Jump to content
  • Kayıt Ol

One Piece Manga

bLueeekun

Önerilen İletiler

574 Raw'a bakmamıştım, harbi pert olmuş Ace *-* Özkan, evet haklısın bellamy ölmüştü hatırladım :D Özlücez Ace'i.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bellamy parameciaydı ki.

Şimdiki zamanda kimseyi öldürmediler demiştim ben. Özkan'da o yüzden yazdı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hiç olmazsa KT gibi sıkmıyor. KT İchigomda ichigom diyip dursun. Oda Ace'i götürdü. Bende üzüldüm. Sırf bu yüzden dışarıya çıktım hava almaya :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

biraz once izledim ...

ya cok huzunlu bir mangay'di bunu anime'de izlersem cocuk gibi aglamaya baslarim ...

Insallah hala umut vardir !!! Luffy Herseyi yikip gececek bu kesin Akanui'e bir dalacak erkek olan kurtarsin ...

gelecek Bolumu 4 gozle bekliyorum ...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

biraz once izledim ...

ya cok huzunlu bir mangay'di bunu anime'de izlersem cocuk gibi aglamaya baslarim ...

Insallah hala umut vardir !!! Luffy Herseyi yikip gececek bu kesin Akanui'e bir dalacak erkek olan kurtarsin ...

gelecek Bolumu 4 gozle bekliyorum ...

Walla ben raw'lara baktıktan sonra sinir oldum, ama o kadar mükemmel bir bölümdü ki, tek kelimeyle inanılmazdı ***Oda-Magic*** Bu saatten sonra yaşamsın artık o mükemmel son chapter'ından sonra da

şu luffy'nin olgun halini görelim^^ Diğerlerini de çok özledim yaw...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu saatten sonra WB ölmez herhalde. Marine tarafı istediğini aldı. Artık kaçma zamanı. Ace :aqglama:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bence de artık WB ölmez hep beraber kaçarlar ama bakalım luffy ne yapacak ben onu merakla bekliyorum yada yalnışlıkla Sengoku luff'nin dedesini elinden kaçırırsa ortalık o zaman çok karışacaktır

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Akainu bitti artık. Sengoku Garp'ı şimdi tutsa bile savaş sonrası ne olacak? Akainuyu gebertir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sengoku elinden garp'ı kaçırsa ne olcak anlamadım, gerçekten garp'ın akainu'ya erişebileceğini mi zannediyorsunuz? Eğer öyle bir niyeti varsa direk engellerler, unutmayın, şu ana kadar engellenen karakterleri, garp'ı da durdururlar. Bu son olay korsanlar için çok büyük kayıplara sebep olurken, denizciler için çok karlı oldu, sengokuya helal olsun çok güzel bir planla, hem wb'yi düşürdü, hemde küçük çaplı bir çok korsanı oyunun dışına atarak tüm dünyaya güçlerini ispatladılar.

Artık wb'nin ordan çıkmasının bir manası yok, çünkü bu saatten sonra çıksa da ben wb'nin arkasında, marine ford'ta bıraktığı tüm çocuklarının altından kalkamayacağını düşünüyorum, onun çağı geçti yeni bir çağın başladığı kesin, eğer başlamasa da herşey çoook önceden kestiren shanks sayesindedir. Shanks'ın ne kadar akıllı olduğunu burdan çok çok daha bariz bir şekilde görüyoruz.

Yeni başlayan çağda taraflar eskisinden daha da dengesiz olacak, supernova diye adlandırılan 11 rookie korsanın kizaru karşısındaki acizliğini de gördükten sonra, Luffynin üstüne düşen yükün vede neredeyse tamamen tek başına marinelere kafa tutması gerektiğini görüyoruz. Ki luffy gibi abisinin ölümünü asla sindiremeyecek bir karakterin oradan nasıl çıkacağını da çok merak ediyorum.

Oda yine en iyisini yaptı

zaman atlaması yapıp, yıllar sonra luffy'nin çektiği acıyı sindirdikten sonraki haline gitmek en iyisi olacaktır.

