Jump to content
  • Kayıt Ol

Kotoura-san

CHOBiTS

Önerilen İletiler

kotourasan.jpg

Resmi sitesine göre, Enokizu'nın 4-panel mangası "Kotoura-san" ın Tv anime serisine uyarlanacağı duyuruldu.

Resmi Sitesi:

Kotoura-san official website

Staff

Director: Ohta Masahiko

Series Composition: Aoshima Takashi

Character Design & General Animation Director: Okuma Takaharu ("Mitsudomoe")

Production Studio: AIC Classic

Konu:

Hikaye okul tarzı bir romantik komedisi. Kotoura Haruka insanların zihinlerini okuyabilen 15 yaşında bir kzıdır. Bu zihin okuma yeteneği yüzünden çok sorunlar yaşamış ve aileside boşanmıştır. Bu yüzden yeni bir okula nakil olmuş ama sınıf arkadaşlarından uzak durmaya çalışmaktadır. Manabe Yoshihisa adlı bir genç onun bu yeteneğini öğrenmiş ve bu haliyle onu kabul etmiştir şimdi onun sayesinde sınıf ve okul hayatındaki boşlukları yeni dostluklar kurmaya başlayarak dolduracaktır.

Kaynak:

http://myanimelist.net/forum/?topicid=483575

Sitemizde yapılan haberleri alıntı yaparken AMT Fansub'tan alıntı olduğunu belirtmeyi unutmayın.Yazan:CHOBiTS

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 10
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

2

• CloudT

2

• darkness167

1

• Derflinger

1

Hehe Accel World di anımsattı o karakter.Direk başrol olsa hayatta izlemem.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

konusu ilginçmiş , resimdeki en sağdaki karakter dikkatimi çekti ,accel world gibi olmaz inşallah

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çizimler umarım resimdeki gibi olmaz. Karikatürden hallice duruyor çünkü.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çizimleri benim çok hoşuma gitti :D Konusuda çok güzel. Yönetmenide seriyi güzel bir şekilde işlerse ortaya muhteşem bir anime çıkar :D Paylaşım için teşekkürler ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 ay sonra...

ilk bölümünü beğendim ama çeviriler durmuş sanırım ?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ilk bölümünü beğendim ama çeviriler durmuş sanırım ?

Çevirilerin durmuş olmasını nereden çıkarttınız bilmiyorum ama ilk 3 bölüm çevrildi. Ve çeşitli sitelerde bunu bulmanız gayet mümkün. 4. bölüm ise bu hafta sonuna doğru çıkacak. Velhasıl kelam, seri de çevirileri de güncel olarak devam etmektedir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlk 3 bölümünü izledim, benim baya hoşuma gitti.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu kış sezonuna ait beklenti içerisinde olduğum seriler tırt çıkarken, öncelik verdiklerimin bir arka planına attığım Kotoura-san ise ilk bölümüyle sağa sola vurdurttu. Ve o başlangıçla birlikte, benim için bu sezonun en iyisi haline geldi.

4. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Epey eğlenceli bir anime .Şu aralar güncel takip etmeye değer diye düşündüğüm tek anime.Umarım tüm bölümler ilk üç gibi eğlenceli olur :qiyiii:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?