Jump to content
  • Kayıt Ol

Toaru Kagaku no Railgun S (2. Sezon)

Akuma_Blade

Önerilen İletiler

ACertainScientificRailgun.jpg

Dengeki 20. yıl etkinlikleri sırasında yapılan açıklamaya göre serinin 2. sezonu 2013 yılı için onaylandı. Bu sezonun adı "Toaru Kagaku no Railgun S" olacak.

Tam kadro, net çıkış tarihi ve detaylar için 27 Ekim'de geniş gelecek açıklamayı beklememiz gerekecek.

Kaynak : ANN

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 13
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Ungoend

3

• Akuma_Blade

2

• DevilRanger

2

• ShinigamiKhan

2

İşte bu gerçekten de çok güzel bir haber :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Daha ilk sezonu izlemeye fırsat bulmamışken ikinci sezon ha.

Sanırsam pekte gecikmedim. Yine de biriler buna el atsa iyi olacak

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Daha ilk sezonu izlemeye fırsat bulmamışken ikinci sezon ha.

Sanırsam pekte gecikmedim. Yine de biriler buna el atsa iyi olacak

Güncel olduğu sürece el atan çıkar merak etme, her seriyi 3-5 grup çeviriyor.

Anlamıyorum şu TÜM GÜNCELLERİ 10 NUMARA ÇEVİRİLDİÐİ HALDE PROJE OLARAK ALAN FANSUBU. Özentilik diz boyu birde, ftp online izleme, online manga vb. ne görürlerse kopyalamışlar. Böyle gereksiz şeylerle uğraşmak yerine kendilerini geliştirseler, kaliteyi arttırsalar daha iyi olacak aslında ama 15-16 yaşındaki ergenlerden oluşan gruptan ne beklersin. Amaçları ilgi çekmek...

Üstüne alınan, aksini iddia eden olursa(ki sanmam) bana ulaşsın özelden bir çift lafım var. Kendi düşüncelerimdir bu yazdıklarım AMT'yi bağlamaz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlk sezonda Touma karakterini 4 kere görebilmiştim o karakter için izledim ama beklediğim hiçbirşeyi bulamadım açıkcası.Bunda kaç kere olacak bakalım.

Paylaşım için saol.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu animenin ilk sezonuna el atacak birileri varmı acaba çevirine el atan her grup tam olarak emin olmasamda ya durdurdular ya da sitelerini kapattılar, eğer boş zamanı olan her hangi birileri varsa ayda birde olsa çevirmesi mümkünmü

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tam söz vermemekle birlikte belki yazın çevirisine el atabilirim birinci sezonun.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu animenin ilk sezonuna el atacak birileri varmı acaba çevirine el atan her grup tam olarak emin olmasamda ya durdurdular ya da sitelerini kapattılar, eğer boş zamanı olan her hangi birileri varsa ayda birde olsa çevirmesi mümkünmü

AnimeJigoku çevirmişti ve site kapandı, yöneticisi arkadaşım. Altyazıları kendisine bir sorayım duruyormuymuş diye.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

AnimeJigoku çevirmişti ve site kapandı, yöneticisi arkadaşım. Altyazıları kendisine bir sorayım duruyormuymuş diye.

Altyazıları varsa banada PM den atabilirseniz çok sevinirim :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yardımların için çok sağol teşekkür ederim umarım duruyordur

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Teaser yayınlandı

İlk bölüm 13 Nisan 2013'de yayınlanacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?