Jump to content
 • Kayıt Ol

Hangi paylaşım sitesi


Beyazm

Tercihiniz?  

129 oy

 1. 1. Tercihiniz?

  • Rapidshare
   49
  • Megaupload
   33
  • 4shared
   12
  • Mediafire
   33
  • Netload
   2


Önerilen İletiler

Arkadaşlar sadece tercihinizi, bunu da premium üyesi olmanızla değil "free download" olarak değerlendirdiğinizde yorumunuzu ve oyunuzu vermenizi istiyorum. Şimdi hangisini tercih ediyorsunuz ve nedenleri de olursa daha açıklayıcı olur. Başlıca olanları koyuyorum.

Not:Eklemek istediğiniz farklı siteler varsa onu da belirtiniz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

 • İleti 77
 • Oluşturma
 • Son yanıt

En Çok Yazanlar

 • spartiate

  3

 • bLueeekun

  3

 • Aurora Borealis

  3

 • Beyazm

  2

Megaupload ; Bekleme süresi yok,hız yüksek,upload daha büyük boyutlarda olabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Netload diyorum.Free de olsa indirme hızı çok tatmin edici.Bu aralar 2-3 animeye kadar ardarda indirme hakkı verebiliyor.Phontomu ordan indiriyorum memnunum. Rapidler aram yok bu aralar.Megaupload da feana degil burdan indiriyorum bazı serileri.4shared kullanıyorum yeri gelince.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Rapidshare ve Mediafire dışında benim pc de hızlı inmiyor bide hotfile dışındakiler...Rapid dedim ama mediafire ilk tercihim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

rapid diyorum... megaupload zaten kullanamıyorum, rakam onayı kısmında "x" çıkıp duruyor indiremiyorum... ama büyük boyutlu dosyalar için netload da iyi bir alternatif olabilir...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

4shared bence. Her kullanıcı için bir klasör açıyor böylece binlerce link ile uğraştırmıyor. Tek bir kullanıcının klasörüne girip bir seriye komple ulaşabiliyorsunuz örneğin. Belki başka sitelerde de vardır ama ben ilk 4shared de görmüştüm.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sparti pc'ye flash player ve shockwave player'ın son sürümünü yüklesen sorun çözülebilir gibime geliyor. Bende de netload sayfası açılmıyor bir türlü.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

teşekkürler beyaz, bir öylede deneyeyim bakalım...

@borastus: o özellik sanırım rapiddede var, kullanıcılar özel klasör alabiliyorlar..(nasıl bende bilmiyorum, sadece görmüştüm)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@spartiate evet bende öyle olmasını bekliyordum. Zaten iyi birşey olduğu zaman herkes birbirinden çalmaya başlıyor ama doğrusu da bu galiba. Bu arada megaupload türkiye de kapalı sen herhalde bazı dns ayarları ile giriyorsundur ama resim gönderen yere bağlanamadığından sende onay kodu görünmüyordur. Zira bende de aynı sorun vardı.

Premium hesabı varsa hepsi birbirinin aynı gibi sadece tıklıyorsun geliyor sonra. Ama rapidshare için de birşey diyeyim. Adamlar canı sıkıldığı zaman kural değiştiriyor. İlk başta istenildiği kadar kişi kullanabiliyordu. Sonra onu tek kişiye indirdiler. Günde kota koydular 5 günde kota koydular traffic share diye birşey getirdiler sürekli değişiyor puan sistemi de değişmiş galiba o bakımdan rapidi sevmiyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Rapidshare ve megaupload ilk tercih ettiklerim oluyor.Megaupload dns ile uğraştırdığı için rapidshare diyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mediafire. Valla sanırım herkes mediafire'da indirme hızı poblemleri yaşıyor ama ben hiç yaşamadım şu ana kadar. Beleşte en iyisi o benim gözümde : )

Rapid'in 15 dakika geyiği var res atmak zor geliyor modeme. Ondan sonra megaupload kullanamıyorum Sparty ile aynı sebepten. Diğerlerinle de hiçbir temasım olmadı bu güne kadar xD