Bu arc artık bitti, ace'in ölümüyle artık yapacakları pek fazla birşey yok, umarım korsanlar daha fazla kayıp vermezler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Akainu her ne kadar gücünü göstermiş olsada Garp hakkında pek birşey bilmiyoruz. Akainu bir sürü adamla gezmicek ya herhalde tek olduğu anı yakalar Garp. Bencede zaman atlaması olsun ama öyle olursa tayfa ve luffy birleşmiş olursa nasıl birleştikleri soru işareti olur :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Burayı okuyun herhangi bir anlasmazlk varsa söyleyin düzelteyim...

eveet simdi arkadaslar öncelikle garpı durdurma meselesine bakarsak garp öle kolayca durdrulcak bi adam deil korsanlar kralı gold d rogerla aşık atmş bir şahsiyet ve gold d roger garp a son istek olarak "oglm ace e gözkulak ol" dedgnden beri garp ace i luffyden ayrmamş içten içe onu çok sevmştr. Bu sebepten ötütü, mesele garp a kalsa garp akainuyu öldreblrdi ama böle bişi şu açıdan mümkn deil soncta garp bir denzci ve denzcilii çok seven biri olarak bir amirali öldrp işini kaybedemez bu sebeple akainuyu luffynin haki barndran yeni bi taktkle öldreceği kansndaym. Ek olaraktan garpin luffy tayfasyla herhangi bi etklesimi olamaz ne olrsa olsn garp denzcilie aşık, korsanlardan nefret edior... Bunun yannda ace in ölmne gelnce ace byük ihtmalle ölmeyecek sebebne gelnce, one piece tarihinde öle veya böle iyi karakterler KESNLKLE sözlerini tutarlar ve ace de "ölmeyecegim" diye luffy e söz vermişti...Iva bişeler yapar büyk ihtmalle... Savasn devamna bakarsak whitebeard ace i sağ bi şeklde almadan hiç bi yere kaçmaz!!! Ayrca WB nin dier adamlarnin da hem acei hem de babalarni arkada brakp gideceklerni sanmam bu yuzden ace yari ölü bi seklde kurtarlrken luffy ve dier korsanlarn sinirli bi şeklde marinforddan 1-2 amirali hakkn rahmetne kavştracai kansndaym. Bunun için çok güç gerekr diosanz alın size sayaym : Luffy,jimbei , iva , crocodile ,boa hancock,mr 3 , mr 1, buggy, vista , inazuma, marco , oglunun kanlar içindeki halini gören whitebeard, hatta garp da yardm edeblr... Bunlara da yetmez diyosanz bombayi patlataym, luffy nin amazon lilly e düşmesi ile ace i kurtarmasi arasnda gecen sure pek de ksa bi süre deil. Ayrca dier tayfa üyelerinin hepsi fazlasyla gelişeblecekleri adalara düşmşlerdi. Sizce neden tayfa üyelerinin hepsi yeni yetenekler kaznablecekleri adalarda uzun süredr beklior?Nami fırtnalar çıkaran iplerle ip mi atlyacak? Zoro düştüü adada sadece uyuyacak mı??? Ne olduunu söliyeyim : manga yazarı Oda bu karakterlern hepsini saglam bi savasa hazrlyor apacik ortada degl mi? eger tayfa luffy e şimdi yardm etmeyecekse ne zaman edecek? Uzun lafn ksasi Zoro ve dger tayfa üyeleri marinforda artistik bi giriş yapacak kanmca ve böylece güçler dengesi kurulmuş olcak... Tüm bunlara bakarsak ölebilitesi ölan tek kişi whitebeard, ace öldü demeyn bana 2 bölüm önce marcoya denz kelepçesi takp 3 mzragi vücuduna sapladılar "marco is done for"(marco nun işi bitti) dediler.. ama şimdi akainunuyu durdurduranlardan biri de marco! Şimdi bana çok iyimsersin falan dieblrsnz ama aslnda pek de öle deglm çünkü asl korkum marinforda varmak üzere olan marshall d teach... Sadece kara delkler olştrmuyor dokunduu kişi sanki kairosekiye doknmş gibi meyve özelligini gecici olarak kaybedior... Eger illa ki luffy nin tarafndan birine bişi olcaksa bunu yapacak olan marshall d. teach dir habernz ola... Zaman atlatma meselesne gelnce one piece te birçok orta yasli hatta yasli karakter var... Eger zaman ilerlerse bunlar nolcak?Manga yazari Oda nin karakterleri çöpe atmayı sevmediini bu zamana kadar kadar karakter öldrmemesnden anlayablrz bu yuzden zamani ileri alcagni sanmyorum luffy nin de ace in ölmnü öle içine sindrmş aradan yıllar geçrmş bi karakter yapsina ÇOK TERS oldugunu düşünüorum der ve mesajımı yaynlar, browserimi da kaparm.. Dota Allstars a da akarim agalar.. Kalin saglcakla...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

