Jump to content
  • Kayıt Ol

Sailor Moon Dünyasındaki Favori Savaşçımız

Squaw

Sailor Moon Dünyasındaki Favori Savaşçımız  

37 oy

1. 1. Sailor Moon Dünyasýndaki Favori Savaþçýmýz

• Usagi Tsukino - Ay Savaþçýsý
      7
    • Ami Mizuno - Merkür Savaþçýsý
      6
    • Rei Hino - Mars Savaþçýsý
      8
    • Makoto Kino - Jüpiter Savaþçýsý
      5
    • Minako Aino - Venüs Savaþçýsý
      5
    • Setsuna Meiou - Plüton Savaþçýsý
      1
    • Michiru Kaiou - Neptün Savaþçýsý
      2
    • Haruka Tenou - Uranüs Savaþçýsý
      3
    • Hotaru Tomoe - Satürn Savaþçýsý
      3
    • Chibi Chibi - Küçük Ay Savaþçýsý
      2

Önerilen İletiler

Ne zamandır açmayı istediğim bir anketti. Nostaljik isimlerin arasında olup da en keyifli izlediğim serilerimdendi belki Sailor Moon, benim için Shoujo yapımlar arasında yerini belli edenlerdendi. Karakter çeşitliliği yanında Shoujo'nun yaşatması gereken ne varsa içersinde de barındırıyordu. Benim favorilerim arasında Usagi, Plüton ve Mamao-chan olsa da Plüton'un yeri ayrıdır. Onun tarzı ve konumu, her şeyini bir bütün olarak çok seviyorum. Bu nedenle benim oyum belli; Plüton. Mamo-chan'ı ise eklemiyorum çünkü onu eklersem sitemizdeki tüm kızların verdikleri oy ona gidecek diye korkuyorum. :P Yine de onu güzelce hatırlamak adına ondan bir esinti bırakıp konuya devam edeyim. :D

67645.jpg

Usagi Tsukino - Ay Savaşçısı

Güçleri: Ay ışığı, kalbin sonsuz gücü.

UsagiTsukino-AySavas2.jpg

Ami Mizuno - Merkür Savaşçısı

Güçleri: Su, baloncuklar, buz.

AmiMizuno-MerkrSavas.jpg

Rei Hino - Mars Savaşçısı

Güçleri: Ateş, mitolojik güçler, bazı hayvanlarla konuşabilme.

ReiHino-MarsSavas.jpg

Makoto Kino - Jüpiter Savaşçısı

Güçleri: Doğa, şimşek, iyi bir dövüşçüdür, eli ağırdır.

MakotoKino-JpiterSavas.png

Minako Aino - Venüs Savaşçısı

Güçleri: Parlak ışık, ışıktan oluşan güçlü zincir, renkli kılıç.

MinakoAino-VensSavas.jpg

Setsuna Meiou - Plüton Savaşçısı

Güçleri: Zamanın akışını ve yeraltı güçlerini kontrol etmek.

SetsunaMeiou-PltonSavas.jpg

Michiru Kaiou - Neptün Savaşçısı

Güçleri: Okyanusu kontrol etmek, gelecek olayları önceden görmek.

MichiruKaiou-NeptnSavas.jpg

Haruka Tenou - Uranüs Savaşçısı

Güçleri: Havayı kontrol etmek.

HarukaTenou-UransSavas.jpg

Hotaru Tomoe - Satürn Savaşçısı

Güçleri: Sessizlik ve yıkım, enerji bariyeri yapmak.

HotaruTomoe-SatrnSavas.png

Chibi Chibi - Küçük Ay Savaşçısı

Güçleri: Ayın sonsuz pembe ışığı, Pegasus'un güçleri.

67636.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 15
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Squaw

2

• fishéyé

2

• ShinigamiKhan

1

• Trancecolic Evo

1

küçük yaşlardayken Merkür Savaşçısına aşıktım, itiraf ediyorum te65

nedendir bilmiyorum ama galiba saç modeli ve rengi büyük rol oynuyordu bu konuda :gul gul:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Forumda böyle bir eksiklik var diye düşünmüştüm geçen :qask:remake duyurulunca zaten Sailor Moon havasına girdik:q015: Dedim neden hiç sailor moon anketi yok işte geldi...Neyse yeni anime hakkında da yaparsınız çok merak ediyorum remake'i. Benim favorim hangisi karar veremiyorum hepsi çok karakterize ve renkli yani seçim yapmak istemiyorum :25550: Ama yapmak zorundayım Pluton da benim favorim sayılır onu daha bir karizmatik buluyorum elindeki sopası falan ama animede yetersizdiler gerçekten o ve Satürn çok cılızdılar bence...Satürn de aktif bir savaşçı olsaydı her bölümde onu görseydik ve dönüşüm sahnesi olsaydı kesinlikle benim bir numaram olurdu. Mars favorim dicem çünkü dönüşüm sahnesine göre bir karar vermek istedim gerçi sadece ona göre değil Rei karakterini sevmiştim gerçekten. Belki de bu yüzdendir:

file.php?id=3504&t=1

Geçende meraktan mangasını bitirdim hızla, son bölümlere doğru pek bir şey anlamadım çok karışık geldi chibi chibi ve onun gelecekteki hali falan nasıl bir bağ kurulmuştu hem de o Luna ve Artemis'in kızıydı kediden insana dönüştükleri yerlerde kafam çok karıştı...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yanlış oy verdim, :/ Satürn Savaşçısı diyecektim ama Chibi Chibi yi seçtim. :( Değiştirilmiyorda oy... :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yanlış oy verdim, :/ Satürn Savaşçısı diyecektim ama Chibi Chibi yi seçtim. :( Değiştirilmiyorda oy... :D

