Jump to content
  • Kayıt Ol

Little Busters

painscream

Önerilen İletiler

[bIMG]http://i.imgur.com/5ofJD.png[/bIMG]

Konu:

Konu: Hikayemiz Riki Naoe adlı genç bir lise öğrencisi etrafında geçmektedir.Ailesini çocukken kaybeden Riki umutsuzluğa kapılır ve deprasyona girer.

Bir gün Little Busters isimli 3 erkek ve bir kızdan oluşan bir grup onun hayatını kurtarır.Little Buster grubunun lideri Kyousuke Natsumedir ve kız kardeşi olan Rin'de bu gruba dahildir.Diğer üyeler ise Masato Inohara ve Kengo Miyazawa'dır.

Riki'yide aralarına alan bu grubu harika ve eğlenceli bir gelecek beklemektedir.

İlk bölümü daha yeni izledim. Baya hoşuma gitti. Konuşmaları, esprileri ilk bölüme göre çok iyi bir başlangıç yaptı bana göre. İnsan, bölüm hiç bitmesin istiyor resmen.

Şu alıntıların olduğu kısımda baya güldüm. '' Başka derin bir alıntı doğdu, Nma,Tsa,Chogi!'' Inohara Masato (Hayatındakileri yansıtıyor.) Bir de şu Rin' in üye çekmeye çalıştığı yer baya güldürdü. ''Sen Saitousun. Ha? Hayır, ben Saito değilim.'' Görev başarısız. :D

Görsel ve müzikler olarak bana istediğimi verdi zaten. Key serilerini de çok severim. Bu sezon izlenmezse çok şey kaçırılabilecek bir seri olacak gibi geliyor bana. Umarım beklentilerimizi boşa çıkarmaz. Zevkle izleyeceğim serilerden biri olacağını düşünüyorum şu anlık.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...
  • İleti 3
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• painscream

2

• gundamaster

1

• Doqac

1

gundamaster

Neresinden tutarsan orasından su koy veren bir key yapımı olmuş Little Busters. İlk bölümü izleyip yorum yapmak biraz haksızlık olsa da sonrası için de çok bir şey vaad edeceğini düşünmüyorum. Baş karaktere hiç olmayan bir tip çizmeleri mi desem uygunsuz seiyusundan mı dem vursam hiç bilemiyorum. Bir de o her dediği doğruymuş gibi olan karakterin tüm dediklerini dinlemiyorlar mı, içler acısı bir durum. sanırsan ki diğer karakterlerin hiç bir fikri yok. Başı hep bu adam çekiyor.

Espriler gayet kötü ve komediden uzak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Neresinden tutarsan orasından su koy veren bir key yapımı olmuş Little Busters. İlk bölümü izleyip yorum yapmak biraz haksızlık olsa da sonrası için de çok bir şey vaad edeceğini düşünmüyorum. Baş karaktere hiç olmayan bir tip çizmeleri mi desem uygunsuz seiyusundan mı dem vursam hiç bilemiyorum. Bir de o her dediği doğruymuş gibi olan karakterin tüm dediklerini dinlemiyorlar mı, içler acısı bir durum. sanırsan ki diğer karakterlerin hiç bir fikri yok. Başı hep bu adam çekiyor.

Espriler gayet kötü ve komediden uzak.

Visual Novel'ını oynamanı tavsiye ederim.Animesi gerçekten kötü.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 ay sonra...

18

Son zamanlarda izlediğim en iyi bölümlerden biriydi 18. bölüm. Drama olarak ağır basan bir bölümdü ama KEY firmasının da en iyi yaptığı şeylerden biri bu zaten. Kamikita bölümlerinden sonra biraz sıkılmıştım ama Haruka kısmının sonu yeniden bağlanmamı sağladı seriye.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?