eveet simdi arkadaslar öncelikle garpı durdurma meselesine bakarsak garp öle kolayca durdrulcak bi adam deil korsanlar kralı gold d rogerla aşık atmş bir şahsiyet ve gold d roger garp a son istek olarak "oglm ace e gözkulak ol" dedgnden beri garp ace i luffyden ayrmamş içten içe onu çok sevmştr. Bu sebepten ötütü, mesele garp a kalsa garp akainuyu öldreblrdi ama böle bişi şu açıdan mümkn deil soncta garp bir denzci ve denzcilii çok seven biri olarak bir amirali öldrp işini kaybedemez bu sebeple akainuyu luffynin haki barndran yeni bi taktkle öldreceği kansndaym. Ek olaraktan garpin luffy tayfasyla herhangi bi etklesimi olamaz ne olrsa olsn garp denzcilie aşık, korsanlardan nefret edior... Bunun yannda ace in ölmne gelnce ace byük ihtmalle ölmeyecek sebebne gelnce, one piece tarihinde öle veya böle iyi karakterler KESNLKLE sözlerini tutarlar ve ace de "ölmeyecegim" diye luffy e söz vermişti...Iva bişeler yapar büyk ihtmalle... Savasn devamna bakarsak whitebeard ace i sağ bi şeklde almadan hiç bi yere kaçmaz!!! Ayrca WB nin dier adamlarnin da hem acei hem de babalarni arkada brakp gideceklerni sanmam bu yuzden ace yari ölü bi seklde kurtarlrken luffy ve dier korsanlarn sinirli bi şeklde marinforddan 1-2 amirali hakkn rahmetne kavştracai kansndaym. Bunun için çok güç gerekr diosanz alın size sayaym : Luffy,jimbei , iva , crocodile ,boa hancock,mr 3 , mr 1, buggy, vista , inazuma, marco , oglunun kanlar içindeki halini gören whitebeard, hatta garp da yardm edeblr... Bunlara da yetmez diyosanz bombayi patlataym, luffy nin amazon lilly e düşmesi ile ace i kurtarmasi arasnda gecen sure pek de ksa bi süre deil. Ayrca dier tayfa üyelerinin hepsi fazlasyla gelişeblecekleri adalara düşmşlerdi. Sizce neden tayfa üyelerinin hepsi yeni yetenekler kaznablecekleri adalarda uzun süredr beklior?Nami fırtnalar çıkaran iplerle ip mi atlyacak? Zoro düştüü adada sadece uyuyacak mı??? Ne olduunu söliyeyim : manga yazarı Oda bu karakterlern hepsini saglam bi savasa hazrlyor apacik ortada degl mi? eger tayfa luffy e şimdi yardm etmeyecekse ne zaman edecek? Uzun lafn ksasi Zoro ve dger tayfa üyeleri marinforda artistik bi giriş yapacak kanmca ve böylece güçler dengesi kurulmuş olcak... Tüm bunlara bakarsak ölebilitesi ölan tek kişi whitebeard, ace öldü demeyn bana 2 bölüm önce marcoya denz kelepçesi takp 3 mzragi vücuduna sapladılar "marco is done for"(marco nun işi bitti) dediler.. ama şimdi akainunuyu durdurduranlardan biri de marco! Şimdi bana çok iyimsersin falan dieblrsnz ama aslnda pek de öle deglm çünkü asl korkum marinforda varmak üzere olan marshall d teach... Sadece kara delkler olştrmuyor dokunduu kişi sanki kairosekiye doknmş gibi meyve özelligini gecici olarak kaybedior... Eger illa ki luffy nin tarafndan birine bişi olcaksa bunu yapacak olan marshall d. teach dir habernz ola... Zaman atlatma meselesne gelnce one piece te birçok orta yasli hatta yasli karakter var... Eger zaman ilerlerse bunlar nolcak?Manga yazari Oda nin karakterleri çöpe atmayı sevmediini bu zamana kadar kadar karakter öldrmemesnden anlayablrz bu yuzden zamani ileri alcagni sanmyorum luffy nin de ace in ölmnü öle içine sindrmş aradan yıllar geçrmş bi karakter yapsina ÇOK TERS oldugunu düşünüorum der ve mesajımı yaynlar, browserimi da kaparm.. Dota Allstars a da akarim agalar.. Kalin saglcakla...

