Jump to content
  • Kayıt Ol

Mahou Shoujo Madoka★Magica Devam Edecek

CHOBiTS

Önerilen İletiler

mahoushoujomadokag.jpg

Urobuchi Gen'in Mahou Shoujo Madoka★Magica Movie 1: Hajimari no Monogatari, broşürü üzerinde yazan röportajında Madoka Magica projesininin 3 film ile sınırlı kalmayacağını söylemekte. Urobuchi yinede projenin ne şekilde devam edeceğine dair tam bir bilgide vermiş bulunmamakta.

Kaynak:

http://myanimelist.net/forum/?topicid=503791

Sitemizde yapılan haberleri paylaşırken AMT Fansub'tan alıntı olduğunu belirtmeyi unutmayın. Yazan: CHOBiTS

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 5
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

1

• Akuma_Blade

1

• JNXL

1

• DevilRanger

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Daha önce Magical Girl temalı bir yapımın devamına sevineceğimi söyleselerdi güler geçerdim. Ama bu serinin devam etmesini bekliyorum. Umarım devam niteliğinde bir seri şeklinde yayınlarlar

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Açık uçlu bir röportaj ile yeni bir sezon beklentisine girmek için erken. Geçmiş yıllar bunun örnekleri ile dolu. Yeni bir roman serisini de kastediyor olabilir. Açık ayrıntılar yada resmi duyuru beklemek en iyisi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Eğer çıkarsa ne ala ama kesin haberleri bekleme taraftarlarından biri de benim. Boş yere ümitlenmeye gerek yok ama olabileceğini bilmek bile güzel bir haber. Sevdiğim serilerden biridir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

Bu haberi iki sene sonra görmek de bir marifet, benim için. :okq: Sabırsızlıkla beklemekteyim valla. Bakalım asıl son ne olacak, merak ediyorum valla :2046d6d41b:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?