Jump to content
  • Kayıt Ol

Highschool DxD 2.Sezon Duyuruldu

CHOBiTS

Önerilen İletiler

highschooldxdr.jpg

Highschool DxD TV serisinin ikinci sezonun duyurusu light romanının 13. cildine göre uyarlanan OVA'sıyla birlikte yapıldı.İkinci sezon olması gerekliydi ama yapmazlar diye tahmin ediyordum.Bu vesile ile Campione ya da Sword art Online 2. sezonları için daha fazla beklentiye girebilirim.

Resmi Sitesi:

Highschoold DxD official website

Kaynak:

http://myanimelist.net/forum/?topicid=487207

Sitemizde yapılan haberleri paylaşırken AMT Fansub'tan alıntı olduğunu belirtmeyi unutmayın. Yazan: CHOBiTS

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 24
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

3

• AkuTan

2

• xxxxxxx

2

• Derflinger

2

Çok fazla fanı vardı, bu habere sevinen olur kesin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sword art'ın 2. sezon kesin gelecek gibi birşey zaten,O konuda merakınız olmasın.Campione hiç belli olmaz, Light noveli baya satılan baya sevilen birşey ancak animesi kabak tadı veriyor son bölümlerde artık, animeden ne kadar satış olur 2. sezon yapılmaya yetecek kâr edilirmi edilmezmi bilemiyorum. Konumuz Highschool dxd ise Light noveli harikadır,Hani o yapımdan bu nası çıktı utanın denilecek kadar güzel bir light noveli var.Ben 2. sezondanda hiç umutlu değilim muhtemelen 1. sezon gibi batırılacak ama yine çıkarırlarsa izlerim diyip bitireyim mesajı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Güzel bir haber, ilk sezonu zaten çok sevmiştim. Artık ikinci sezonu beklemekteyim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tam aksine Swort art online'nin 2. sezonunun çıkmasını pek tahmin etmiyorum yanlışım yoksa seri daha 8.bölümde fakat herifler 79. kata geldi ki seri 25bölüm olsa kuleyi bitirmeleri gerekir nedense yapımcılar çok acele etti her kat olmasa da en azından bazı katları animeye dahil etmelilerdi.

Campione'nin ln sini okumadığımdan hikaye nasıl sonlanır bilemem bence animesini çok güzel yapmamışlar adam resmen 1-2 kişiyi öpüp birkaç şey öğrenip tanrıları deviriyor bence bu olay düzeltilmeli veya en azından bu kadar kolay olmamalıydı

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çokkk güzel haber... Birinci sezonu gerçekten çok beğenmiştim....

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tam aksine Swort art online'nin 2. sezonunun çıkmasını pek tahmin etmiyorum yanlışım yoksa seri daha 8.bölümde fakat herifler 79. kata geldi ki seri 25bölüm olsa kuleyi bitirmeleri gerekir nedense yapımcılar çok acele etti her kat olmasa da en azından bazı katları animeye dahil etmelilerdi.

Campione'nin ln sini okumadığımdan hikaye nasıl sonlanır bilemem bence animesini çok güzel yapmamışlar adam resmen 1-2 kişiyi öpüp birkaç şey öğrenip tanrıları deviriyor bence bu olay düzeltilmeli veya en azından bu kadar kolay olmamalıydı

Sword Art online sadece o oyun bitince bitmiyor,Daha 3 farklı oyuna geçiş yapıyorlar veya gerçek dünyada geçen ciddi olaylarda var.Daha animede gördügünüz kısım başlangıcın başlangıcı yani,Sao oyununu bitirdiklerinde ise daha hikayeye yeni giriş yapıyorlar gibi birşey düşünebilirsin.Zaten şuan light noveli devam ediyor,Ancak şuana kadar çıkmış kısım bile 2. sezon hatta 3. sezonu çıkarmaya yetebilicek seviyede diye düşünüyorum ben,En azından 2. sezona kesin yeter.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sword Art online sadece o oyun bitince bitmiyor,Daha 3 farklı oyuna geçiş yapıyorlar veya gerçek dünyada geçen ciddi olaylarda var.Daha animede gördügünüz kısım başlangıcın başlangıcı yani,Sao oyununu bitirdiklerinde ise daha hikayeye yeni giriş yapıyorlar gibi birşey düşünebilirsin.Zaten şuan light noveli devam ediyor,Ancak şuana kadar çıkmış kısım bile 2. sezon hatta 3. sezonu çıkarmaya yetebilicek seviyede diye düşünüyorum ben,En azından 2. sezona kesin yeter.

Evet, ben de internette bulduğum kadarıyla bir şeyler okudum, okumaz olaydım feci spoiler yedim 2-3 sezon yeter bana. Konusu tahmin ettiğimden çok daha geniş çıktı, 2. sezon bence de gelir yani.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bu aralar öok gzüel haberler çıkıp duruo :D sabırsızlıkla beklemeye koyuldum

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bunu duyduğum iyi oldu ama sanki feci spoiler yedim gibi:gul gul:

Sanırım diğer oyunlar dediğin bir nevi ek paketleri Oyun dünyasında olduklarını unutmuşum haliyle ek paket geleceğini fln tahmin etmemiştim:gul gul:Fakat şu gerçek dünyaya dönünce olacakları merak ediyorum herhalde seri o zamana gelince epey dram moduna girer

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sword ARt Online bu hızla devam ederse, LN'den bile önce bitebilir. :D

Campione de iyidir ya, candır kandır. Hele ki son bölümleri beğenmemişsiniz bence asıl son

bölümleri güzel bence. Ve ben de Campione'nin 2.sezonunun çıkacağından çok ümitliyim. Kesin çıkar ya. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sword ARt Online bu hızla devam ederse, LN'den bile önce bitebilir. :D

Campione de iyidir ya, candır kandır. Hele ki son bölümleri beğenmemişsiniz bence asıl son

bölümleri güzel bence. Ve ben de Campione'nin 2.sezonunun çıkacağından çok ümitliyim. Kesin çıkar ya. :D

bende sword art online ve campione nin 2. sezonlafın olmasını isterim ama birçok devam edebilecek güzel animelerin 2 sezonun olmadığını gördüm o yüzden pek mutlanmasak iidir

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2. sezon haberine sevindim çok harika bi anime olmasa da insanı sıkmayan cinstendi

swort art için takip ettiğim forum doğruysa 2 sezon 1 film için sözleşme yapılmış anlaşmazlık olmazsa devam eder sanırım ne olacağı pek belli olmuyor genede..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

beklediğim bir seriydi güzel oldu bu haber (; birde tarih verselerdi dahada güzel olurdu

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

aha olaya bak 2012 çoğu animelerini sevmeme rağmen ilk defa bu animeyi sevdim ilk sezon tmm 2 inci sezonu bekliyorum takipteyim :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 8 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?