Jump to content
  • Kayıt Ol

Iron Man 3'ün ilk görüntüleri

Trancecolic Evo

Önerilen İletiler

i6303555_1350466587-ironman32.jpg

i6303556_1350466547-ironman3.jpg

i6303559_1350466740-iron-man-suit-51.jpg

i6303560_1350466835-iron-man-suit-2-490x600.jpg

Tony Stark'ın yeni Iron Man kıyafeti göz kamaştırıyor!

Son yıllarda dünyamız bir teknoloji patlamasadır yaşayıp gidiyor, özellikle bunun ilk yansımalarını film sektöründe görmeye başladık, daha sonraki aşamalarda ise bu teknoloji hayatımıza direkt olarak girmeye başladı.

Son zamanlarda bu teknolojiyi yoğun bir şekilde yansıtan bir sektör var hayatımızda, az çok da tahmin ettiğiniz gibi film sektörü evet bahsettiğimiz. Ülkemizde ve dünyada son zamanlarda teknolojiyi bolca yansıtan filmlerden birisi de Iron Man dediğimiz, türkçesiyle Demir Adam olarak bilinen filmin ilk 2 serisi oldukça yoğun bir ilgiyla karşılaşmış, beklenen hasılatı gişe de ve sonrasında yakalamıştı.

Iron Man ve Iron Patriot

Filmin 3. serisi için kolların kısa bir süre önce sıvanması ortaya yeni bir Iron Man serisi çıkacağının habercisiydi. 03.03.2013 tarihinde gösterime girecek diye müjdesini aldığımız Iron Man 3'ün beklenen ilk görüntüleri setten geldi bile.

Başrollerinde Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Guy Pearce ve Ben Kingsley'in yer aldığı filmde Tony Stark'ın ikinci kostümü de görücüye çıktı. 2. Iron Man kostümünün ve düşmanı Mandarin'den görüntülerin yer aldığı ilk Iron Man 3 setinden görüntülere muhakkak göz atın.

-Alıntıdır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 1
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• The-Black

1

• Trancecolic Evo

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Yeni kostümün rengi pek hoşuma gitmedi açıkcası varolan ateş kırmızısı rengi daha iyi duruyor Iron Man üzerinde, umarım güzel bir film çıkar 2. film güzeldi ama çok güzel değildi bazı yerlerinde aksiyonun daha çok olmasını bekliyordum ama o tam duyguyu alamadım.. Umarım bu film güzel ve heycan dolu olur ..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?