Jump to content
  • Kayıt Ol

Nekomonogatari

CHOBiTS

Önerilen İletiler

nekomonogatariblack.jpg

Tsukimonogatari kapak notuna göre(Monogatari serisinin 13. cildi), "Nekomonogatari (Black)" Tv anime serisinin 29 Aralıkta ön gösterimin yapılacağı duyuruldu. İkinci sezonu hiç begenmesemde BD ve DVD satış rakamları bir TV serisi için en çok satanlar sıralamasında ilk sırayı aldı.Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez misali bu monogatari serilerinden daha çok ekmek yerler.Bu bağlamda romanın şuanki durumuna göre en az 6 adet TV yada Film serisi gelmesi muhtemel.

Diger Monogatari Kitap Serileri

First Season: Bakemonogatari, Kizumonogatari, Nisemonogatari, Nekomonogatari (Black)

Second Season: Nekomonogatari (White), Kabukimonogatari, Hanamonogatari, Otorimonogatari, Onimonogatari, Koimonogatari

Final Season: Tsukimonogatari, Owarimonogatari, Zoku Owarimonogatari

Konu:

Nisio Isin'in Monogatari kitap serisinin 6 ve 7 cildi; Tsubasa Ailesi (つばさファミリー) ve Tsubasa Kaplanı konularını içine alıyor.

Nekomonogatari (Black) başrolünü Hanekawa Tsubasa üstlendiği ve Kizumonogatari ile Bakemonogatari arasında geçen olayları konu ediniyor.Bu açıdan Senjougahara hayranları üzülecekler.

Millet altyazı sorunu çekmesin diye SyLaR_54 seni bu projeye davet ediyorum.

Novel Karakter Kadrosu:

148437t.jpg

Araragi, Koyomi Main

105362t.jpg

Hanekawa, Tsubasa Main

146639t.jpg

Araragi, Karen Supporting

146641t.jpg

Araragi, Tsukihi Supporting

147425t.jpg

Hachikuji, Mayoi Supporting

66833t.jpg

Kanbaru, Suruga Supporting

118074t.jpg

Oshino, Shinobu Supporting

Resmi Sitesi:

Shaft To Animate All the Monogatari Series of Nisio Isin

Kaynak:

http://myanimelist.net/forum/?topicid=496599

Sitemizde yapılan haberleri paylaşırken AMT Fansub'tan alıntı olduğunu belirtmeyi unutmayın. Yazan: CHOBiTS

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 13
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• DevilRanger

3

• Kusogaki

3

• CHOBiTS

2

• SyLaR_54

2

Müsait olursam çevirmeye çalışırım. Bakemono ve Nisemono'nun hayranı oldum çünkü. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Süper süper süper ! Hatta süper ötesi bir haber :D Monogatari serisi en sevdiğim serilerdendir *-* Umarım devamlarını çıkartırlar daha :D Gerçi ben Nekomonogatariden daha çok Kizumonogatari veya Onimonogatarinin daha önce çıkmasını isterdim çünkü orada favori karekterlerim olan Shinobu-chan'ın resimleri var ve zaten yanılmıyorsam da onlarla ilgili o seriler ^^ Paylaşım için teşekkürler CHOBiTS-sama :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Süper süper süper ! Hatta süper ötesi bir haber :D Monogatari serisi en sevdiğim serilerdendir *-* Umarım devamlarını çıkartırlar daha :D Gerçi ben Nekomonogatariden daha çok Kizumonogatari veya Onimonogatarinin daha önce çıkmasını isterdim çünkü orada favori karekterlerim olan Shinobu-chan'ın resimleri var ve zaten yanılmıyorsam da onlarla ilgili o seriler ^^ Paylaşım için teşekkürler CHOBiTS-sama :D

Dediğin gibi bende Kizumonogatarinin daha önce çıkmasını isterdim fakat...Sanırım Nisanda çıkacak ki çıksa bile dvdlerinin çıkması-alt yazısı derken biz daha 1 sene bekleriz ayrıca seri Shinobu ve Araragiyi anlatacak(nasıl vampir oldu,shinobu nasıl bu şekile geldi fln anlatılır)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Nisemonogatari'nin çeviri var mı acaba. Ayrıca Sylar ben sana dememiş myidim çok süper seri diye. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Anitr'de var. Bir hazine gibi saklıyorlar. Ulaşması One Piece'i bulmaktan da zor. :)

Türkanime'de var. Oradan indirilebilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ayrı şekilde altyazısı yoksa problem ya. Ben pek hardsub sevmiom ama bakcaz artık. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ayrı şekilde altyazısı yoksa problem ya. Ben pek hardsub sevmiom ama bakcaz artık. :D

İlk sezonu ing BD Fansub ikinci sezonuda 1080p BD raw indirdim.Altyazısını ilerde belki paylaşan yada başka çeviren olur.Olmasa bile ing altyazıyla zaten çıktığında izledim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ah Kusogaki-san nedir şu Harsubculardan çektiğimiz -_- Altyazılarını paylaşmış olsalar ne güzel şimdi elimdeki BD rawla bidaha izlemiş olurdum :3

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Oarsı öyle. Hard yapmayın demiyorum ama altyazı paylaşsalar en azından. GErçi anitr ye girdim sitenin indirme sistemi çok güzelmiş. Tek seferde tüm nisemonogatari serisini indirdim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 8 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?