Jump to content
  • Kayıt Ol

One Piece Manga

bLueeekun

Önerilen İletiler

19 saat önce, Kusotaku dedi ki:

Sen yaşıyor muydun krdş :smoking2-onion-head-emoticon:

Ne sandın krdş :smoking2-onion-head-emoticon:  Souten'e giremeyince buralara gelelim dedik :TTT:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

On 13.12.2023 at 22:45, jedi mind tricks dedi ki:

İçeriği gizle

Oradaki sahne biraz da Kuma'nın durumuna uysun diye geldi sanki bana, yoksa Loguetown'da kendi oğlunu kurtardı adam :D O sahnenin devamında Dragon "Bir çocuk ailesinin zayıf noktasıdır." diyordu, Kuma'nın da kendi benliğini kaybedip baba-kız ilişkisini sonlandırmasına selam çakmış olabilir Oda.

Şimdi düşününce Dragon'un seri boyuncaki tek şovu Loguetown'da idi sanırım :011:

Kusura bakma geç gördüm.

Kuma'nın durumuna uysun diye söylenmiş bir söz ise çok zorlama olmuş. Kendi yoldaşına böyle ters cevap vermesini doğru bulmadım. Diyaloğun sonunda Kuma özür dileme raddesine geliyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aslında Dragon orada belirtmese Kuma Luffy'nin gerçekte kim ya da kimin oğlu olduğunu nereden bilecekti ki :qsoruls: Dragon'un o adayı iyi bildiğini biliyor sadece. 1102. bölümdeki Luffy ve tayfasının olayını bağlama amaçlı da koyulmuş olabilir o sahne, belki de fazla alt metin aramamak lazım :011:

Yalnız 1102. bölüm itibarıyla Kuma'nın hikâyesi bitti, biz de bittik... :crying1-onion-head-emoticon:

• Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?