Jump to content
  • Kayıt Ol

Ikkitousen Live Action Stage Play

Önerilen İletiler

ikkitousenc.jpg

Resmi sitesine göre, Ikkitousen canlı sahne oyununun 30 Ekim-9 Aralık tarihleri arasında Tokyo'da gösterime gireceği duyuruldu.

Baya merak ettim koca gögüslü bir sürü kız üstlerinde bir tek kilotları kalana kadar dövüşüyorladı.Bakalım bunlar ne kadar soyunacak.

Yukarıdaki resim resmi sitesinden alıntıdır.

Resmi Sitesi:

Ikkitousen stage play official website

Cast

Sun Ce: Nakamura Shizuka (idol, profile)

Lü Meng: Sawai Miyu (actress, official website)

Story by Mimerio

Kaynak:

http://myanimelist.net/forum/?topicid=496941

Sitemizde yapılan haberleri paylaşırken AMT Fansub'tan alıntı olduğunu belirtmeyi unutmayın. Yazan: CHOBiTS

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 19
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Shiniori

5

• gundamaster

2

• CHOBiTS

2

• VarOlanBiri

2

Ahahaha süper haber, inşallah serideki gibi bir şey olur diyorum ama pekte beklentimi yüksek tutmayacağım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Dövüşürken üstleri yırtılmayacaksa bir anlamı olmaz. Kıyafet azaldıkça daha da güçleniyordu bu hatunlar :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

dövüşürken üstleri yırtılmayacaksa bir anlamı olmaz. Kıyafet azaldıkça daha da güçleniyordu bu hatunlar :)

sapık :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ecchi serilerinin Live Action'u çıkacakta ben mi kaçıracağım? Çıktığında kesin izlerim :3

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Animesinde ki gibi büyük göğüslü hatunlar dövüşürken yarı çıplak kalmayacaksa hiç yapmasınlar daha iyi

Fakat oldu ki öyle bir olay olursa şimdiden gece kuşağında yerimi alırım

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Animesinde ki gibi büyük göğüslü hatunlar dövüşürken yarı çıplak kalmayacaksa hiç yapmasınlar daha iyi

Fakat oldu ki öyle bir olay olursa şimdiden gece kuşağında yerimi alırım

en fazla göğüs gösterirler iç çamaşırı tamamen gösterecek değiller ya o kadarda azmamıştır bunlar herhalde :D

bu arada söylemeden edemicem bu tarz şeyleri nie sevdiğini kullanıcı adından anlaşılıyor zaten :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Animede live action genelde fail olur. Bence beklentiyi yüksek tutmaktansa beklenti içine girmemek daha mantıklı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Animede live action genelde fail olur. Bence beklentiyi yüksek tutmaktansa beklenti içine girmemek daha mantıklı.

konudaki en mantıklı konuşmasını yapan kusagaki :)

bu arada live actiondan baska ne bekleyebilirsinki :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Eyvallah.

Açıkçası Dragon ball live action izledim(2 seneden fazla oldu herhalde). Hayatımda yaptığım en büyük hatalardan biriydi. Bazen neden böyle bir şey yaptımda diye kendime soruyorum. Pişmanlık...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

live action izliceksen drama tarzı izliceksin.

örneğin one piece dragon ball ve ikkitousen bunların live actionundan bişey anlamazsın rezillik rüsvan ama arşiv için saklıcaksın orası ayrı :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben de Dragon Ball ile Tekkeninkini izlemiştim :( Hissettiklerini anlıyabiliyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ya buradaki live action yanlış anlaşılıyor sanırım proje tiyatro tarzı bir gösteri.Bu bağlamda DVD si yada televizyonda göstermesini beklemek çok zor.Tokyo'da 9 gün sürecek bir etkinlik desek daha doğru olur.Japon sanatçılar canlandıracak zaten bana göre; değil Japon, Amerikan X film yıldızları gelse bu kızların animelerini sahnede yansıtamaz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Kurosagi

@Shiniori

Bakın, bu konuda söyleyeceklerimi defalarca linklediğim için uzun uzadıya yazmayacağım ama yeniden hatırlatma gereği duyuyorum: Link

Live Action yada Stage Play önyargısını anlamıyorum. Batı yapımı uyarlamalarla topyekün tüm Live Action uyarlamaları da aynı mantıkla değerlendirmenizi de anlayamıyorum. Sadece geçen sene 10'dan fazla Anime'nin Stage Play'i çıktı. İlgi görüyor ki izleniyor, neden ayrıyeten tepki gösterme ihtiyacı duyuyorsunuz ki? Ki zaten Stage Play'lerin tamamına yakını nete düşmüyor bile (edit: en azından Nyaa'ya düşmüyorlar), izleyemeceğiniz şeyi bu kadar ezmek bana gerçek bir izleyicinin tepkisi gibi gelmiyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

neden ayrıyeten tepki gösterme ihtiyacı duyuyorsunuz ki? Ki zaten Stage Play'lerin tamamına yakını nete düşmüyor bile, izleyemeceğiniz şeyi bu kadar ezmek bana gerçek bir izleyicinin tepkisi gibi gelmiyor.

demişsin yukarıdaki mesajında.

ama bak araştırırım bulurum izlerim ve izletirim amt sitesine o zaman o halini görmek isterim :D

tmm torrentte zor paylasılır ama unutmaki sunu dvd versiyonları her zaman cıkar ve bunuda ispatlarım sana. tmm kafaya taktım ikkitousen yayınlansın ripleyip göstericem sana.

bu arada nickimi doğru yazarsan sevinirim :D

asiandvdclub.org üyelik açık kayıt ol takipte kal. nyaa.eu da live action kısmını takip et bol bol Stage Play yayınlanıyor

örnek: http://www.nyaa.eu/?page=torrentinfo&tid=217196 indirip izleyebilirsin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...
gundamaster

Oyuncuların kostümlü halleri yayınlanmış;

news_large_3shot1.jpg

Shizuka Nakamura= Sonsaku Hakufu

chara_sonsaku.jpg

Miyuu Sawai = Ryomou Shimei

chara_ryomou.jpg

Kousuke Yonehara = Shuuyu Koukin

chara_shuuyu.jpg

Shun Takagi = Saji Genpou

chara_saji.jpg

Shota Takasaki = Sousou Motoku

chara_sousou.jpg

Yojiro Murata = Kakouton Genjou

chara_kakouton.jpg

Tomokazu Yoshida = Taishiji Shigi

chara_taishiji.jpg

Tomoki Okayama = Toutaku Chuuei

chara_toutaku.jpg

Ayumi Orii = Ryofu Housen

chara_ryofu.jpg

Juria Kawakami = Kaku Bunwa

chara_kaku.jpg

Hitomi Komatani = Ryuubi Gentoku

chara_ryuubi.jpg

Natsuki Ikeda = Kanu Unchou

chara_kanu.jpg

Hanae Kataoka = Choushou Shifu

chara_choushou.jpg

Ryoko Tanaka = Goei

chara_goei.jpg

Bazı karakterler gerçekten olmuş ama bazıları Ryoufu Housen ve Kan'u gibi bence pekte olmamış. Oyuncular güzel bile değil. Halbuki bunlar benim için animedeki en güzel hatunlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şimdi oyunculara baktımda hertürlü giderleri var yani:)

Juria Kawakami = Kaku Bunwa Bir tek bu hatunu beğenmedim, o da acaba onun ateşli hatun modelini yansıtacak mı acaba diye:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?