Jump to content
  • Kayıt Ol

Saint Seiya Movie (2014)

Akuma_Blade

Önerilen İletiler

İlk kez Saint Seiya Omega duyurusu ile doğrulanan (Bkz. Saint Seiya Omega haber başlığı) Saint Seiya'nın yeni Anime filmi hakkında gelişmeler var. Toei başkanı Kozo Morishita projenin Temmuz 2013'e yetiştilmeye çalışıldığı ve filmin kendileri için çok önemli bir prodüksüyon olduğunu, hiçbir masraftan kaçınmadıklarını bildirdi. Açıklamaya göre, bu muhtemelen Toei'nin şimdiye dek en yüksek bütçeli filmi olacak.

Sadece bu da değil. Röportaja göre 2013'de yeni bir Saint Seiya serisi yayınlanması mümkün. "Eskiden önce bir TV serisi yapar ve onun başarısına göre bir film yapardık, fakat artık önce bir filmle izleyici tepkilerini görmek ve bir TV serisinde çıkabileceğimiz risk sınırlarını görmek istiyoruz"

Filmin Keiichi Satou (Asura ve Tiger & Bunny) tarafından yönetileceği biliniyor. Tomohiro Suzuki (Tiger & Bunny) ise senaryoyu üstlenecek.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 18
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• gundamaster

11

• meyday

4

• Akuma_Blade

1

1

Daha önce çok gördüm ama pek ilgimi çekmedi bu anime güzel mi? tavsiye edermisiniz?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 7 ay sonra...
gundamaster

Toei Animation'ın bu yılki mali sıkıntıları dolayısıyla film 2014'ün açılışı ile beraber piyasada olacakmış. Biz de 2014 yazı gibi izleriz artık.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Toei Animation'ın bu yılki mali sıkıntıları dolayısıyla film 2014'ün açılışı ile beraber piyasada olacakmış. Biz de 2014 yazı gibi izleriz artık.

Geç olsun güç olmasın. Umarık kaliteli ve tatmin edici bir film olur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Filmin şuana kadarki tek trailer'ı.. 2011'in başında yayınlanmış.

Görüldüğü üzere film, CG yöntemiyle çekilecek ve başrol karakter Saint Seiya Lost Canvas'tan tanıdığımız Tenma olacak gibi gözüküyor. En kısa zamanda gösterime girmesini diliyorum. sdsdsdrf

edit. sonradan düşününce Omega'nın başrolündeki çocuk da olabilir... Ama umarım Tenma'dır.ah ftredr535

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Açıkçası Pegasus Seiya'yı hepsine tercih ederim ama diğerlerini de seviyorum. Filmi izleyelim de hangi karakter olduğu çok önemli değil.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 5 ay sonra...
gundamaster

2013'de çıkması planlanan ama daha sonra 2014 yılına ertelenen filme dair saintseiya2014.com sitesinde, manga ve animenin orijinal sahibi Masami Kurumada'nın

"Saint Seiya legend began here." sözleriyle bir resim paylaşıldı.

tWqnG.jpg

Resim paylaşıldıktan kısa süre sonra siteden kaldırılsa da 2014 için geri sayıma başladık.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Bugün resmi sitesinden yapılan açıklamayla filmin ismi ve tarihi belirlendi. Önümüzdeki yazın ilk bölümlerinde yayınlanacak olan filmin ismi ise Saint Seiya; Legend of Sanctuary olacak. İsimden de anlaşılacağı üzere Sanctuary arcı konu alacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Peki bu Legend of Sanctuary hangi dönemi anlatacak, o belli mi? Benim aklım The Lost Canvas yapımında, tek izlediğim Saint hikayesi o zaten, bi' de onun devamını duysam şükela olacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

The Lost Canvas Masami Kurumada'nın orijinal hikayesi değil. Saint Seiya'nın 200 yıl öncesini anlatır. Ona pek devam geleceğini sanmıyorum. Orijinal seriyi izlemiş olsaydın Sanctuary kısmının hangi kısma denk geldiğini anlatmak daha kolay olurdu ama şöyle de denebilir. Seiya ve arkadaşlarının Athena'yı korumak adına Sanctuary kısmında Golden Saintlere karşı savaş verdikleri kısmı anlatıyor diyebiliriz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Teşekkür ederim. Yalnız insanın moralini bozma, inşallah The Lost Canvas devamı gelecek de big-smile2-smiley.gif Mangasını incelemiştim biraz, devamını oradan sürdürmeyi düşünüyorum ama serisi çıkar umudu var işte :)

Edit: Bu filmi izlemek bize pahalıya patlar mı o zaman big-smile2-smiley.gif

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Lost Canvas orijinal serinin son arcını ele almıştı hani devamı gelirse bende seve seve izlerim zaten sevdiğim bir yapım. Mangasını bulamamıştım ben, bir ara bakayim ona.

Pahalıya patlamaktan kastın orijinal serisini seyretmekse eğer, bence bu kadar durman bile hata derim :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hakurei'nin sesi hala kulaklarımda :) Mangasına devam etmeye karar verirsen haber et, gaza gelmem lazım oleyo9-1.gif

Pahalıya patlamaktan kastım spoiler, orijinal serisi korkutuyor beni, ama Lost Canvas kadar cazibeli ise düşüneyim ciddisinden.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Orijinal seri Lost Canvas kadar kompakt değil daha uzun bir anlatımı var. Yalnız hep şunu söylerim; Saint Seiya orijinal seri izlenmeden olmaz!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu bir taş oleyo.gif Biraz inceleyeyim ben onu, her şey olabilir whistling.gif

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...
gundamaster

Filmden ilk görüntüler nete sızmış durumda. Efsane pegasus fantasy şarkısıyla sunuma verilmiş.

Görünen o ki şahane bir CG şölen izleyeceğiz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
gundamaster

Gümbür gümbür geliyor. Bu trailerda Saint'lerin clothlarının yine omegadakine benzer şekilde kolyeden şekillendiğini görüyoruz ama ufak ve detaylı farklarla.

Animasyonlar müthiş.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?