Dostum, öncelikle siteye hoşgeldin :)

Kusura bakma, tüm post'una cevap veremiyeceğim baya birşeyler yazmışsın ama ksaca...

Mr.3, mr.1, Luffy, buggy, vista , inazuma hatta mugiwaraların geri gelmesinin bu kavgada bir büyük bir değişiklige neden olabileceğini düşünmen yanlış, hatta büyük yanlış, bunların içinden en güçlüsü olan luffy her seferinde birisinin kendini feda etmesiyle admirallerden veya shicibukai'lardan kurtuldu, diğerlerinin ismini bile azıma almam kendimi yormaya değmez. Ace'in kartının tamamen yandığını da gördük onu da unutalım artık, hatta kendisi için mükemmel bir son chapter hazırlandı, şu saatten sonrasını düşünmek mantıksızlık olur.

Macro olayına gelince, sanki korsanlar geri dönüş yapmışlar üstülüğü sağlamışlar gibi konuşmussun ama malesef savaşın başından sonuna kadar hep amiraller üstündü. Ben şu saatten sonra kim gelirse gelsin, marine'lerden bir kaçı satmazsa ( ki satmayacak) burdan dönüş yok.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

sonuçta zamanında öldürülen karakter, hikâyeyi coşturur. bence ace gerçekten de gitti ki iva ölüye hiçbirşey yapamaz kendisi de demişti.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Arkadaşlar boşuna tartışmayın Oda - sensei dumur edip duruyor. Bende çok düşünürdüm artık şok geçirmemek için düşünmüyorum. İçim kan ağlıyor şuan gitti dağ gibi adam:aglama1:.....

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çoğuna katılmıyorum açıkcası.. Sonuçta sadece kendi düşüncelerini yazmışsın. Aslında cevap vermiş birkaç arkadaşımız ama kimse tayfanın geri döneceği üzerine yazdığın şeylere değinmemiş. Ben değineyim dedim bende..

İlk olarak tayfanın kendini bu kadar kısa sürede geliştirceğine inanmıyorum.Yani nami iki ip hareketi ile hangi amirali yenebilir.Hadi çok uçtum, en fazla bir hamlede 10-15 marine'i daha haklayabilir.Bunları çok büyütme bence, sonuçta oda sensei onları sadece geliştiklerini bize açıklamak amacı ile gösterdi. Bir başka yanlışın ise, diyelim ki güçlendi tayfa, amirallere kafa tutacaklar, peki oraya o kadar kısa sürede nasıl gelecekler..? hadi hepsi çok kısa sürede süper güçlendi diyelim, o adalet kapısına benzer kapıdan nasıl geçecekler ? Usopp yada franky uçak icat edip tayfayı toplayıp oraya mı getirecek ? Tamam bunların hepsi kurgu ama bu animenin belli bir yaş kitlesine hitap ettiğini unutmayalım...

Bir diğer konu da Ace artık yok.. Aksi cidden çok saçma olurdu.. Yani yüzyılın Marine Vs. Pirates savaşı çıkacak ve kimse ölmeyecek. HAHA ! O kadarda şey değil Oda Sensei sonuçta. Biraz kurgu değilde mantıkla yorum yapmanı tavsiye ediyorum =))

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Arkadaslar spoiler i okuyunn....

