Jump to content
  • Kayıt Ol

One Piece Manga

bLueeekun

Önerilen İletiler

Sources: 2ch

Verification: Confirmed

Translation: da_pingunator

Download : ワンピース 595 RAW CAM de9f2591403872.jpg 2cd0a891403876.jpg d377e491403880.jpg 94dd1d91403882.jpg eefe8691403908.jpg c43ca391403913.jpg e180f091403915.jpg e4092591403916.jpg 7a14ca91403919.jpg b958fd91412794.jpg 794d3491412796.jpg b8b26191412797.jpg 4b666f91412799.jpg ddd75e91412801.jpg 4198dc91412802.jpg

Chapter 595: Oath (no cover page!!) FIRST PAGE

- Grandline, near Shabondy Archipelago’ -

Law’s crewmate: Whaaat?? We’re still not going to enter the New world?

Law: I said we gotta wait for the right time… Don’t sweat it, ‘One piece’ ain’t going nowhere soon…

Law’s Crewmate: But… Blackbeard is going on a rampage!

Law: Let those that want to fight it out fight it out then… I have no interest in participating in meaningless/boring fights. Stop talking shit and just listen to my orders. When the time’s right, we’ll make our move!

All of Law’s Cremates: Ha~ captain (love heart)

New world’ On a Winter Island

Big guy: This island is one of the Yonkou ‘Kaido’s’ favourite islands… He’s sort of asked me to look after this island you see…

Drake: So what…?

Big guy: Nothing, I’m just telling you. I’m just saying don’t get on the bad side of Kaido!

Drake: So you’re saying that if I killed you here, Kaido would do something about it?

Big guy: Yeah that’s right so piss off…

Drake: Well that makes things easier (transforms into Dinosaur Form)

New world, Spring Island

Apoo: RUN!! There’s no way we can take those group of wild pigs!

Apoo’s Crewmate: Watch out there’s a cliff ahead of us!!!

Apoo: Who care’s!! JUMP!!

All: Huh?

Apoo’s Crewmate: Uuumm Captain Apoo, the wild pigs and us are running in the sky?!?

Apoo: I can see that!! What the hell is going on this island?!?!

New world Other Island

BB: Jewelry Bonney…!

Bonney: Haa… haa… (breathing heavily)

BB: You’re pretty great a lady for getting a bounty over a hundred million. The New World is a sea of chosen “strong men”! Good work on having reached here from South Blue. But this is where it’s Game Over for you… Zehahhaha

Bonney: ….!

BB: I don’t need weaklings for my crew, but how about it? Become my woman and I’ll bring you into the sea ahead…! Hmm??

Bonney: You’ve got to be joking! You bearded pig!!

BB: Kua~ This ain’t good. I can’t have an inferior good. The quality of a woman is important, you know!? I’ve got more than enough inferior goods among my crew!!

BB: As planned, I’m exchanging you for a battleship (marine ship?)

Augur: Captain! I see the navy!!

BB: They’ve brought the promised warship, haven’t they!

Augur: There’s a warship but it doesn’t look like they’re handing it over!

BB: Ah!? How do you know?

Augur: ‘Akainu’’s on board!!

BB: Damnit!! I didn’t ask for this!! We’re making a move, everyone! Gyahahaha a big failure!

Akainu: Where’s Blackbeard?

Navy: He’s gone…!

Akainu: … When I heard you’d escaped from the government, I was afraid. — But now, it’s all over…

Bonney: …! You guys…!! I’ll never forgive you!!

The food they’re eating… is a secret recipe in the Kamabakka.

It can strengthen those who eat them every day.

Sanji is thrilled to hear that, and wants to learn it.

But Iva says no whey they’d let him learn one of the kingdom’s secrets until he learns their fighting style.

….. of course, Sanji refuses. He’s a man, he won’t learn their okama fighting style.

Iva offers another chance.

He will give the 99 masters of the art on the island each a piece of the recipe.

He must go and defeat them to take their recipe.

He will be hounded day and night by the okama on the island who wants to dress him up and turn him into okama.

Sanji takes the challenge, and says by the time he’s done beating all of them, he should be several times stronger.

Anyways, to clarify, Blackbeard caught Bonney, but with Akainu’s arrival, he turned tails and ran.

Akainu says when he heard Bonney had escaped from the WG, it sent a little chill down his spine… but now it’s all over.

