Jump to content
  • Kayıt Ol

Little Busters! [ リトルバスターズ!]

Doqac

Önerilen İletiler

7xlTF.jpg

7xlUN.jpg

Arkadaşlar bildiğiniz üzere Little Busters'ın animesi çıkalı çok uzun bir süre olmadı.Yanlış hatırlamıyorsam şu anda 2 yada 3. bölümü verilmiş olacak.Gelelim bu Little Busters animesinin nerden uyarlandığına...Little Busters bir visual novel(görsel roman) olup Japonya'da uzun süre önce yayınlanmış ve en az Clannad kadar ses getirmiş bir oyundur.Evet,yanlış düşünmüyorsunuz Little Busters'ın yapımcısı da Key.Oyunumuzun konusuna gelirsek;Baş karakterimiz Riki ailesini küçük yaşlarda kaybeder üzgün ve depresif bir şekilde yaşarken arkadaşlarıyla bir arkadaş grubu kurarlar adı Little Busters'dır.Riki arkadaşlarıyla takılırken çok eğlenir.Fakat lise çağına gelmişlerdir bile...Bakalım bu arkadaşlar arasındaki ilişki bu çağdan nasıl etkilenecek ?

Açılış Videosu :

Merak ettiğiniz bir şey olursa Buraya tıklayarak daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 10
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• loykad

2

• AkuTan

2

• xhocax

2

• asisitasit

2

Milletin visual novel adı altında bir bölüm olduğundan haberi bile olmaması bölümü doldurmak için elinden geleni yapan benim adıma pek bi hüzün verici :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

5593.jpg

Ben bu resmi göreli hemen hemen 5 6 ay olmuştu sanırım.Anime diye bayağı aranmıştım ve bulamamıştım. Demekki oyun karakteriymiş . Ama anime olarak izlemek de ayrı keyif verecek.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

Konuyu deli hortlattim ama biri şu ilk mesajdaki resimleri şunlarla değiştirebilir mi, sayfanin sağliği açisindan.

7xlTF.jpg

7xlUN.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 9 ay sonra...

böööö diyerek konuyu trollerim de gece 3 la saat neyse rin'e özel yerin başına geldik ama O NEYDİ ÖYLE KENGO REYİZZZZZZZZZZZZZ adam kulbu kırınca mavi ekran verdi bildiğin :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Little Busters! ex ile memorial sürümü arasında çok fark var mı? İkisi de aynı tarihte yayınlanmış. Oynamayı planladığım bir seri ama hangi sürümünü oynasam bilemiyorum :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Little Busters! ex ile memorial sürümü arasında çok fark var mı? İkisi de aynı tarihte yayınlanmış. Oynamayı planladığım bir seri ama hangi sürümünü oynasam bilemiyorum :)

Little Busters EX ile Memorial'in ingilizce çevirisi yok henüz. Aralarındaki tek fark h-sceneler. Şöyle anlatayım :

Little Busters: 30 saat - Erotik sahneler yok

Little Busters Memorial: 50 saat - Erotik sahneler yok (yani genişletilmiş hikayeler, yeni routelar ve yeni mevzular vs)

Little Busters EX: 50 saat ve +18 sahneler.

Saatler tamamen kafamdan sallama, Daha rahat anlaşılsın diye sayılara döktüm.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Little Busters EX ile Memorial'in ingilizce çevirisi yok henüz. Aralarındaki tek fark h-sceneler. Şöyle anlatayım :

Little Busters: 30 saat - Erotik sahneler yok

Little Busters Memorial: 50 saat - Erotik sahneler yok (yani genişletilmiş hikayeler, yeni routelar ve yeni mevzular vs)

Little Busters EX: 50 saat ve +18 sahneler.

Saatler tamamen kafamdan sallama, Daha rahat anlaşılsın diye sayılara döktüm.

Little Busters EX ve Little Busters Me'nin partial patch'ı mevcut. Dokidoki fansub ve Team Fluffy çevirisiyle.Ayrıca chitrans'la çalışsın yeter.Kalan kısmı Japoncasıyla da bir şekilde oynanır. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ya of ben de bi daha okumak istiyorum, silin beynimden lbyi ;_;

Masatooooo <3

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?