Jump to content
  • Kayıt Ol

One Piece Manga

bLueeekun

Önerilen İletiler

Prensesin gücünü hafife almama neden olan Deniz Krallarını sinek gibi gösteren Oda. Şimdi de çok tehlikeli. Aman kardeşinizin elini sıcak sudan soğuk suya değdirtmeyin. Aman şaklabanlık edin, aman şaklaban kadının şaklaban oğulları. One Piece'e çok doluyum. Öyle bir klişe beni etkilemez. Önce küçük çocuk, şimdi de bu, sonra neymiş efendim ''One Piece Kral'', hadi be! Bleach bile bu hafta daha iyiydi fdfds4

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sana buradan Kira gülüşü atıyorum. Ve Deniz krallarını nasıl sinek gibi gösterdi? Benim hatırladığım sahneler 1.Luffy boğulurken Shanks ve deniz kralı ve deniz kralının Shanks'e şansı olacak, peh. 2- Luffy bir pistolle tamam. En tehlikeli deniz kralları şu an BAA adasında bulunuyor. Doğuda falan olan krallara kral bile denmez. 3. gördüğümüz yer ise Luffy Kraken ile yenebilmişti. Söyle bakalım sinek mi şimdi bunlar. :D Sen uzun zamandır anime izlemeye izlemeye sende değişiklik olmuş aqucum. :D Ara verme bir daha. Bleach'e iyi dedi ya yok böyle bir durum.:neqoluyor:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bleach iyi tabii. Ichigo en süper shounen karakteri. Yok onun gibi bir tane daha :D

Sonunda bitti lanet olası flash-back. Otohime geberdiğinde hiç üzülmedim. Decker baba çok yaşa.

Bu bölümün güzel olmasını %90 Nami'ye borçluyuz. Nami var, huzur var. 2 sene geçti ama Luffy mallığından gıdım ödün vermemiş. Helal Luffy reyis.

Haftaya da ara var. Oh mis.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

627

Dediğim gibi günümüze döndük. Belliydi aslında bu bölümde döneceği çünkü, Otohime'nin ölümüyle başlayan flashback yine Otohime'nin ölümüyle bitti. Prenslerin konuşması güzeldi. Luffy yine tüm hikayeyi kaçırdı. Bir adam hiç mi değişmez 2 yıl boyunca. Sanırım hikayeyi dövüş sırasında düşmanlarından öğrenecek. Zoro ve diğerlerine ne oldu acaba?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

628;

İşte bölümü özetleyen olay

Usopp'un Robin taklidi :gul gul::gul gul:

51485003.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

3'ününde tek yakalanma ihtimali var ekipten olmayan birisinin rehin alınması, yoksa ussop ile brook'un da öle teslim olacak tipler olmadığını biliyoruz, zoro hiiiçç değil :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Muhabbete balıklama dalıyorum ama bu balık adam arc'ına hala ısınamadım ben. Sanırım en çok yada tek güldüğüm kısım buydu;

Luffy ciddi bir konuşmanın ortasında dönüp, şöyle demişti;

34imtzp.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 ay sonra...
Bleach iyi tabii. Ichigo en süper shounen karakteri. Yok onun gibi bir tane daha :D

kardeş bunu söylerken ciddi miydin ?

642

zoro adam kral abi hody ın en iyi adamına bile 'seninle zaman bile öldüremiyorum' diyor.sayı fena degildi sanırım artık balıkadam arc ın sonlarına geldik yeni dünya ya gitsek artık :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

643

Brook ve Robinin yeni güçleri çok acayip renk katmış robinin savaş stili inanılmaz güzel birden fazla robin süper olmuş, brook ölümsüz mü şimdi:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

643

Brook ve Robinin yeni güçleri çok acayip renk katmış robinin savaş stili inanılmaz güzel birden fazla robin süper olmuş, brook ölümsüz mü şimdi:D

