Jump to content
  • Kayıt Ol

Godzilla


CloudT

Önerilen İletiler

GODZILLA 16 Mayıs 2014’te Sinema Salonlarını İşgal Edecek

2mwf8uw.jpg

Warner Bros. ve Legendary Pictures Gareth Edwards’ın yönetimindeki Godzilla’nın 16 Mayıs 2014’te vizyona gireceğini ve filmin 3D olmasını beklediklerini açıkladı. Yapılan basın açıklamasına göre, senaryo Dave Callaham (The Expendables filmleri), David S. Goyer (Dark Knight üçlemesi) ve Max Borenstein (The Seventh Son) tarafından yazıldı. Yapım şirketi ayrıca karakteri daha gerçekçi aksiyon sahneleriyle epik köklerine döndüreceklerini de belirtti.

Yani Godzilla, Teenage Mutant Ninja Turtles ile aynı hafta vizyona girecek. Bir sonraki hafta ise Rise of the Planet of the Apes’in devam filmi Dawn of the Planet of the Apes vizyona girecek. Ancak 2014’e daha çok var ve şimdi açıklanan vizyon tarihleri daha sonra değiştirilebilir.

Yapılan basın açıklaması ise şöyle:

İKONİK FİLM CANAVARI GODZILLA 16 MAYIS 2014’TE SİNEMALARA SALDIRACAK

nlberq.jpg

klasik Godzilla filminin 16 Mayıs 2014 tarihinde vizyona girmesini kararlaştırdı. Ortak duyuru Yurtiçi Dağıtım Müdürü Dan Fellman ve Uluslararası Dağıtım Müdürü Veronika Kwan Vandenberg tarafından yapıldı.

Toho Co., Ltd.’nin Godzilla yapımı dünya çağında en çok tanınan film canavarlarından biri hakkında 25’ten fazla film, birçok televizyon program, video oyunu ve kitap serisi içeriyor. Projeyi geliştiren Legendary Pictures ve ortağı Warner Bros. karakteri daha gerçekçi aksiyon sahneleriyle epik köklerine döndürecekler. Proje Legendary’nin Warner Bros.’la yaptığı anlaşma kapsamına dahildir.

Filmin yönetmenliğini ilk yönetmenlik denemesi “Monsters” ile dünya çapında beğeni toplayan Gareth Edwards üstleniyor. Filmin senaristliğini ise David Callaham (“The Expendables” filmleri), David S. Goyer ( “Dark Knight” üçlemesi) ve Max Borenstein (upcoming “The Seventh Son”) yapıyor. Filmin yapımcıları Legendary’den Thomas Tull ve Jon Jashni ile Roy Lee, Dan Lin ve Brian Rogers. Alex Garcia ve Patricia Whitcher ise Doug Davison, Yoshimitsu Banno ve Kenji Okuhira ile birlikte filmin başyapımcılığını üstleniyorlar.

Warner Bros. Pictures ve Legendary Pictures’ın ortak yapımı olan filmin dağıtımını Japonya haricinde Warner Bros. Pictures yapacak. Filmin Japonya’daki dağıtımını ise Toho Co., Ltd. Üstleniyor. Filmin 3D formatında gösterilmesi bekleniyor.

Haber: Nisan Benzergil
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

  • İleti 0
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

  • CloudT

    1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
×
×
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?