Öncelkle sevgili anime ve mangasever arkadasm yormun içn çok tesekkr ediorm haklsn soncta bunlar bnm düşüncelerm :D Ama yine de biraz açklama yapaym :D :D Tayfanın kendni gelştrecegne inanmyorm demşsn Zaten gelştklerni gözlermzle gördk animede ... Nami 10 15 marine haklar demşsn Nami zaten Enies Lobby de yıldırım şoklarıyla gücünü ispatlamştı ve 10-15 marineden çok daha fazlasni hallletmşti.Bunu üzerne ek olarak rüzgarı kullanablcek...Evt katılıyorm tayfa gelsede amiralin gücüne erişme sıkıntısı olablr ama farkettysen sadece tayfa olmycak orada... Ustteki spoilerda kimler olduunu açkladm..Ayrcafarkettysen şuanda Boa Hancock luffy giln tarafnda ,jimbei luffy gilde , crocodile luffy ile anlaşmalı ve karasakal yok... Yani denzclern 2 schibukai ekskleri var ve Luffy giln tarafnda schibukai geçmişi olan 3 kişi...dahasi garp da akainuyu öldrmek için can atacagndan en az bir amirali veya sengokuyu garp i zaptettrmk için kullancaklar kanmca...Garp i küçümsemeyn Gold Rogerla kapışan bi adam o... Bi de Dragon un Marinfordda bir show yapablecei kansndaym soncta bundan ii frsat bulamaz saldrmak için :D Ek olarak Animenin baş kahramanlarını küçümsemşsn braz... Birak Nami yi Usopp bile sevdgi biri söz konusu oldgnda imkansz dedgmz birsürü şey yaptlar... Bu insanlar vsde cp9 un üyelerni yendler...Umarm yanlş anlamamssndr yine de amiralle TEK BAŞINA kapışacak biri yok ama toplandklarnda ve de şu anda luffynin tarafnda olan kişilerle brleştklernde emnm bişiler olcak...Gelemezler ,Süre ksa demşsin Luffynin Amazon Lilyden impel downa gelme süresi zaten 5 gündü yanlş hatrlamıosam.. Orda epey zaman gecrdi zehrden iyileşrken falan... Marineford tada biraz zaman geçrdler yani 1 haftadan uzun bi süre oldugu kesin ki bu çok da ksa bi süre deil...Adalet kapsndan nasi gececekler demşsn Bu 3 seklde olablr. 1. Mr 2 Bon Clay hala İmpel Down da o bişeler yaapip kapıyı açablr bu en düşük ihtmal 2.si ise Tayfanın Thousand Sunny nin Coup de Burst ünü kullanmasi.. 3. bi ihtmal ise asıl bomba... Evet impel Downa tek giriş Gate of Justice(Adalet Kapısı)... Ama savaş şuan Marine Fordda... Şimdi foto linki veriorm bu fotoya bakarsanz Marineford a sadece adalet kapsndsan gdilmedgni anlayablrsnz :D :D http://img152.imageshack.us/i/opgeocalmbeltqr9.jpg/

Haritanın sol üst tarafnda Saboady takımadasnn ordan gececek yer var :D Ki zaten tayfa üyeleri Saboadyden etrafa dagldi... Yani illa ki haritanın ortasndaki alanda olacaklar kapılarn içinde olacaklar die bişi yok... Ace öldü kesin öldü demşsn... Eğer Ace ölrse Luffy e verdgi sözü tutmamş olr... Eger Ace ölrse Whitebeard ordan asla kaçmaz sonçta whitebeard de ölr... Eger Ace ölrse Garp Gold D. Roger a verdgi sözü tutmamş olr... eger Ace ölrse Animenin ve manganın yaklaşk 1 yılı ÇÖPE GTMŞ OLR... Ace ölmyecek kanmca... Narutoda da Gaara öldü demştk manga yazari diriltiverdi... Evt haklsn savaşta mutlaka biri ölmeli ama bu ace olmamalı... Çünkü Anime ve Manganın 1 yıldan fazlasi ace i kurtarmak için geçti... Çöpe gdemez... Kanıtı burda :http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_One_Piece_episodes