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Rapidshare en hızlısı. Ancak, 15 dakika bekleme süresi resmen işkence. Megaupload'da bazen indiremiyorum sunucu hatası veriyor ve çoğunlukla yavaş iniyor. 4shared ise normal hızı. Bence en iyisi Mediafire. Hem free aynı anda 3-4 indirmişliğim var Mediafire'den. Hızı da Rapid'le kıyaslanabilecek seviyede. Neredeyse aynı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İndireceğim şeyin muhakkak torrent'i vardır ama çok ender durumlarda torrent ölü olabiliyor. Bu durumda rapid tercih ediyorum. JD sayesinde 15 dk. olan bekleme süresi 2 dk'dan fazla sürmüyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Rapid bu işin tekeli, premium varsa ondan iyi upload center yok, burası kesin.

Megauplaod da dns sorununu hallettikten sonra "free" olarak harika.

İkisi arasında kaldım ama daha çok free kullandıgımdan megaupload diyorum

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Rapidshare, ondan sonra Megaupload. Ama Rapidshare'nin güzel yanı free hesaptan eldekileri kontrol edebilme.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Torrent'i bir kenera koyarsak istediğm animenin rapid linki daha rahat bulunduğu için terciğim rapidtir her zaman.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Galiba çoğu arkadaş premiumu olduğunu düşünerek Rapidshare demiş. Hiç başlığı okumuyorlar herhalde başlıkta free halde diyor. Free halde nasıl rapidshare seçilir. Bilmem kaç saniye bekle, bilmem günün bazı aralarında download düşüklüğü ve 1 dakika içinde downloadı kesip devam ettirme bu gibi host sitesini nasıl seçtiniz anlayamadım.

Neyse ben şu aralar megaupload diyorum. Jdownloader sayesinde zaman beklemeden son hız indiriyorum. Diğer seçenek ise mediafire ondada bekleme yok çok rahat. Netload diyebilirdim ama hiç netloadda son hız indirmedim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bLue-Dragon inan rapidshare free olarak da kapışır yukarıdaki hepsiyle. 15 dakika sınırını atlatmak iki tıklamaya bakıyor ve download yaparken sana 8-10 tane sunucu veriyor mutlaka içlerinden birinden maximum hızda indirebiliyosun.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Premium olsa oo rapidi göklere çıkarırım zaten. Net zaten 1mbit 200 mb anime iniyor 30 dakikada bunun üzerine diğer bölüm için bekle 15 dakika. Benim için freede hiçbir değeri olmayan bir host sitesi (Mebur kalırsam o başka :D ) ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Genelde rapidshare kullanıyorum ama ben en çok 4share ve mediafire'dan mennunum Borastus'un bahsettiği olay bir kullanıcıya ait olan klasörün içinde her şeyin yer alması olayı mediafire'da da mevcut ama en çok sevdiğim 4share çünkü ücretsiz kullanıcılar için bekleme süresinin olmaması en çok sevdiğim özelliklerinden birisi ve indirme sırasında hiç sıkıntı da çekmiyorum o nedenle 4share seçeneğini tıkladım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

rapidshare nedeni majorshare pro sunu olması %10 daha hızlı ve güvenli

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Eskiden Megaupload diyebilirdim, free ile 100 kb yapabiliyordum ancak bu yıl nedense 5-10 kb oldu hep MU'da.

IDM + Rapidshare = ovsımnıs.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben her zaman rapidshare'den yanayım. Belli kalitede internet bağlantısı olduktan sonra, premium üyelik olmasa da hızlıca dosya indirilebiliyor.

Onun dışında mediafire'a sempatim vardır. İndirme yöneticisi programları aracılığıyla dosya indirme imkânı veriyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben Mediafire diyorum normal üyelikle birden fazla dosya indirebiliyorsun.İkinci olarak Megaupload derdim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
×
×
 • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?