Jump to content
  • Kayıt Ol

Ironman Movie: Rise of the Technovore

Akuma_Blade

Önerilen İletiler

IM%20Rise%20of%20Technovore.jpg

Marvel, Iron Man 3'e giriş minvalinde çalışmalarından birisi olarak doğrudan ev sineması formatında satışa sunulacak Ironman: Rise of the Technovore'u duyurdu. 2010 sonlarında yayınlanan Ironman serisinde olduğu gibi bu film de Madhouse tarafından hazırlanacak fakat serinin aksine Hiroshi Hamasaki (Shigurui, Stein's Gate, Texhnolyze) tarafından yönetilecek ve Brandon Auman'ın (Avengers: Earth's Mightiest Heroes, Ironman: Armored Adventures) senaryosundan uyarlanacak.

Tony Stark'ın şeytani rakibi Ezekiel Stane onu yenmek için Ironman zırhından daha da güçlü bir biyolojik silah geliştirmeyi başarır. Stane'in düzenlediği terörist saldırı sonucu gerçekleşen olaylar sonrasında Tony Stark SHIELD organizasyonu tarafından hedef alınır. Çünkü silahın muhatabı Tony Stark olarak görünmektedir. Şimdi Tony Stark hem SHIELD'in insan avından kurtulmak için ismini temizlemeli hem de Stane ile olan hesabını kapatmalıdır.

Filmde Ironman'ın yanısıra Black Widow, Hawkeye, Punisher ve War Machine'ı da görebileceğiz.Filmin DVD'si (Belki de Blu Ray'i) 2013 bahar sezonunda Japonya'da da piyasada olacak. Bu, filmi Japonca dublajlı da izleyebileceğimiz anlamına geliyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 10
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Akuma_Blade

5

• bLueeekun

1

• darkness167

1

• VarOlanBiri

1

Güzel bir film olacağa benziyor. Sabırsızlıkla bekliyorum. Teşekkürler!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

paylaşım için teşekkürler

"Paylaşım için teşekkürler" şeklinde post kasmazsan sevinirim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

The Avengersdan sonra Marvelden her kulvarda atak üzerine atak. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yok daha neler :D çizimleri güzeldir inşallah serisi berbat ötesi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 ay sonra...

Punisher kilo mu almış yoksa bana mı öyle geliyor? Hawkeye desen Ken'in okçu versiyonu, tek iyi yanı Black Widow seksi olmuş. Bi de Pepper var, onu da beğendim. Onlar da olmasa seri satış yapmaz zaten, boobs şart. Hadi bakalım hayırlısı...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Antagonist Zetman'den fırlamış bir tiplemeye sahip. Tv serisi benim için fena değildi. Ironman külliyatını severim. Bu filmi de izlemeyi düşünüyorum. Her ne kadar MadHouse'un bu seriyi çok iyi kotarmadığını düşünsem de teaser fena gözükmüyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?