Bonney says she’ll never forgive them. Looks like Bonney holds some importance to WG.

I’m really out of time, skimming through Chopper’s scene, he returned to the island since he now has something he must do there. He’s going to research the plants on the island which all have potential to be very powerful medicines.

In Mariejoa

dude: he dissapeared?

DoFlamingo: Yeah, to be honest. I’m not trying to be vague, he literally vanished on the spot!!

Fufufu… I’m surprised, do you know a move like that in Kage Kage ability??

dude: it’s no matter to laugh at!!

DoFlamingo: It’s alright…. his life was nearly at the end.

No matter what he does, it’s too late.

yeah… unless he returns as a zombie or something. Fufufufu!!! How fitting

dude: That’s a damn sloppy job you did!!

DoFlamingo: Eh!? You… watch it. When the hell did you become my boss?

I don’t care how much power you have in the WG, I’m a damn pirate, it doesn’t concern me.

If my deal with you become… uninteresting, I’ll quit Shichibukai at any time. Remember that.

Bu aralar mangalar bi orada bi burada, çok dolu geçiyor, hadi hayırlısı :)):mutlulh:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Acayip heyecanlandım walla, herkez en az 3-5 kat güçlencek gibi bir his verio oda-sama. Bence 550 bölümde ne kadar güçlendilerse bu time-skip'te de o kadar güçlenecekler!! :parla::bulqdum:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Time-skip diyoruz diyoruz gelmiyor. Gelsin artık ya. Ve Zoroyu göstermediler. :D Zoro sakın Mihawktan birşey öğrenmesin yoksa one piece saçma bir şey olmuş olur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Zoro hep farkında olmadan yaptığı için bir şeyleri..Luffy'nin mesajını anlamasa bile güçlenip gelir..^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O değilde Franky'nin şöyle havadan hayali yansıması oluyor ya çizimlerde... Ona bitiyorum arkadaş... :gul gul:

Bu son şeklide Nurarihyon no Mago'da bir tane yokai var. Aynı ona benzemiş ama Franky daha karizma tabi :birsey gelmez:

Eğer Luffy'nin verdiği süre kısaysa time-skip görmeyiz heralde. En azından nasıl birşeyler yaptığını ve dünya hükemetinin yürüteceği politikayı ve yeni dünyanın seviyesi hakkında birkaç şey üzerinde daha durur diye düşünüyorum. Nasıl güçlendikleri hakkında ufakta olsa birşey göstermezse akıllardaki soru işaretlerini göstermek için abudik gubudik flash-back'lere başvurması gerekecek. Ve bu da Oda'nın yapacağı şey değil. Biraz daha sabretmek zorundayız sanırım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O Frank'nin yansıması olayı aynen benim de koptuğum bir sahne...:D.Öyle bir duruşu var ki kopmamak elde değil...^^

Nasıl güçlendikleri belki mangada değilde animede gösterilir..Bu tayfanın gittikleri yerlerde ne yaptıklarını öyle yapmışlardı...Herşey Oda-sensei de bitiyor..:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Örnek Luffynin Gear kombinasyonlarını, Zoronun Asurasını, Sanjinin Diablesi, Chopperın o dev halini nasıl yaptıklarını gördük mü? Hayır. Buda öyle olacak. Haftaya bir time-skip bekliyorum ama Serhat dediğin gibi yeni çağ nasıl olacak onu gösterebilirler. Hoş artık eziklikten çıkıp güçlülere girdik. Artık one piecede güçsüzlere yer yok. Luffy bunu anladığı için güçlenin dedi ya.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Herkes artık bir zaman atlaması bekliyor sanırım birde doğruluğunu bilmem ama Oda sensei bir röportajında strong world luffy i 17 yaşında göreceğimiz son macerası dediğine dair bir rivayet var. Bu zaman atlaması olursa ve tayfanın sadece elbiseleri değilde tipleride değişirse mesela usopp u kaslı iri yarı görürsek alışabilirmiyiz acaba? Benim şimdilik tek dileğim hebihime'yi luffy'den ayırmasınlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Franky'nin o haline bende baya güldüm süper olmuş.Dokunulmaması gereken düğmeye abanmasından sonrası harika zaten.Usoppa kas yakışırmı orası biraz düşündürücü ama güçleneceği kesin.Gerçi şuanki şişko halide süper yani:sinsin:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bence birkaç bölüm içinde bir time-skip gelecek...ya da gelmesini isterdim, öyle diyeyim.