Bölmlern yaynlanş tarihlerine bakarak anlayablrsnz... Ölrse Wb ölr adam yeternce macera yaşamş... Ölrse Hayatna deger vermeyen Jimbei ölür veya Ace dışında başka biri...Mantkla yorum yap demşsn yapamam :D Bu mangade mantk arayamazsn mantk aramaya kakarsan şuana kadar olan hersey imkansz olrdu.. :D :D Ennies Lobby de olanları hatrla... Paramparça olan Going Merry nasl gelp tayfayı kurtarmştı :D :D Var mı bunda mantk? Anime ve Mangada mantk aranmaz... Zaten çoğu şey akla mantga aykırdr... Ola ki Eichiro Oda ace i öldrrse 1 yılın çöpe gdişini okyp izlemşz.. derim arkadaslar...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Arkadaşım bence görüşlerin tamamiyle iyimser. Ace'in ölümü Luffy'i fena etkileyeceğini hepimiz biliyoruz gördükte. Ace Luffynin kollarında öldü ve bu Luffynin kendisini güçsüz görmesinin nedenidir. Hatırla, Aokiji Robini almaya geldiğinde Luffy onunla dövüşüp yenilmişti ve güçsüz olduğunu görüp Aokijiye karşı Gear Second ve Third yeteneğini kazanmıştı. Kimse sana tayfanınn hiçbir güç kazanamayacağını söylemedi, söylemeye de çalışmadı. Tamam hepimiz aynı fikirdeyiz. Güçlenecekler ama ne kadar güçlenecekleri önemli. Luffy bütün tayfanın önündedir. Tayfada luffynin arkasındadır güç bakımından. Resim göstermişsin o resime iyi bakmanı öneririm. Hatta animedende açıklandı. HQ, Enies lobby ve İmpel Down arasında büyük bir gelgit var. O üç kapıdan biri açılmadıkça girilemez ama senin şu görüşün olabilir. Sunny ile Coup'u kullanabilirler. Oda'nın bir açıklamasına göre one piecenin 5 yıl sonra veya ileri tarihe kadar devam edecek. Bu savaşı kazanan korsanlar olmayacak yada fazla ihtimal vermiyorum ama berabere bitecek. Şimdi düşünüyorumda eğer Ace kurtulsaydı. Bütün insanlar sence Marine hakkında ne düşünürdü? Ne düşünür sana söyleyeyim Korsanlar dünyaya hükmeder. Marineler bile birşey yapamadı. Kimsede birşey yapamaz gibi. Hele ki 5 yıl+ daha uzayacak diyorum. Benim arkadaşım bLue-Dragon ile düşüncemiz. Tayfa gelse bile kaçmalarına yardım eder. HQ artık yıkılıyor. WB'nin gücü sayesinde. Herkes bu saatten sonra canını kurtarma derdine girecektir.

NOT: Yazdıklarımda bir gücenme vs. yok. Sadece teorilerini ve düşüncelerini yorumladım :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@onepiece

Fantezilerin çok kısır bence biraz daha orjinal düşünsen bence daha iyi olur. Nede olsa Oda- sensei'den bahsediyoruz burda.

Unutmadan Türkçe kullanımın rezalet burası msn değil. Daha dikkatli olalım yazarken.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

abi adam troll yapıyor sizde düşüyosunuz boşverin bence, konuya devam edelim :)

Ama ben sadece şunu belirtmek istiyorum, luffy, (soyadını ve onu sevenleri) olaya katmazsak, şu an itibariyle o kadar da güçlü bir karakter değil.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Unutmadan Türkçe kullanımın rezalet burası msn değil. Daha dikkatli olalım yazarken.

o_O Haklisin yaa heyecandan baya bi bozmuşum Türkçe yi :D Valla kısır mısır haklı olabilrsiniz :D sanrm ace i kurtarmak için verilen onca emegin boşa gidiyor olmasini kabullenmek zor geliyor... 1 yıldan uzun suredr ace in kurtulusunu bekleyip öldüğünü kabullenmek zor geliyor olabilir :aglama2: Ah be Eichiro Oda sensei ah... Senaryoyu uzatmak için miydi bu kadar bölüm? :aglama2: Yine de mangakaların kralısın ^^ Swordsman son söylediğine katılıyorum...Güçlenmesi lazım sonuçta artık bambaşka bir ligde.. Luffy nin hakisini bilinçli olarak kullanmayı öğrenmesi şart... Yoksa her sefernde kendini mahvederek hayatini çok fazla tehlikeye sokarak birilerini yenmek daha ne kadar devam edebilir bilmiyorum... Ama şu anki durumda kesinlikle luffyden hakili bir teknik bekliorum... Umarim yapar...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Nolur bu spoiler doğru olsun fake olmasın. Ace'in ölümünü unutturur bize. 575'in spoileri çıkmış ve tahmin statüsünde.

Status: PREDICTION

by: Zetsu-san

One Piece 575

ACE DIES... What’s Luffy’s next move?

Luffy: AAAAAAAACCCCCCEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!

Garp: (Tears running down his face) ACE! (Struggles to get out of Sengoku’s grip)

Sengoku: Garp! You know what’ll happen If you kill Sakazuki!! (Tightens his grip on Garp)

Garp: LUFFY RUUUUUUUUN!!!! (Thinking)I can’t lose two grandsons!

