Jump to content
  • Kayıt Ol

Merkezinde futbol yer alan mangalar

Hayabusa

Önerilen İletiler

Spor manga ve animelerini, özellikle de futbol konulu olanları severek, beğenerek okuyor, izliyorum.

Bilgim dışında olan bir futbol mangası varsa okumak isterim, tavsiyelerinizi bekliyorum.

Benim bildiklerim,

1) Captain Tsubasa

2) Hungry Heart Wild Striker

3) Area no Kishi

4) Giant Killing

5) Aoki Densetsu Shoot!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 3
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

1

• painscream

1

• Aequitas

1

• Hayabusa

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Mangalarda nasıl oluyor bilmiyorum ama spor konulu animeleri çok abartı buluyorum.(Tsubasa ve Slam Dunk'ı bir kenara bırakırsak, onlar o kadar sırıtmıyordu) 14-15 yaşında çocukların hepsi Xavi, Iniesta, Ronaldinho gibi oynuyorlar, bir de taktik savaşları var ki oraya hiç girmiyorum.

Benim bildiğim bir de Fantasista var. Çizimleri Aoki Densetsu'yu andırıyor biraz. Eski bir manga. İlk bölümüne biraz bakmıştım. Baktığım yorumlara göre Aoki ve Tsubasa'ya göre daha gerçekçi olduğu söyleniyor. 2004 yılında yayın hayatı son bulmuş.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

1 yıldırlı iyi bir manga okuyucusuyum dövüş sanatları hariç diğer spor mangaları pek iç açıcı durmuyor.Daha doğrusu manga olarak yansıtımı yeterli gelmiyor.Bende biraz ekliyeyim.

Lost Man

Whistle! 50 bölüme yakın animeside vardı.Buda gerçekçiydi.

Bronze

Complex

Kattobi Itto

Sayonara Football

Biraz araştırmadan sonra puanı iyi olanları sıraladım.Amma shounen ai ve yaoi varmış futbolda içeren.İngilizce çevirisi olmayanları yazmadım.Alttaki linkten diğer mangalarada bakabilirsin.

http://www.mangaupdates.com/series.html?category=Soccer

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Inazuma eleven var ama fantastiktir, özel şutlar, kurtarışlar falan var. Ama hep yenildikten sonra 1-2 gaz verici söz söyledikten sonra maça asılıp yeniyorlar. Animesi böyleydi ama mangasını bilmem. Listede görmediğimden yazayım dedim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?