Birkaç bölüm bayağı bir bölüm oldu; fakat sonunda gerçekleşiyor :25550:

Luffynin sağ koluna dikkat;

http://mangastream.com/read/one_piece/73264755/10

Ben orada yazananın Acedeki gibi (ASCE) bir yazı sanıyordum; fakat 3D2Y yazıyormuş dikkatli bakınca, 597.bölümün spoilerlerıyla da kesinleşti. Herkes shabondyde 2 yıl sonra buluşacak.

İşin kötü haberi ise...manga 4 hafta boyunca araya girecek o_O

Kaynak mangahelpers

[spoilers] One Piece 597 Spoiler Pics and Summaries - MangaHelpers

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

4 hafta ara gelmesi çok kötü oldu. Ben 4 ay one piecesiz naparım ya. Ama şundan eminim 4 hafta sonunda time skip gelecek. Umarım Zoro Mihawka beni eğit demiyordur. Çünkü geçmeye çalıştığın kişiden eğitim alması Zoroya yakışan bir davranış değil. Luffy gerçekten tayfayı düşünmemiş. 2 yıl tayfa birbirleri olmadan ne yapacaklar ki. Herkes için zor bir durum bu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

4 Hafta mı?!.... 1 haftalık araya bile zor dayanıyorken 4 hafta ne demek ya... İnşallah bu gece mangastream ilk one piece'i çıkartır. İçim kan ağlaya ağlaya okurum. Gerçi Gantz'a 3 ay dayanan bünye buna da dayanır diyeceğim ama ona da dayanmak denmez.

Bu arada ben adam gibi manga okumadığımı öğrenmiş oldum. Luffy'nin dövmesini ilk defa görüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bende dövmeyi görmemiştim ama arkadaş söyledi ama dövmenin yarısını göremiyorduk. Dövme şuydu. "3D2Y" Yani 3 day 2 years. İşte mesaj bu. 2 yılın sonunda Shabondyde buluşacaklar ve hepsi süper güçlü olmuş olacak ve karizma. Ayrıca duyduğuma göre 4 haftalık aradan sonra 40+ sayfa olacakmış manga ve eğer time skip gelir ve buluşurlarsa ki öyle olacak. One Piece tarihinin en duygusal bölümü gelecek demektir. Ama bu 2 yıl onları bu kadar güçlü yaptıysa duygusal olarakta duygusal bir bölüm olmayabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

4 hafta sonra gelecek bölümün çok dolu ve harika olacağına şüphe yok.Normal bir hafta beklemek bu kadar zorken bir de olacakları düşününce 4 hafta nasıl bekeleriz hiç bilmiyorum.:sok aglama:

Zoro bence ordakilerle dövüşerek güçlenecek genelde de böyle güçleniyor zaten onların açıklarını bularak filan..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

One Piece'in araya girecek olması benim için duygusal. Aradan sonra gelecek bölüm komedi dolu olsa bile yine de benim gözlerimi yaşartacaktır. Buna eminim... Tabi o mutluluk gözyaşları olacak ama... 2 yıldan sonra çizimler nasıl olacak acaba. Kishi'den sonra Oda'da Toriyama Akira modelini atlamıyor.

En büyük değişiklikler Luffy, Usopp ve Nami'de olur. Tayfadaki yaşça küçük olan üyeler onlar.

Chopper ve Brook'da bir değişiklik olmaz.

Franky'den de bir değişiklik beklemiyorum.

Robin, Sanji, Zoro stil olarak değişmiş olabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sonuçta koca 2 yıl herkes bir şeyler değişecektir. Ayrıca Zoro zaten o maymunları yere sermiş bir şekilde Mihawkın ayaklarına kapanıyor ve eğitmesini istiyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Zoro için;

Spoilerda zaten babunların hepsini yendiğini, Zoronun dövüşecek bir tek Mihawk kaldığı yazıyor ve Mihawktan yardım istiyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Arkadaşlar en azından bölüm daha çıkmadığından son ana kadar spoiler içine alsaydınız keşke. Özellikle spoiler'ı açmamıştım... Dakikalar kaldı hevesimizi kırmayalım.:qiyiii:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bölüm zaten çıktı ki.