Luffy: (slams his fist down into the floor) GEAR SECOND! (A tear drops from Luffy’s face. Luffy wipes away the tear, with a fierce look in his eyes) YOUR GOING TO PAAAAAAAAY!!! (A burst of Haki is unleashed knocking several marines back)

Ivankov: Strawhat, don’t do it, get away!

Akainu: He paid the price for his criminal acts. That was justice! Now it’s your turn to face justice. (Akainu’s fist turns to magma)

Luffy: GOMU GOMU NOOOOOO-

Akainu: How pitif-

Luffy: JET PISTOL! (Hits Akainu straight in the chest, Akainu goes flying backwards)

Akainu: Shit! Haōshoku Haki!

Luffy: (Appears behind Akainu) JET BAZOOKA!

Akainu: (Flying back in the direction he originally came from) what speed!

Whitebeard: Boy... (He watches on, as well as the other pirates)

Kizaru: Oh-hohoho, Strawhat, You may be fast, but you can’t match me. (Kizaru flies in for a kick on Luffy)

Marco: Aren’t you forgetting someone? (Marco intercepts Kizaru’s kick (like Rayleigh did))

Kizaru: Oh, you again! (Smiles)

Luffy: GEAR THIRD! (Luffy enlarges his fist) GOMU GOMU NOOOOOO-

Akainu: (Gets up off the floor) DAI FUNKA! (Akainu swings at Luffy with his magma fist)

Luffy: GIGANT JET PISTOL! (His giant fist clashes with Akainu’s “Dai Funka”. Akainu is sent flying back and crashes into the HQ walls)

Pirates: WOAH! HE JUST BEAT ADMIRAL AKAINU!!! (They watch in pure amazement)

Buggy: (Thinking) WOAH!!! HOW DID STRAWHAT DO THAT!?

Luffy: *PANT* *PANT*(Luffy turns small from the effects of Gear Third)

Aokiji: *Sigh* What a nuisance... ICE TIME CAPSULE! (Aokiji sends a wave of Ice along the ground)

Whitebeard: Not so fast! (Whitebeard sends an earthquake which intercepts the ice)

Aokiji: I see... You won’t let us touch the boy? (Aokiji stares at Whitebeard)

Whitebeard: Damn right!

Aokiji: Ice Time Capsule! (Aokiji sends a massive wave of ice towards whitebeard)

Whitebeard: Gurararara! (Whitebeard blocks with several air quakes)

Luffy: *PANT* *PANT* (Luffy, still lying on the ground, changes back to normal size)

Aokiji: This is pointless... (Turns towards Luffy and runs towards him)

Whitebeard: Marco! (Thinking) Damn, I’m not fast enough. Damn It!

Aokiji: Strawhat Luffy, you are a threat to the world. You be executed here as well.

Garp: LUFFY!

Aokiji: Ice Time Capsule

Luffy: (The ice heads straight for Luffy) Damn! I can’t move.

Marco: (Flies in and kicks Aokiji away) He doesn’t die yet. (Marco then flies in pursuit of Aokiji)

Kizaru: Oh! But you left him right open! (Marco turns in shock as he sees Kizaru standing next to Luffy)

Aokiji: Ice Time (Aokiji freezes Marco)

Kizaru: (Kizaru holds his foot above Luffy; His foot is glowing with light) Goodbye, Strawhat, you’ll be seeing Ace very soon.

(As Kizaru lowers his foot to kill Luffy, his kick is redirected)

???: This seems familiar!?

Kizaru: OH! (Kizaru says surprised) I didn’t think I’d be seeing you again so soon, “Dark King”.

Luffy: Ray-san! (Suddenly two figures grab Luffy) Woah, what are you doing!?

Luffy: (A tear runs down Luffy’s face as he sees his crew standing around him) Zoro! Nami! Usopp! Sanji! Chopper! Robin! Franky! Brooke!

Zoro: Sorry, we’re late, Captain!

Luffy’s Nakama are back! What’ll happen now they join the war!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Nolur bu spoiler doğru olsun fake olmasın. Ace'in ölümünü unutturur bize. 575'in spoileri çıkmış ve tahmin statüsünde.

Status: PREDICTION

by: Zetsu-san

One Piece 575

ACE DIES... What’s Luffy’s next move?

Luffy: AAAAAAAACCCCCCEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!

