Jump to content
  • Kayıt Ol

Tonari No Kaibutsu-kun

painscream

Önerilen İletiler

[bIMG]http://c.mhcdn.net/store/manga/8091/01-001.0/compressed/ntonari_no_kaibutsu_kun_v01c01_covera_lk_ts.jpg[/bIMG]

Konu: Shizuku Mizutani sadece kendi konumunu düşünen bir kızdır. Ama bir gün şans eseri ders notlarını Haru Yoshida'ya vermeye gider. Haru, Shizuku'yu kendisiyle arkadaş olduğuna ikna eder ve olaylar başlar.

İlginç bir şekilde başladı. Erkek karakterimiz çözülemez bir karakter şu anlık. Ne yapacağı belli olmuyor hiç. Kız karakterimiz de gerektiğinde erkek karakterden geri kalmayacağını düşünüyorum.

Hem romantizm hem de komedi olarak istediğimi vereceğini düşünüyorum. Sonuna kadar takipte kalmayı düşünüyorum şimdilik.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 3
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• painscream

2

• bedifeci

1

• Kusogaki

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Seri kesinlikle sezonun en iyilerinden biri olacak. Bundan çok eminim. Ayrıca hep istediğim tarzda bir anime oldu. Yani kız karakterin erkeğe yol göstermesi gibi birşey. genelde bu tarz şeylere pek dayanamam direkt çeviri kaptım anlayacağınız.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

An itibariyle seyretmiş bulunuyorum beklediğimden fazlasını verdi.Umarım böyle devam eder.Haru ile Shizuku tanışmasına dayalı ilk bölüm baya eglenceliydi. Diğer karakterlerde işin içiine girerse daha da ilgi çekici olacaktır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bence bu bölümden sonra eğlence başlayacak gibi geliyor. PV de gördüğümüz gibi absürt olsa çok daha hoşuma gider. Umarım o yöne doğru bir kayma olur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?