Brook'un ölümsüz oluşunu tahmin ediyordum açıkçası, yakalandıklarında ruhu vücüdundan çıkınca teorim kanıtlanmış oldu :D zaten sadece ölünce dirilmeyi sağlayan meyve çok basit olurdu, çünkü meyve yemiş kim varsa asıl güçlerini dövüş içinde kullanıyor, sadece canlı iskelet olma meyvesi az kaçar her türlü :D soğuk kılıç olayı gayet güzelmiş, takdir ettim :D

Robin güçlerini bu kadar geliştirdiyse uçma olayını ne seyiyeye getirdi acaba. One Piece wikia'da tartışılıyordu, arabastada açık şekilde söylenmişti gerçekten uçmayı sağlayan 5 meyve var diye. Shiki'nin uçmaktan çok havada durduğu konusunda hemen hemen herkes hem fikir ama yeni güçleriyle Robin bu kategoriye girer mi merak ediyorum. Gerçi ne kadar geliştirmiş olsa da yine bir sınırı vardır, kısa süreliğine uçabilmek yeterli değil :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@multimate_panda

Robin uçabilir işte böyle uçar:

Troll+Physics+Flying+Not+Mine+You+guys+liked+the+other_9f716f_1585927.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@multimate_panda

Robin uçabilir işte böyle uçar:

Troll+Physics+Flying+Not+Mine+You+guys+liked+the+other_9f716f_1585927.jpg

FunnyJunk hotlinke izin vermiyor sanırım ama google baba sağolsun buldu hemen.

Not sure if trolling

the-very-best-of-the-futurama-fry-meme.jpg

or just making a joke.

(Türkçe olunca aynı hissi vermiyor)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

644

Ya Oda, elit tabakanın önemsemediği ve görmezden geldiği, alt sınıfların içinde bulunan bir grup çocuğun günden güne artan nefretinin bir ülkenin başına nasıl bir bela açabileceğini gösteren inanılmaz hikayesinin hiç olmadı sadece bu kısmını, bu acı günlerimizde, şurada şu üniversiteyi burada da bu masterı doktorayı yaptım diye sayfalarına dolduran yöneticilerimizin okuması için inanın elimden en ufak birşey gelse yapardım. Ben zaten eskiden de şüpheleniyordum, şimdi artık eminim ki, oda bu hikayeyi sadece bir mükemmel roman oluşturmak için değil, kendi hayal ettiği dünyayı, yanlışlarını göstererek bize inanılmaz bir şekilde anlatıyor. Ben sadece hayranlıklar içerisinde okuyorum.

Luffy son sözünü söyledi olay bitmiştir herhalde arkadaşlar, gördük güç neymiş sonunda, hodynin geçmişi de mükemmeldi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

648....

Geliyor mu baba tayfaya?? Bakalım, sonraki bölümü çok merak ettim..:parla:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

