Jump to content
  • Kayıt Ol

Nozoki Ana

CHOBiTS

Önerilen İletiler

nozokiana.jpg

Honna Wakou'nın ecchi mangasının 12. cilt kapağına göre "Nozoki Ana" nın animeye uyarlanacağı duyuruldu.

Yazarın hala devam etmekte olan bir diğer mangası Nozomi x Kimio'da bu gidişle animeye uyarlanabilir.Şahsi düşüncem anime ATX harici bir kanalda gösterilmez.Orada bile sansür olur o derece cinsellik barındırıyor.En az 25 bölümlük TV serisi çıkacak malzeme var ama nasıl yaparlar bilemiyorum. Asa Mada gibi OVA olarakta sunabilirler.

Konu:

http://www.animemangatr.com/forum/manga-tanitimlari-ve-incelemeleri/4733-nozoki-ana/

Kaynak:

http://myanimelist.net/forum/?topicid=496997

Sitemizde yapılan haberleri paylaşırken AMT Fansub'tan alıntı olduğunu belirtmeyi unutmayın. Yazan: CHOBiTS

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 13
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

3

• ShinigamiKhan

3

• darkness167

2

• yakamoz0185

1

Güzel bir şey gibi görünüyor, bakalım ne yapacaklar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ya bu ecchi değil ki, bildiğin hentai. Tv serisi falan sırf cırt olur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Takip etmekten en çok zevk aldığım mangalardan biri bu. OVA formatında yapmadıkları sürece düzgün bir anime uyarlamasına sahip olması imkansız.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bence yapımcıların işi çok zor. Mangasını pek okumadım beş on sayfa anca. Ama yine anlaşılıyor durum. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çıktığında sansür kullanmasınlarda rahatça izleyebilelim yani. Yoksa 24 veya 25 bölümlük animelerin BD lerini beklemek tam bir işkence çünkü -_-

Önemli not: Hemen mangasına bi göz atmam lazım :parla:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 ay sonra...

Anime ova olacak arkadaşlar. Buyrun pv yi izleyin.Çizimleri güzel lakin ova için çok şey kesmeleri lazım.100 küsur bölümlük manga sonuçta.Ecchi ve sex sahnelerini kesseler çok çok yarıya iner.

http://m.youtube.com/watch?v=lQyxvovHUpI

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

OVA yayınlandı, SubDesu çevirdiğine göre kesin hentai borderline ayarında bir şey, daha izleme fırsatı bulamadım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

iki günlüğüne eve gittiğimde baktım Dvd raw vardı. Ovadan zaman kesitine baktım resim olarak borderline değil direk hentaiydi. Bakalım kaç bölüm ova olacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

MyAnimelist'te yazana göre 1 bölümmüş, finished airing şeklinde görünüyor. Aslında uzun soluklu olabilirdi ama dediğin gibi, müstehcen içerikli yapımlarda seri olmuyor pek.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ben izledim ecchi ile hentai arası birşey ya da hentaiye yakın birşey mi desek

o yüzden bence bu pek seri olacak birşey değil

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?