Jump to content
  • Kayıt Ol

Brothers Conflict

CHOBiTS

Önerilen İletiler

brothersconflict.jpg

Sylph dergisi kapak notuna göre, kız oyunu "Brothers Conflict" anime tV serisine uyarlanacağı duyuruldu.

Konu:

Ema annesi yeniden evlendikten sonra Asahina ailesi evine yerleşir ve 11 tane erkek kardeşi olur. Ema yeni geldiği evde huzurlu bir hayat sürmek istesede, komple erkek dolu bir eve aniden bir kızın gelmesi evde kargaşaya yol açacaktır. Birlikte yaşamaya devam etmeleri, erkek kardeşlerinin Ema'ya karşı zamanla farklı duygular beslemelerine yol açacaktır. Böylece aynı catı altında yasak aşklar tomurcuklanacaktır.

Karakter Göstergesi

correlation_diagramm2.png

Resmi Sitesi:

Brothers Conflict official website

Kaynak:

http://myanimelist.net/forum/?topicid=494007

Sitemizde yapılan haberleri paylaşırken AMT Fansub'tan alıntı olduğunu belirtmeyi unutmayın. Yazan: CHOBiTS

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 8
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

3

• fishéyé

2

• yuuki_cross

1

• darkness167

1

En Çok Yazanlar

Bu Japonların hayal gücüne hayranım, bu durum o küçük kız için hiç sağlıklı değil işte hayal fantazi dur durak bilmiyor...şu manzaraya baktığınızda hastalıklı bir fantaziyle karşılaşıyorsunuz erkekler o kadar kadınsılar ki yaniiiii diyorum bu bayan çizerlerin ellerinden öpmek lazım : ) Protesto ediyoruuum...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ema o küçük kız değilmiş.Karakter haritasını ekledim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ema o küçük kız değilmiş.Karakter haritasını ekledim.

Evet ben işin cinsel gelişim rol model alma boyutunu düşünerek olaya yaklaştım o kızın ilerde yaşaması olası kimlik kargaşaları vs ama bunlar o şekilde yaklaşmamış cinsel açıdan yaklaşmışlar tamam ama uçmuşlar sadece fantazi eğlence olarak düşünmüşler yani aşk, neyseki kız gerçek kardeşleri değil gerçi pek bir önemi yokfdfds4 Kız şu baktım baya güzelmiş hatta daha şok edici resimler gördüm :033-32:

tumblr_m1w3f6Imcu1qj7fr0o1_1280.jpg

bc03-1.jpg?w=820

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

vay be japonlardan nasıl fikirler çıkıpta böyle animeler yapıyor :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gerçek dünyada insanın başına niye böyle güzel şeyler gelmez ya =.= Ben de 11 üvey kardeş istiyorum en bishouneninden :gul gul:

Ciddi bi şekilde bakarsak animeye daha şimdiden çok berbat bir karakter gelişimi seziyorum. Klişe reverse harem. Hiiro no kakeradaki gibi biri çapkın prens modeli, öteki az konşan tip, sofistike tip, olgun ama espirili tip, sinirli tsundere tip, korumacı fedakar tip, anlayışlı ara bulucu masum tip.... fln filan çoğaltılabilir. hiçbiri kendine çizilen karakter dışına çıkıp izleyiciyi şaşırtmaz ya da özel yanları yoktur, klişedir. Neyse göz banyosu yapıcaz en azından.Umarım az da olsa shounen ai olur da ekmeğimizi çıkarırız :gul gul:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

hımm. merakla bekliyorum bu animeyi :) acaba mangasını nereden indirebilirim ?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 8 ay sonra...

Karakterler çok güzel lakin türü bana göre değil. Keşke bu karakterlerin bazısını harem animelerindeki sapık otoku tipli başrollerin olduğu serilere dağıtsalarda başrole antipatiyle yaklaşmasak ne güzel olurdu. Örneğin: Maken ki, Sora no Otoshimono...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?