkarır. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Savaş gerçekten ilginç bir hal almaya başladı. Geçen hafta süper novaları gördük gelirlerken bu hafta Sengoku'yla Garp'ı görüyoruz savaşa girerken.Bu kadar kısa bi süre zarfında olmasaydı olaylar tayfa bile gelirdi:D.Gelmemeleri belki de iyi oldu onlardan çok Beyazsakal'ın üstüne odaklanılıyor bu sayede. Savaşın sonunu merak ediyorum. Daha güçlerini görmedimiz bir sürü kaptan, yardımcı amiral var.Bir yenilen bir de galip taraf olması yerine daha değişik, şaşırtıcı bi son bekliyorum:smile:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

567i raw olarak baktım. Luffye Emrah gibi gelen geçen vuruyor :D Luffy bitti gözüküyor. Tayfa gelde kurtar Luffyi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Muhtemelen yenilen bir taraf olmayacak bence.Oda Sensei işini bilir.Yenilse bile işin içinden birşeyler çıkarır.Adam her seferinde farkını ortaya koyuyor

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Garpta son sözü söyledi. "Eğer buradan geçmek istiyorsanız ilk önce beni öldürmelisiniz" :S Garpın bizden yana olacağını sanıyordum :(

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Luffy'nin benzin bitti:D.Savaşa nerdeyse tüm büyük kozlar girdi.(Sengoku hala duruyor)Bence önümüzdeki bölüm Luffy haki kullanacak.Muhtemelen 1-2 sayfada Marco&Garb a ayrılacak.Bu arada Mihawk hala dövüşü bitiremedi.Sizce bir yerlerden Luffy'nin yemek bulma imkanı varmı?Suyun altından çıkan gemiden filan.Olmadı Sengoku'dan borç istesin.:spit:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Son dönemde en çok gerildiğim ve üzüntü içinde okuduğum manga. Oda sensei ne yapıyor böyle:uzuldum:. Normalde mangalara yetişince biriktiripte okumak gibi bir huyum var. One Piece'de bu sistem işlemiyor. Benim gibi meraksız bir adam bile deliriyorsa helal olsun diyorum One Piece'e.

Oda sensei biraz Bleach gibi sakin bitirsede biraz rahat etsek. Son bölüm müthişti. Ace'ın çocukluğunu gösterdi. Parça pinçik etti. Sondaki Luffy'nin haykırışı yüreğimi paraladı. Bakalım daha ne kadar muhteşem manga bölümleri izleyecez:ozgurluk:.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Luffynin haykirisi harikaydi, iva-chan adrenalin falan verdi herlhade.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Olabilir ama süper bitti. Herhalde haftaya manga yokmuş :agla:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

Originally Posted by rob kaku viewpost.gif

570: “Fist”

Source: NJA againwith Fire

Verification:pending

Translation by: paybackcomestwice

cover: shows Nami and Robin building a snowman. The snowman looks like the strawhat pirate flag.

1st part: Luffy is shown completely powered up after making the execution guards fall flat out. Luffy is realizing his power to save Ace. The force coming from Luffy has caused buildings to collapse behind the platform and several weak marines have dropped unconcious. Everyone has stopped fighting and are amazed.

Luffy: “AAAAAARRRRRGGGGGGGHHHHHHH!!!!! Ace, I WILL SAVE YOU!!”

Garp: “So, reckless… I will have to stop you for good, …..Luffy” Luffy shoots off fast toward the platform and Kizaru sees him and goes to intercept. Garp with quick speed appears in the front of Luffy and is about to strike him but Luffy dodges in a split-second. “GEAR SECOND!!”

Kizaru: “Where are u goi…” Garp strikes Kizaru by mistake and sends him flying to the wall.

Garp: “Argh!” Kizaru looks unconscious laying by the destroyed wall.

Marines: “The legendary Garp the Fist has knocked out Kizaru…”

Sengoku: is thinking “Garp! what are you doing?”

New World Pirates: “I guess its true … old man Garp is the legendary marine hero.”

Buggy: thinking in his head “Great distraction, Mugiwara…” but says to his guys “Aaahha ha! Now, lets do it!”

Buggy followers: “Lets Go and execute the plan for Captain Buggy!! YEAH!!!”

2nd part: Luffy has made his final resolve to save Ace and is attacking the platform but encounters other Vice Admirals Momonga and Doberman. They appear in front of Luffy to stop him as before.

Luffy: “Out of my way …!! Pant! Pant!” is thinking ~ “I will try my new attack now…”

Luffy: “Gomu Gomu no …! Luffy stretches his hands together behind him to form a ball but there seems to be a force with them this time. Strikes Vice Admiral Momonga first ~ Jet Time Bomb!!!

Momonga: “What did u do to me…? I cant move” Luffy smiles and dodges an attack from Vice Admiral Doberman who attacks from behind. Luffy uses same attack on Doberman too.

Luffy: “Hee he hee! Its my new attack.” Then suddenly vice admirals are shown being blown up and far away by unseen force like a bomb just went off.

Ivankov: “Vaaat! A delayed time attack…”

Ace: “Luffy!”

Garp: “Luffy using haki now… I see! ~ with his rubber ability his punches can be loaded with even more power than mine when I was at my prime.”

3rd part: The tide of the war is changing to the side of the pirates. Captain Buggy enters into the fight and tries something unusual with the help of his followers. Whitebeard looks exhausted but tells his crew to protect Luffy.

Whitebeard: !! … “thats what Red hair Shanks meant” – a flashback on the WB ship shows Shanks conversing about how he bet his lost arm on the New Era.

Whitebeard: “All of you… cover that boy with your full power !!!”

WB and New World Pirates: “Yes… pops!! Lets’ protect Luffy!!”

Buggy: “MuggyBall!!” Captain Buggy shoots a muggy ball at the platform to destroy the legs… he is thinking – “That will teach you marines to attack me”

*** the support underneath the platform explodes and is starting to lean.

4th part: Marine Headquarters are having a hard time with both Whitebeard pirates and the prisoners from Impel Down. A darkness is forming behind Marineford as well as two marine battleships are approaching from the bay area.

Sengoku: says “Whose on those marine ships?…” but is thinking- “I hope its Teach because right now…. we need help”

The last scene shows Admirals Akainu and Aojiki look worried as they see a darkness forming beneath the rest of the platform.

http://forum.onemanga.com/showthread.php?t=62238&page=2

MEGA SPOİLER gelen bilgiler doğruysa:bekliyorum::ozgurluk::yandim:

Luffy zamanı durduruyor ve black beard savaşa giriyor...son sahnede...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?