Jump to content
  • Kayıt Ol

One Piece Manga

bLueeekun

Önerilen İletiler

Oha ya *-* cidden doğru geldi banada katılıyorum sana dostum ama şunu biliyorum;

Bir kişi sadece br meyve yiyebilir.Daha önce bir yaratık olmuş olabilir ancak bunun meyve ile alakası olduğunu düşünmüyorum

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Arkadaşlar teorileriniz, fikirleriniz vs için ayrı başlık açmaya gerek yok. Sonuçta mangayla alakalı olduğundan başlık altında görüşlerinizi dile getirebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

baska bir konu olursa daha guzel olurdu diye dusundum ... :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Fihuvv güzel mantık yürütmüşsünüz. Doğru olabilir. Teori süper.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Fihuvv güzel mantık yürütmüşsünüz. Doğru olabilir. Teori süper.

sadece teori ...

keske dogru ciksa kesinlikle oda-sensei'yi ziyarete giderim bunlari soylerim ogrencisi yapar beni qhey

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yav ben 578 de gelen karakteri hiç beklemiyordum..Hemde aklımın ucunun ucundan bile geçmedi Tamamen sürprizlerle dolu bir seri..Bakalım belki bizim tayfada gelir bellimi olur :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

cok zor ...

diger supernovalar gelebilir ama tayfa ? ...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

579

oyunu bitirecek olan gelir

luffye şapka veren biri diyelim....:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bende onu bekliyordum yaw, sonunda birşeyler değiştirebilecek birileri geldi :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

iste timeskip'ten onceki son manga...

bundan sonra luffy'yi baska bir sekilde gorecegiz sanirim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

iste timeskip'ten onceki son manga...

bundan sonra luffy'yi baska bir sekilde gorecegiz sanirim

Daha sürsün ya biraz daha, shanks neler yapacak, sengokuyla bb nasıl kavga edecekler, biraz daha devam etsin bb ile marinelerin birbirini yemesini izlemek istiyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bende bitmesini istemiyorum biraz daha devam etmesini istiyorum ama iste bu nasil olacak bilinmiyor birtek bilen WSJ ve Oda - Sensei !!!:gul gul:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Anaamm :D Shanks geldi umarım geldiği gibi mangayı bitirmez :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Source: んじゃ @ 2ch

Verification: confirmed

Translation: Aohige_AP

タイトルは…扉絵はロビンだったと思う

落ちている麦わらを 約束が違うからまた今度だなと過去の回想に浸るシャンクス

バギーに お前に宝の地図渡したいからこれをルフィーに渡してくれ

バギーが興奮してすぐさま届けに言って戻ってくるが嘘だとわかると

ため口で喧嘩を売り 四皇相手にため口で喧嘩売る様を見ていた囚人達が

一生あなたについていきます

潜水艦で逃げようとするロー達に襲い掛かる青雉と黄猿

アイスエイジで海の中まで凍らされた上に黄猿の光の雨の様な

光線の中逃げる潜水艦(逃亡できたかどうか不明)

マルコとシャンクスの絡み

これ以上やるなら俺らが相手だ と赤髪海賊団

諦めたセンゴクが負傷者の治療に専念しろ~

黒ひげにも睨みをきかせ 黒ひげ お前と争うのは今じゃないな~目的のものも手に入ったし引く~

ハンコックは魅惑した海軍兵を引き連れルフィーを探しに

白ひげ・エースの2人の弔いは俺らがやると シャンクス

一部の海軍兵からやじを飛ばされるが

センゴクが お前なら・・いいだろう

各それぞれの一枚絵が次々と書かれ

でここに戦争が終わったみたいなナレーション入って完です

次は休みみたいだね…

赤髪にみとれていたローが部下に早く中に入ってください

っていわれてるときにバギーが上から麦わらを投げ込みルフィーの元へ

って感じですかね

——

Title is… I think the cover was Robin

Shanks picks up the strawhat, and says this isn’t how we promised, so we’ll do this next time.. as he flashes back on the past.

He tells Buggy he’ll give him a treasure map, so give this strawhat to Luffy.

Buggy gets excited and takes the strawhat back to Luffy, but upon return he realizes Shanks was just screwing with him, and starts insulting Shanks. The prisoners see him talking to Shanks, a Yonkou, as his equal, and say they’ll follow Buggy for life.

Aokiji and Kizaru attacks Law’s submarine trying to escape.

Ice Age freezes even the ocean below, and Kizaru’s laser spam rains down from above as the sub tries to dodge and run (whether they got away or not isn’t shown)

Some interaction between Marco and Shanks.

Shanks tells the marines if you want to continue, the entire Redhaired Pirates will face them.

Sengoku gives up the war, and tells the marines to tend to the wounded.

He (doesn’t specify if this is Sengoku or Shanks) then looks at Blackbeard, and says this isn’t the time to fight you yet… we’ll withdraw as we got what we wanted.

Hancock charms marines, and takes them to search for Luffy

Shanks says he’ll do the burial for Whitebeard and Ace.

Some of the marines protest to this, but Sengoku tells him “I don’t mind… since it’s you”

One shots of all the characters, and narration stating the war has ended, and fin.

Ve sonunda bitti arkadaşlar, shanks'ın ağırlığı olayı bitirdi, çok merak ediyorum şu adamı bence o da luffy gibi hakisi çok özel olan biri o kesin, ikinci tahminimde havayı kontrol ediyor olması.. neyse bakalım bi 100 chapter falan sonra görürüz artık :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben hâlâ sanmıyorum Shanks'ın sonradan bir meyve felan aldığını...adam hakinin sözlükteki karşılığı benim gözümde -hatırlarsanız WBnin gemisinde birkaç komutan ve WB dışında kimseyi ayık bırakmamıştı ki bence çok ciddiye bile almamıştı orada. Sengoku doğru bir karar vermiş. Yalnız ben isterdim ki; ya Akainu itiraz edip Shanksa saldırsın, Shanksdan da böylece ufak ta olsa bir aksiyon görebilirdik, ya da Teach ile aralarında bir söz düellosu geçsin. Bu arada Luffy ile böyle buluşmamak istemesi hoşuma gitti :mutlulh:

Ama neyse sonunda bitti bu savaş ve bizimkiler kaçmayı başardı...herhalde başarmıştır, kaçamadılarsa bir anlamı olmaz :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Haftaya zaten manga yok dahada heyecanlanıcam. Time skip olur mu acaba. :s45:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlginçleşmeye başladı..Ee diyelim bunların naaşlarını götürdüler..Luffy göremeyecek yada onun ayılmasını beklemeden gömeceklermi?Ama harbi Luffy nin tek takılması canımı sıktı ya artık dönsün bizimkiler..Zaten savaşta bitti.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlginçleşmeye başladı..
cgass4cgass4

Time skip kesin var, biz luffy'nin daha fazla ağladığını görmüyeceğiz ama olgun mu göreceğiz yoksa aynı kafada mı olacak onu çok merak ediyorum :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlk defa tahminim tutacak sanırım, time-skip konusunda XD

Bu arada haftaya yok mu? T_T Hiç duymamıştım, kötü oldu bu...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bazıları var bazıları yok diyor. Bazıları nisan 1 diyor. Bende anlamadım :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Manganın son sayfasında yazana göre 1 hafta ara vermiş manga.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O son sayfasında ingilizce scanlar 1 nisan şakası olsun diye yazmışlar. Japoncası önemli o doğrudur.qnoluyo

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?