Jump to content
  • Kayıt Ol

1/2 Prince (Half Prince)

Aurora Borealis

Önerilen İletiler

1/2 Prince

TANITIM

Yıl 2100 ve insanlar 3 boyut değil, 5 boyut değil, 7 boyut değil artık %99 gerçeklik düzeyine sahip bir oyun geliştirirler. Feng Lan ikiz kardeşinin de gazı ile fantastik bir oyun olan Second Life' ı oynamaya başlar. Başlar başlamasına da kardeşine kadınları küçümsediği için bir ders vermek için karakterini oldukça yakışıklı bir prens olarak seçer. Güçlendikçe güçlenmesine karşın erkek bir karakterle oynaması başına bir sürü olay açar. Üstüne üstlük âşık olduğu kişi gerçek hayatta da karşısına çıkar. Oyun gittikçe kızışmaya başlarken işler de iyice karışmaya başlar. Oyuna, erkek karakterle mi devam edecek midir? Yoksa... Aslında kim olduğunu söyleyebilecek midir?  Oyun ile gerçeklik arasına sıkışmış Feng ne yapacak?

KARAKTERLER

Feng Lan - Ana Karakter

Guiliastes - Ana Karakter

LoliDragon - Ana Karakter

Tian Lang Lee - Ana Karakter

Doll - Ana Karakter

Yu Lian - Ana Karakter

Kenshin - Yardımcı Karakter

79715.jpg

DİĞER İSİMLERİ

Orijinal: ½ Prince

Japonca: ½ 王子

Diğer: Half Prince, 1/2 Wang zi, 1/2 Ouji, 1/2 Prince

BİLGİ

Kategori: Manhua

Cilt sayısı: 16

Bölüm sayısı: 82

Yayım: 25 Oca 2007 - 2 Tem 2014

Dergi: Dragon Youth

Eser: Hong Chong Choi (Çizim), Wo Yu (Hikâye)

Türler: Aksiyon, Macera, Komedi, Fantastik, Oyun, Romantik, Shounen, Cinsiyet Değişimi

İSTATİSTİKLER

Sıra: 648

Veriler 22 Aralık 2016 Perşembe günü 12:46 saatinde MyAnimeList sitesinin şu sayfasından çekilmiştir: manga / 8456

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 5
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• MondeM

2

• JNXL

2

• CHOBiTS

1

• Aurora Borealis

1

Geçen sene başlamıştım ne varki sevmediğim bir gender bender havası olması sıkılmama nedenoldu ve 10 bölüm sonra bıraktım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aksiyonu yeni başlamışken bırakmışsın Chobits.

Gerçi ara ara en heyecanlı yerinde öyle gereksiz diyaloglar ve sahneler var ki okurken "bu ne şimdi ya.." dediğim oldu kaç sefer.

Yine de ortalamanın üstünde bir temposu tatlı havası var.Okumanızı öneririm.

Skyhigh çeviriyi bırakmadı. Ama gerçek hayatın koşullarından dolayı şimdilik sadece "The Breaker" üzerinde yoğunlşatıklarını biliyorum. Gerçi bir ihtimalde askıyada almışta olabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Bu mangayi bayagi bi severim (aklima gelmisken yeni bölümlerine bakim :D)

Her bölümde de komedi unsuru fazlasiyla mevcut. Gender Benderdan kaynakli olan bi komedi oldugu icin daha cok bu türü sevmeyenlerin baslamamasi daha iyi^^ Tek abartildigini düsündügüm nokta Prensin fazla yakisikli/olaganüstü bulunmasi -_-

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bana soracak olursan Orada ince bir gönderme var Mondem.

Bildiğin gibi Yüzüklerin Efendisinden sonra Elfl'ler bishonen tipler olarak tarif edildi. Bizim Prens'te hani "Bishonen Prens" adayı gibi değil mi kerdat

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bishonen Prens adayi degil ta kendisi :D Ama yani her bölümde ona ayilan bayilanlar olmasi( ki bunun icinde Gui de var -_-), kizlarin onu paylasamamasindan dolayi düstügü haller, maske takmasi falan.. Abarti degilde ne ya o.O Ilerleyen bölümlerde bu yakisiklilik meselesi ilk bölümlerdeki gibi sündürülmüyor, o ayri.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?