Jump to content
  • Kayıt Ol

Rose of Versailles Yeniden Piyasaya Sürülüyor

Squaw

Önerilen İletiler

Anime tarihinin önemli eserlerinden 1979 yapımı Rose of Versailles'i izleme fırsatı bulamamış ya da yeniden izlemek isteyenlere müjde. Önümüzdeki sene, 40 bölümlük serinin özel limited edition DVD'leri çıkacak. Böylece daha iyi görüntü ve ses kalitesi ile seriyi izleme fırsatı doğacak. Ayrıca seri Amerika ve Kanada'da lisanslandı ve de yıl sonunda bu ülkelerde online olarak Viki üzerinden izlenebilecek.

Türkiye'de ''Lady Oscar'' adıyla en az 4 kez ekrana gelmiş bir seriydi Oscar. Hepsinde de hiç sıkılmadan baştan sona izledim ve her izleyişimde de ilk kez izliyormuşcasına duygulandım, hüzünlendim ve oturup ağladım. Hayatımın tek animesidir bu seri, ne zaman onunla ilgili bir haber görsem içim heyecandan kıpır kıpır oluyor.embarrassed.gif Dün de facebook'da AnimeFantastica sayfasında arkadaş beni bu habere etiketlemiş, nete girer girmez böylesi güzel bir haberi görmek beni nasıl mutlu etti bilemezsiniz. Umarım Oscar gibi serilerin değeri bilinir ve hak ettiği değeri görmeye devam eder. :)

Bir de şu yıldönümü filmini görebilsek çok şugır olacak.

Kaynak:

AnimeFantastica

Kaynak:

ANN

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 9
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Squaw

2

• bedifeci

1

• CHOBiTS

1

• CloudT

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Çok güzel bir haber.:) Gözdelerimden biri ,merakla bekliyor olacağım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bir daha izleyeceğim bir yapım değil ama kalitesine laf edemem.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Squaw, sayesinde tanıdığı nadide serilerden biri. Kendisi kadar sevinmem mümkün değil ama sevindiğim aşikar. Bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Itır daha dün konuştuk bugün haberi çıkmış :) Umarım sadece bomboş dvdleri piyasaya sürmezler. Gerçekten bir remastred seri yapıp ses ve görüntüde yenileme yaparlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Süper bi haber bence umarım çıktığında torrenti çabucak düşer nyaa ve bakabt ye :3

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Squaw, sayesinde tanıdığı nadide serilerden biri. Kendisi kadar sevinmem mümkün değil ama sevindiğim aşikar. Bekliyorum.

Benle tanışıp da bu seriyi bilmeyen olmamıştır eminim, anime dünyasına bağlılığımı bu seriye borçluyum. Hatta Tv sonrası yeniden dönüşümü de bu isme borçluyum. :)

Itır daha dün konuştuk bugün haberi çıkmış :) Umarım sadece bomboş dvdleri piyasaya sürmezler. Gerçekten bir remastred seri yapıp ses ve görüntüde yenileme yaparlar.

Sorma Aykut, gerçi dün de haberi görmeden arkadaş bahsettiği için sana sormuştum. :) Bakalım dün de konuştuğumuz gibi inşallah dediğin şekilde bir yenileme yapılır. Bu haberi görmek bile acayip heyecanlandırdı, halimi izlerken düşünemiyorum. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben nasıl millete One piece izle diye kovalıyorsam da Itır da bu anime için pek çok insanı kovalamıştır. Biri de benim. :D Itır sayesinde izledim, güldüm, duygulandım, üzüldüm, ağladım. Tekrar izleme kısmetine fırsatı bulacağım bir sorun olmazsa. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

70'lerin ve 80'lerin birçok başyapıtı yada underrated kalsa da önemli örnekleri patır patır Blu Ray çıkarken bu serinin DVD olarak yeniden piyasaya sürülmesi beni heyecanlandırmadı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?