Garp: (Tears running down his face) ACE! (Struggles to get out of Sengoku’s grip)

Sengoku: Garp! You know what’ll happen If you kill Sakazuki!! (Tightens his grip on Garp)

Garp: LUFFY RUUUUUUUUN!!!! (Thinking)I can’t lose two grandsons!

Luffy: (slams his fist down into the floor) GEAR SECOND! (A tear drops from Luffy’s face. Luffy wipes away the tear, with a fierce look in his eyes) YOUR GOING TO PAAAAAAAAY!!! (A burst of Haki is unleashed knocking several marines back)

Ivankov: Strawhat, don’t do it, get away!

Akainu: He paid the price for his criminal acts. That was justice! Now it’s your turn to face justice. (Akainu’s fist turns to magma)

Luffy: GOMU GOMU NOOOOOO-

Akainu: How pitif-

Luffy: JET PISTOL! (Hits Akainu straight in the chest, Akainu goes flying backwards)

Akainu: Shit! Haōshoku Haki!

Luffy: (Appears behind Akainu) JET BAZOOKA!

Akainu: (Flying back in the direction he originally came from) what speed!

Whitebeard: Boy... (He watches on, as well as the other pirates)

Kizaru: Oh-hohoho, Strawhat, You may be fast, but you can’t match me. (Kizaru flies in for a kick on Luffy)

Marco: Aren’t you forgetting someone? (Marco intercepts Kizaru’s kick (like Rayleigh did))

Kizaru: Oh, you again! (Smiles)

Luffy: GEAR THIRD! (Luffy enlarges his fist) GOMU GOMU NOOOOOO-

Akainu: (Gets up off the floor) DAI FUNKA! (Akainu swings at Luffy with his magma fist)

Luffy: GIGANT JET PISTOL! (His giant fist clashes with Akainu’s “Dai Funka”. Akainu is sent flying back and crashes into the HQ walls)

Pirates: WOAH! HE JUST BEAT ADMIRAL AKAINU!!! (They watch in pure amazement)

Buggy: (Thinking) WOAH!!! HOW DID STRAWHAT DO THAT!?

Luffy: *PANT* *PANT*(Luffy turns small from the effects of Gear Third)

Aokiji: *Sigh* What a nuisance... ICE TIME CAPSULE! (Aokiji sends a wave of Ice along the ground)

Whitebeard: Not so fast! (Whitebeard sends an earthquake which intercepts the ice)

Aokiji: I see... You won’t let us touch the boy? (Aokiji stares at Whitebeard)

Whitebeard: Damn right!

Aokiji: Ice Time Capsule! (Aokiji sends a massive wave of ice towards whitebeard)

Whitebeard: Gurararara! (Whitebeard blocks with several air quakes)

Luffy: *PANT* *PANT* (Luffy, still lying on the ground, changes back to normal size)

Aokiji: This is pointless... (Turns towards Luffy and runs towards him)

Whitebeard: Marco! (Thinking) Damn, I’m not fast enough. Damn It!

Aokiji: Strawhat Luffy, you are a threat to the world. You be executed here as well.

Garp: LUFFY!

Aokiji: Ice Time Capsule

Luffy: (The ice heads straight for Luffy) Damn! I can’t move.

Marco: (Flies in and kicks Aokiji away) He doesn’t die yet. (Marco then flies in pursuit of Aokiji)

Kizaru: Oh! But you left him right open! (Marco turns in shock as he sees Kizaru standing next to Luffy)

Aokiji: Ice Time (Aokiji freezes Marco)

Kizaru: (Kizaru holds his foot above Luffy; His foot is glowing with light) Goodbye, Strawhat, you’ll be seeing Ace very soon.

(As Kizaru lowers his foot to kill Luffy, his kick is redirected)

???: This seems familiar!?

Kizaru: OH! (Kizaru says surprised) I didn’t think I’d be seeing you again so soon, “Dark King”.

Luffy: Ray-san! (Suddenly two figures grab Luffy) Woah, what are you doing!?

Luffy: (A tear runs down Luffy’s face as he sees his crew standing around him) Zoro! Nami! Usopp! Sanji! Chopper! Robin! Franky! Brooke!

Zoro: Sorry, we’re late, Captain!

Luffy’s Nakama are back! What’ll happen now they join the war!

yok daha neler, olmaz abi böyle bişey :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?