648

Şu "her şeyi duyma" işini şöyle anlamıştım: Baratie bölümlerinde, uzaklardan salına salına DonKrieg'in gemisi gelmeden önce.. Luffy ufka doğru birden ve nedense bakma ihtiyacı duyar; bakar, bakar, bakar ve gemiyi görür. İşte orada garipsemiştim -sanki çook uzaklardan gelen sesleri işitiyor- ki Shabondy Shouto bölümlerinde Rayleigh Roja'nın her şeyi duyduğunu itiraf etmesiyle "tamam luffy de her şeyi duyuyor" demem bir olmuştu. 648'de de Deniz Krallarının söyledikleri sözler, bu işin ciddi olduğunu gösterdi. Sanırım D. olayını da hafife almışım. Bir de "Ben ölmeyeceğim yoldaş!" sözüne istinaden Luffy'nin bir "D. arzusu" taşıyıcısı olması konusu kafamı kurcalıyor. Yeni Dünya'da Rio Ponelglifi bulunana kadar "D. Arzusu" olayının çözüleceğini pek sanmıyorum. Ha olursa -biraz zorlama olacak ama- duruma göre Garp kısa bir açıklama yapabilir. (Roja'nın Shirohige'ye anlattığı gibi. Garp demişken, benim gibi Garp ile Roja'nın kardeş olduğunu düşünen var mı? Bana nedense öyle bir his geliyor.)Bölüme gelecek olursak, çook iyi gelişmeler gördüm. Birincisi Luffy bilerek bayılmış numarası çekiyor gibi geldi bana. Kan vermeme olayını yıkmaya çalıştığı şeklinde bende bir kanaat oluştu. İkincisi, Joyboy herkesin kafasını karıştırıyor, acaba kimin nesi. İşin garibi ponelglife yazılmış bir mektup bırakması? Deniz Krallarının "Söz Verilen Gün" ile ilgisi var diye düşünüyorum. Choppa'nın canavar halinden normal hale dönüşü sıkıntılı duruyor. İki üç saat dinlenmesi gerekirmiş. Yeni Dünya'da bu özelliği üzerinde epey çalışması gerekecek. Bi' de tüm özelliklerini birleştirip saldırı yaparmış -boynuz, zıplama, canavar, beyin, kung fu noktasını birleştirirmiş ahaha x)- Sanji'nin bacağı kara olduğu kadar bahtı da kara x) Franky ne yapıyor allasen; kafasına garip garip dokunup duruyor, yok yani garipsiyorum az az x) Yalnız en bomba yer Jimbei'nin "Ben de korsanım" demesi. Bu bölümün en dikkat çekici ve gaza getirici yeriydi. Shirahoshi katılsın istiyorum işin açığı. Çünkü Deniz Krallarıyla konuştuğu söylenen başka bir kişi çıkmadı henüz. Tayfaya girerse Kral'ın dediği gibi "Çok korkunç bir güç" ile tayfa Roja gibi "Dünyayı alt üst" edecektir. En azından deniz üzerindeki savaşlarda büyük bir koz olur. De Caribou manyağını tayfaya katılmasını istemem yadırgarım açıkçası. Gelecek bölüm jimbei'nin cevabını duyarız ya daa Oda sürpriz yapıp büyük bir olay çıkarabilir. Ne de olsa Big Mam faktörü hala pis pis sırıtıyor. Bunu yapmayıp da Yeni Dünya'ya yelken açma seremonisi yapabilir. Ama yıllarca Balıkadam Adası diye bas bas çığırdı Oda. Uzatabilir. Bekleyip göreceğiz bakalım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

648

Bir arc'ın bitişine az kaldı. Jinbeiyi alıp gitmek kaldı geriye. Jinbei adanın koruyucusu olacak gelmez diyordum ama bundan ders alıp Fishman adası insanlara yollarını açarak yeni dostluklar koyacak. Belki de "Bu ada Hasır şapka korsanlarının" koruma altındadır gibi bir şey olursa tadından yenmez. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Savage

uzatacak bir şey yok, adadaki işleri bitti, jimbei'nin adayı korumak gibi bir derdininde olduğunu sanmıyorum, ada zaten bu saatten sonra sea kings tarafından korunuyor, zaten çok yol üstü bir ada değil, sadece extra kalifeye elemanların gelebileceği bir ada, ayrıca kimse tutupta kolay kolay bir yonkou nun korudugu adaya dadanmaz. will of d de kesinlikle çook sonra açıklanacak zaten odanın elinde okuyucuyu çıldırtmak için milyon tane meteryal var, yeni dünya, eski karakterlerin yeni halleri, düzeni, tayfanın yeni güçleri gibi. Zaten haki misal straw hatlar için bir devrim oldu, will of d de kesinlikle hikayede büyük bir değişime yol acabilir. o nedenle daha erken diye düşünüyorum. Görücez...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

