Jump to content
  • Kayıt Ol

Hyperdimension Neptunia

CHOBiTS

Önerilen İletiler

hyperdimensionneptunia.jpg

Dengeki Playstation dergisine göre, Compile Heart'ın RPG oyunu "Hyperdimension Neptunia" nın animeye uyarlanacağı duyuruldu. Oyunun yeni versiyonu olan Hyperdimension Neptunia V'inde 30 agustosta piyasaya sürüleceği belirtildi.

Resmi Sitesi:

Neputunia V game official website

Oyunun manga adaptosyonu Famitsu Comic Clear'da kasım 2010'dan itibaren online olarak yayınlanmaktadır.

Kaynak:

http://myanimelist.net/forum/?topicid=483675

Sitemizde yapılan haberleri alıntı yaparken AMT Fansub'tan alıntı olduğunu belirtmeyi unutmayın.Yazan:CHOBiTS

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 5
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

2

• darkness167

1

• Akuma_Blade

1

• ShinigamiKhan

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Sci-Fi mecha tarzı bir anime olursa güzel olabilir. Bu türler hep ilgimi çekiyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Erkeklerin önemsenmediği Anime'ler Sci Fi olsalar bile ilgimi çekmiyorlar. Yeni değil, SailorMoon ve Stratos4'den beri canı sıkan bir mevzu. Oyun uyarlaması da olduğunu düşünürsek benim için seyirlik olabilmesi için bile zorlanacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Erkeklerin önemsenmediği Anime'ler Sci Fi olsalar bile ilgimi çekmiyorlar. Yeni değil, SailorMoon ve Stratos4'den beri canı sıkan bir mevzu. Oyun uyarlaması da olduğunu düşünürsek benim için seyirlik olabilmesi için bile zorlanacak.

İçinde erkek başrol olmayan serileri bende izleyemiyorum.Bu tarzlar içinde bir tek Claymore sevmiştim.Orda da bir Raki'miz vardı ama başrol değilde yan karakterdi oda.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tasarımlar baya hoş gibi. Özellikle arkadaki mor saçlı kız baya ilgimi çekti :qegenmis:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?