Jump to content
  • Kayıt Ol

Aiura

CHOBiTS

Önerilen İletiler

47787l.jpg

aiura.jpg

4koma Nano Ace dergisine göre, Chama'nın 4 panel mangası "Aiura" nun animeye uyarlanacağı duyuruldu.

Resmi Sitesi:

Aiura official website on Niconico Seiga

Hikaye 3 liseli kızın günlük yaşamını anlatmakta olup: Amaya Kanaka (Neşeli Salak), Iwasawa Saki (Havalı tsukkomi) ve Uehara Ayuko (Mini maskot).

Kaynak:

http://myanimelist.net/forum/?topicid=489455

Sitemizde yapılan haberleri paylaşırken AMT Fansub'tan alıntı olduğunu belirtmeyi unutmayın. Yazan: CHOBiTS

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 6
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

1

• DevilRanger

1

• Wizy

1

• ShinigamiKhan

1

Sarışın olanı ilk gördüğümde erkek sanmıştım :D Günlük yaşam animeleri her zaman çok hoşuma gitmiştir :) Bunuda büyük bir keyif ile izleyeceğime eminim :) Paylaşım için teşekkürler

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çizimler aynı Joshiraku gibi, ona benzer şekilde eğlenceli olursa izlenilebilir. Bu arada bende sarışını erkek sanmıştım. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hikaye tanıtımından ve resimdeki etekten kazanıyor. İlk başta bende erkek sanmıştım yalan yok :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hoş çizimler günlük yaşam konulu animeler hep ilgimi çekmiştir, nedense artık çıktığında bunuda takip ederim, muhtemelen.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu sezon çıkmayacaksa kesinlikle çevirbileceğim bir anime. Karakterlere bakınca sanki kırk yıldır bir birimizi tanıyormuşuz gibi hissettim. Dediğim gibi eğer bu sezon çıkmıyorsa çevirisine talibim. Konusu falan biraz daha netleşip PV si ve çıkış tarihi kesileşince gelecek projeler kısmına bir konu açarız. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 6 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?