652

Pekoms bildiğim kadarıyla ödülü açıklanan ikinci yonkou tayfası üyesi. 330 milyonluk ödül azımsanmamalı. Tipine bakarak yorumda bulunmak one piece dünyasında geçmiyormuş, pekoms en güzel örneği bence. Tashigi'nin de g5'e gitmiş olması güzel; oradaki atmosfer kendine illaki bir şeyler katmıştır. Umarım eski sakarlığı kalmamıştır. Şu "gizemli kutular"da neler varmış neler :) Daha neler çıkacak merakla beklemekteyim, Oda hikayeyi iyi "dokuyor". Gelecek bölümde de yüzeye çıkacaklarını sanmıyorum. Birkaç olay daha bekliyorum. Robin'in soğukkanlılığına bayılıyorum x) Nami&Üçlü K.O. x) Ve jinbei, sana söz bulamıyorum =P Efendiliğine hayranım yahu ^^ Tayfaya katılacak olması da bence çok iyi gelişme ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Jimbei neden luffyler ile beraber gitmedi anlamadım, kendi bir planı var ama umarım jimbei'yi big mom'ın ne kadar korkunç olduğunu göstermek için harcamazlar. Yonkou ile kapışmaları çok kötü bence luffynin time skipinin sadece luffye time skip olması gibi birşey, umarım big mom la kapışıp galip gelmez yoksa hikaye çok kan kaybeder ama ben odaya cok güveniyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

657

Yeni tayfa elemanı katılacak galiba iki grupta kanka modunda takılıyor çünkü. Ama adamın samurai olması beni çok kıllandırıyor. yine garip bir arc başlıyor galiba. Dragonlar, dev çocuklar, garip uyku gazı salan insanlar ve her tarafı parçalanan bir samurai..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

658

Vegapunk'ın deney adasıymış demekki, zaten beklenen oydu, akainu ile aokijinin kavga ettiği adaymış, bu da beklendik birşey, ama smoker'ın gelmesi olaya renk kattı. Brook çok havalıydı yine. Zaten dragon'u haşladıktan sonra adada başka rakip çıkmaz diye üzülmüştüm. Allah'tan smoker geldi. Aksiyon istiyoruz başka birşey istemiyoruz.

Mangareader'ın son sayfasındaki resim de bomba paylaşmak isterim D:D:D

one-piece-3106613.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Son Bölüm:

Vay be. Gücünü geliştirmiş Buggy olaydı, iyiydi. Evet yeni shichibukai'ımız hayırlı uğurlu olsun. Trafalgar Law. Nam-ı diğer Dark Doctor. Bu Samuray'ın da çocuğu olmasaydı tayfaya katılır herhalde derdim ama belki çocuğuyla beraber katılır. Her karşılaştığı Shichibukai'le kapışan Luffy'nin Trafalgar Law ile kapışmasını iple çekiyorum. Umarım kapışırlar. Law'ın suratında acayip bir Eustasımsı ifade var. Eustass'ın kalbini mi yedi lan?! Ayrıca mangareader'da yeni bölümü okumak tam bir eziyetti :/ Yine vasat bir bölüm olacak derken son anda patlattı bombayı Oda-reyiz. Birkaç haftadır iyi sövüyordum ara vermesine, temposuna falan. :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

659:

Ben beğendim, ama law ile luffy tabiki de kapışmayacak :D:D Smoker ile ölümüne bir kavga olursa öpüp başımıza koyalım, inş olur. Law'ın zekasından dolayı gereksiz kavgalara girmeyeceğini hepimiz biliyoruz, smoker'ın luffy takıntısını da. Brook'un tayfaya alınacağı zamanlarda zorodan başka swordsman istemiyoruz diyen bir çok insan vardı. nitoryu bir samurai da ne kadar kabul görür merak ediyorum. İllaki başka bir özelliği olmak zorunda. Ama adamın renk katacağı kesin. Nami ile olan diyalogları bombaydı resmen :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 10 ay sonra...

Bi hortlatalım konuyu, One Piece gibi bir mangaya aylardır mesaj atılmamış :).

697

Denizcilerin en sonunda duygularını bastıramayıp salya sümük ağlamaya başlamaları güldürdü :011:.

Law'ın Doflamingo'ya oynadığı oyun görülmeye değerdi. Doflamingo öyle bir durumda kaldı ki ya Amiraller'in hedefi olacak ya da Kaido'yu karşısına alacak. Hangisini tercih edecek merak ediyorum.

Bu arada Punk Hazard'a yol almakta olan gizemli kişiyi hala göremedik. Birçok kişi gibi ben de Aokiji olduğunu düşünüyorum, gerek uyuyakalmasıyla gerek karartılmış vücut hatlarından görebildiğimiz kadarıyla.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?