Bir de oradaki 3D nin nereden geldiğini hatırladım, Rayleigh adadayken bunların gemisini yapmaya karar verdiğinde hepsi 3 gün sonra buluşucaz diye kağıt paylaştırmışlardı, onun göstergesi :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

One Piece 597

Ben yorumları okuduğumda çıkmamıştı bölüm... Yani şaşırmam gereken yerde normal birşeymiş gibi karşılayarak okumak zorunda kaldım.

Ara öncesi dopdolu bir bölümdü. Yalnız okurken acaba gerçekten 4 hafta sonra time skip gelir mi diye düşündüm valla. İşaret verir gibi değildi ama umut ediyorum ki time skip olsun. Haki hakkında az buçuk birşey biliyorduk ama ustasından duymak ve izlemek ayrı birşeymiş. Yalnız Zoro'nun hangi amaçla olursa yalvarması biraz koydu bana. Sonuçta amacını geçecek olsan bile ondan yardım alarak geçmek ne kadar doğru ki? En azından beni tatmin etmezdi. Ama tüm tayfanın kafasına güçsüz olduklarının kazındığı kesin. Ve tüm çaylakların aksine yeni dünyaya hemen gitmemek ile en iyisini yapıyorlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

One Piece'e daha yetişmedim ama 4 haftalık ara olacağını ve 2 senelik bi zaman atlanacağını duyduğumda son bölümü okudum.

Bana nedense karakterler pek değişmeyecek gibi geliyor. Zaten mangada bazen bi bakıyorsunuz luffy 12 yaşındaki veletler gibi bi bakıosunuz 18 yaşında bi delikanlı gibi, oda da bu konuda bi tutarsızlık var zaten. Ama en çok luffy'nin değişimini merak ediyorum. Karizma birşey beklemiyorum 2 sene az çünkü ama şapşal ifadesi gitse biraz iyi olur gibi.

Ayrıca 40+ sayfa hayalleri kurmayın derim, en fazla olsa olsa 30 sayfa olur. 40+ sayfa yapacaksa insanları 4 hafta bekletmenin hiçbi anlamı kalmaz. Zaten mangaka sayfa sayısınındaki bu kadar artışı kafasına göre karar veremez. Bu kişi oda bile olsa 40+ sayfayı bi haftada vermesine izin vermez jump. Ama umarım verir de op fanları mutlu olur :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlk ayfada Roger ve Whitebeard vardı güzeldi gine bu chapterda ...4 Haftalık ara biraz sini bozucu ama bekliysceğiz artık ...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mihawk tam benim düşündü helal olsun ona. Yenmek istediğin bir adamdan eğitim istemem senin acizliğini, ezikliğini gösterir. Mihawkda bunu belirterek defol git buradan dedi ama Zoro hayalini değişti ve ona göre süper cevap verdi. Zoro Mihawkı yenmek yerine onu geçmek istiyor. Eğer Zorodan böyle bir süper cevap olmasaydı gözümden düşerdi. Ve Mihawkta şaşırdı. Zoro gibi bir adamın bir başkası için güçlenmek istediğini şaşırdı. Haki ise bana görede tam açıklanmadı. Herkeste olduğu zaten doktorun söylediği gibi çıktı. Herkeste var ama benim düşündüğüm gibi değil herhalde. Ben ruh gücü düşünüyordum ama bize açıklanan sanki farklı çıktı ama anlamadım tam ya yarım kaldı açıklama. Oda gibi süper üstü mangakanın time skip yaptıktan sonra şekil olarak tayfayı değiştirmezse saçma olur ama kişisel olarak değiştirmesi bizim için zaman alır. Bazı durumlar dışında değişmesin zaten. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Luffy denizcilere savaş ilan etti. Tayfayada mesajını gönderdi. Hiçbiride tırsmadı yahu nakama ruhu budur. Neden tırsıcaklar derseniz. Şuana kadar kendi çaplarındaki rakiplerle mücadele ettiler. Şimdi yeni dünyadalar yani en güçlülerin bölgelerinde. Oda sensei bakalım nasıl güçlendirecek karakterleri. Aman Luffy'nin karakteriyle oynamasında. Nerden bulacağız sonra böyle orjinal bir baş karakter. Ayrıca Usop'un kaslı halini çok merak ediyorum. cgass4

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?