Jump to content
  • Kayıt Ol

VobSub

CloudT

Önerilen İletiler

Merhabalar,

"VobSub" olarak geçen altyazı türü hakkında yardıma ihtiyacım var. Bazı indirdiğim serilerde böyle bir altyazı gömme işlemiyle karşılaşıyorum. Bunu .srt yada .ass formatına çevirme yolu var mı ? Yada nasıl bu formattayken altyazı düzenleme işlemi yapılabilir.

Yardımcı olunursa, sevinirim. Ne yaptıysam kafi gelmedi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 4
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CloudT

3

• crows005

1

• MousassaKanjeri

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Vosub hiç karşıma çıkmadı, ama subtitle workshop'a atıp srt olarak kaydedile biliyor olması gerekir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evet, sorunu "Subtitle Edit" programıyla kolayca hallettim. İlginç bir editlemeymiş. Resim olarak kaydediliyor o yüzden çıkartınca yazı olarak gözükmüyor. Sonra onu .ass formatını çevirdim ve çok kısa sürede sorunu hallettim ama ilk kez böyle bir düzenlemeyle karşılaşınca ne nasıl olacak biraz karıştı tabi. ^^

Teşekkürler, ilgilendiğin için. ^.^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aegisub programıyla da bu sorunu halledebilirdiniz.

Farklı kaydete tıklayıp dosyanın adının sonuna ''.srt'' yazarsanız srt olarak kaydedilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aegisub, malesef bu formatı görmüyor. Görmediği yada desteklemediği için diyelim ki bu yüzden işe yaramıyor. Fakat "Subtitle Edit" programıyla sorunu hallettim. Dakika bile sürmedi. Boyuta da küçüktü. Aynı sorunla karşılaşan olursa mutlaka denesin, işe yarıyor.

Yardımlarınız içinse ayrıca teşekkürler. ^.^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?