Jump to content
  • Kayıt Ol

Hyakka Ryoran: Samurai Girls Serisinin 2. Sezonu Geliyor

painscream

Önerilen İletiler

• İleti 10
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

1

• painscream

1

• DevilRanger

1

• Derflinger

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

İlk sezon fena değildi ama çok da sevinmedim. Bir sürü yarım kalan kaliteli seri varken böyle serilere 2. sezon getirmelerini akıl almıyor..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Fazla açık olmayacak şekilde bir resimde koy(Resim boyutu 600pixelden büyük olmasın ana sayfanın şaftı kayıyor sonra) İlk sezonu izledim ama boşuna yapılan anlamsız bir yapımdı.Tek artısı fanservis resim kalitesindeki karkater çizimleriydi oda ecchi olduğundan malumunuz.Kugimiya Rie'yi yine bir uyuz chibi tsundere karakterle görmek mide bulandıracak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bunun yerine daha güzel animelerin sezon haberini almak daha iyi olurdu ama Ecchi, ecchidir :) Her zaman izlenir :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yine kara kara sansürler can yakıcak ama idare edicez artık beklemedeyim .

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bunun yerine daha güzel animelerin sezon haberini almak daha iyi olurdu ama Ecchi, ecchidir :) Her zaman izlenir :D

Sırf çizimleri yüzünden izle(ye)mediğim tek ecchi animedir kendisi, şimdiye kadar nerdeyse bütün türkçe ecchi animeleri izledim :) ha bide zero no tsukaima var onuda 1.sezonda bıraktım beni nefret ettirmişti tsundere ve kugumiya rie den :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ilk sezonun çizim kalitesi düşüktü 2 ci sezonda daha güzel yaparlar umarım çizimleri

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Farklı bir çizim stili kullanmışlar street fighter 4'e benzettim ben siyah duman felan ayrıca manita çizimlerini ben çok sevmiştim çoğu at gibiydi ,erkek karakterlerinde kıza benzediğini saymazsak.

2 sezon gereksiz güzel bir sonla bitmişti şanslarını zorluyorlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Güzel haber, bununda garantisi var izlerim! İlk sezonda her açıdan hoşuma gitmişti:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?