Jump to content
  • Kayıt Ol

LeechTurk Torrent Davetiyesi 5 Adet

Trancecolic Evo

Önerilen İletiler

Merhaba Sevgili Anime Hayranları,

Leechturk adında bir torrent sitesi var belki bazılarınız duymuştur veya biliyorsunuzdur.

Kaliteli sunumları paylaşıyorlar, bunların %10-15 gibisinide animeler oluşturuyor. Mesela şu an Kaptan Tsubasa'nın her gün güncel bölümleri yayınlanıyor. Tabiki buradaki gibi fansub olmuyorlar, daha çok başka kaynaklardan bulunmuş oluyor veya TV çekimi'de olabiliyor türkçe dublaj olarak. Neyse gelelim konumuza, elimde 5 adet Leechturk sitesine ait davetiye bulunmakta. Torrent kullanımı hakkında tecrübeli ve bilgili olan şanslı 5 kişiye vermek isterim, çünkü bende boşu boşuna duruyor yıllardır o şekilde ve paylaşmak istedim ihtiyacı olan birileriyle.

Davetiyelerden yararlanmak isteyen kişilerden tek bir ricam olacak, lütfen site içerisinde ne indirirseniz indirin ratio oranınızı en az 0.60 olarak tutun ki verdiğim davetiyeler boşa gitmesin, çünkü 0.60'ın altına düşerse genel ratio oranınız banlanıyorsunuz.

Özetlersek, Torrent konusunda bilinçli olmanız gerekli yoksa öbür türlü 1 hafta kullanır ve 2 hafta sonra banlanırsınız.

Davetiyeler başvuran ilk 5 kişiye verilecektir, eğer yukarıda belirttiğim şekilde kriterlere uymuyorsanız lütfen istekte bulunup başkalarının bundan faydalanmasına engel olmayınız. (Bu site'den 1 davetiye almak için para verenler teklif edenler var, değerini biliniz)

- Davetiye isteyenler Mail adreslerini bana pm olarak atsınlar, kaç adet davetiye kaldığı güncellenecektir sürekli.

Davetiye alanlar

- rçatalkaya

- İstanbul

- MousassaKanjeri

- smygon

- VarOlanBiri

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 8
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Trancecolic Evo

7

• smygon

1

• MousassaKanjeri

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Bana da bir tane yollayabilirsen çok sevinirim. :962129:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kota dolmuştur ve davetiyelerin sonuna gelinmiştir :)

İlgiden ötürü herkese teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?