Jump to content
  • Kayıt Ol

Anime&Manga Figürleri Köşesi

dawson85tr

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar severek takip ettiğimiz anime ve mangaların pekçok firma tarafından özellikle Uzakdoğu'da çeşitli ebat ve kalitelerde aksiyon figürleri yapılıp satılmaktadır bence sitede böyle bir köşe olsa yeni çıkan figürler resimleri ile birlikte tanıtılsa ve böyle koleksiyon yapan arkadaşlar koleksiyonlarının fotolarını paylaşsa güzel olur diye düşünüyorum...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 7
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• dawson85tr

4

• bedifeci

2

• Serkan

1

• Akuma_Blade

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Olabilir ; gündeme alınmıştır.Ancak bu bölümün bir şekilde içinin doldurulması zorunluluğu var.Önerinizi için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Olabilir ; gündeme alınmıştır.Ancak bu bölümün bir şekilde içinin doldurulması zorunluluğu var.Önerinizi için teşekkürler.

Ben seve seve bu görevi üstlenirim yeterki siz Anime ve Manga figürleri başlığı altında bir bölüm açın uzun zamandır zaten anime&manga figürleri koleksiyonerliği yapıyor ve düzenli olarakta takip ediyorum gerek firmaları gerekse güncel anime figürlerini sitemize hem tanıtmak hem de arkadaşlarımızı bu hobiyi paylaşma ve yöneltme hususunda faydası olacağını düşünüyorum Saygılar...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dediğim gibi değerlendirmeye alındı.Bu işe maddi açıdan yaklaşıyorsanız ,bu başlıktan uzaklaşmanız daha sağlıklı olur.yok tanıtım ve yönlendirme diyorsanız bu isteğimizdir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Maddi açıdan yaklaşsam sahibinden ya da gittigidiyor.com gibi sitelere girerdim amacım bu hobiyi yaymak değerlendirmeye almanız bile bir şeydir amacım yardımcı olmak alım satım bölümü açalım demedim zaten tanıtım ve koleksiyon fotoları paylaşım bölümü açalım dedim umarım en kısa zamanda değerlendirmeniz sonuçlanır Saygılar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

http://www.animemangatr.com/forum/genel/ bu bolume tanitim mesaj yada konu acabilirsin.. baktilarki ragbet goruyor ve ilgilenen kisi sayisi yukseliyor.. o zaman dedigin bolum acilir ve linkini verdigim bolume acilan konular anime figur bolumune tasinir.. kim bilir belki bolum acilirsa seni o bolumun basina bile gecirebilirler.. ama ortada hic bir sey yokken direk figure ozel bolum acilacagini sanmiyorum..

saygilar...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bilgi için teşekkür ederim ben dediğiniz linkten bir konu açıp elimden geldiğince en güzel paylaşımları yapmaya çalışacağım umarım rağbet görür...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Resim bulup direkt foruma spam'lamak açıkçası thread sayısını arttırmaktan başka işe yaramayacaktır. Böyle bir konu açılacaksa bile daha önce farklı firmalardan çıkan aynı seri ürünlerle karşılaştırma verebilecek notlar yada o karakterin/serinin kendisiyle ilgili bilgiler de verilmeli. Imagepost olayı kadar nefret ettiğim şey çok azdır.

Ki elimizdeki figürlerle ilgili paylaşım yaptığımız bir konu zaten var.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?