Karambole oy dedikleri şey bu olsa gerek, neyse geçmiş olsun. :D Seçimlerde oy kullanırken de böyle hatalar yapmayasın. :)

Aslında Chibi'yi koymayı düşünmemiştim ama anketin amacı o yönde diye düşündüm ve o da bir Sailor Moon savaşçısıydı, bu nedenle ankette olmalı dedim ama kazara bir oy kazandı kereta. :D

@fishéyé

Hem de nasıl girdim o havaya bir bilsen, eskisi gibi sık anime izliyor olsam açıp en baştan izleyesim var bu seriyi ama şimdi gözümde büyüyor. :D

Mars karakter olarak da hoştu bence, yaptıkları savaşlar dışındaki günlük yaşamında da izlemeyi sevdiklerimden benim ama günlük yaşamda izlemekten en çok keyif aldığım kişi Usagi'ydi. Hele de beyaz atlı prensiyle arasındakileri eritip birlikte olmaya başladıkları bölümleri baya severim. Usagi bugüne kadar izlemiş olduğum Shoujo yapımlar arasında beni nadir eğlendiren anime karakterlerinden, birkaç isim daha var böyle ama beni ilk eğlendiren Shoujo kızıydı. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Benimde oyum Mars'tan yana... Özlemişim valla 100 bölümü devirmiştim ama nerede kaldığımı unutmuşum bulayım nerede kaldığımı da bu gazla devam edeyim bi 50 bölüm daha... Teşekkür ederim anket için iyi bir hatırlatma oldu :)...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Rei Hino - Mars Savaşçısı hott...hot... hot...!

Minako Aino'da favorilerimdendir.

Yalnız seslendirelenleri gördükten sonra soğuduğum bir anime olmuştur:)

Usagi hariç, çünkü sevgili BOA HANCOCK'umuzu seslendiren kişiydi:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

küçük yaşlardayken Merkür Savaşçısına aşıktım, itiraf ediyorum te65

nedendir bilmiyorum ama galiba saç modeli ve rengi büyük rol oynuyordu bu konuda :gul gul:

aynen %100 katılıyorum:qaglayacak:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@fishéyé

Hem de nasıl girdim o havaya bir bilsen, eskisi gibi sık anime izliyor olsam açıp en baştan izleyesim var bu seriyi ama şimdi gözümde büyüyor. :D

Mars karakter olarak da hoştu bence, yaptıkları savaşlar dışındaki günlük yaşamında da izlemeyi sevdiklerimden benim ama günlük yaşamda izlemekten en çok keyif aldığım kişi Usagi'ydi. Hele de beyaz atlı prensiyle arasındakileri eritip birlikte olmaya başladıkları bölümleri baya severim. Usagi bugüne kadar izlemiş olduğum Shoujo yapımlar arasında beni nadir eğlendiren anime karakterlerinden, birkaç isim daha var böyle ama beni ilk eğlendiren Shoujo kızıydı. :)

Jupiter de iyiydi benim en sevmediğim sanırım Minako, Usagi'ye çok benziyor değil mi? O kadar çok benzemese de öyle aslında bu benzerlikleri fazladan eğlence çıkarıyor kötü birt şey değil örneğin aşağıdaki videoda göreceğiniz gibi:D Benim favori kötüm de o sahnedeymiş süper, adını unuttum daha geçen okudum mangayı uffff:qyuz kizarma:

Şu remake hakkında yeni bir haber gelse de meraktan çatlamasak şöyle ilk çizimler falan acaba şu an hangi aşamadalar daha başlamadılar mı yoksa:mutlulh:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ilk okuldaydım ilk izlediğimde o sıralar Mars savaşçısı Rei'yi severdim. Daha sonra Uranüs savaşcısı Haruka'yı sevmeye başlamıştım ama oda Michuri ile Yuri tarzı birlişkileri vardı.Seride Usagi ve Chibiuza hariç tüm karakterler güzeldi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Benim ki Makoto Kino idi, onunla aramızda bir elektriklenme vardı. Makoto' dan sonra Chobits in bahsettiği Michiru ile Haruko yurileri geliyor. Gerçi o zaman daha yuri nedir bilmezdik.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Merkür savaşçısını severdim ben. Onun kadar çalışkan olduğumdan herhalde. :P Bir de Venüs savaşçısını severim. Usagi zırladığı zaman ise tüylerim diken diken olurdu. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 9 ay sonra...

Bir zamanlar Merkür Savaşçısı'nı severdim ama pek de yanı dünyaların insanı olmadığımızı anladığımızdan beri Jupiter Savaşçısı'nı diğerlerinden daha çok sevmeye başladım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?