Jump to content
  • Kayıt Ol

D.C. Da Capo

Önerilen İletiler

D.C. Da Capo

is-infinite-stratos.jpg

Tanıtım:

Her şeyin bir rüya olması ne kadar güzel olurdu.

Her sene ağaçlar çiçeklenir. Özellikle kiraz ağaçları ama Hatsune adasındaki kiraz ağaçları farklı onların çiçekleri esrarengizdir, mistik bir gücü vardır…

Ana karakterimiz olan Jun’ichi Asakura, uykusunda diğer insanların rüyalarını görebilme gücüne sahip biridir. Bir sabah uykuda iken tuhaf bir rüya görür. Rüyasında, kendisini, rüyada gören küçük bir kız vardır. Kızı hatırlar, küçük kız onun eski bir arkadaşıdır. Ancak üvey kız kardeşi Nemu Asakura tarafından uyandırılır.

Okula gitmek için evden çıkarlar ve geç kalma telaşı yüzünden biraz da koşar adım okula varırlar. Jun’ichi rüyasında gördüğü kızı okulda görür; Sakura Yoshino, Amerika’dan dönmüş ve okula yeni transfer olmuştur. Bu Jun’ichi”ye âşık olan Nemu’yu kıskançlıktan çıldırtır.

Sakura’nın dönüşü ve kiraz ağaçlarının mistik atmosferi Jun’ichi başa çıkması gereken sorunları tetiklemiştir ve Jun’ichi' nin işi hiç kolay değildir…

Kaynak : animegen.tr

BURADAKİ DUYURUYA İSTİNADEN

901-1.jpg

901-2.jpg

901-3.jpg

901-4.jpg

1340-1.jpg

901-1.jpg.0ce847ee214ead03058c250d316f9b1b.jpg

901-2.jpg.15c26285b238c3b6f771354cec2154f4.jpg

901-3.jpg.0898a886b420b87db5ddafca561a3943.jpg

901-4.jpg.361b6de2142d6af26b81447813b746dd.jpg

1340-1.jpg.5afe600a28071a5a21e6788103de83a2.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 4
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• liukang

2

• darkness167

1

• MikaN

1

• ShinigamiKhan

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Yollanan Resimler

Bu animenin 4 sezonu var ve müthiş bir romantik anime okadar çeviri grubu var bu anime neden çevrilmiyor anlamıyorum maalesef....

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tüm serilerini çevirip yeni çıkacak olan 3. sezona da el atmayı planlıyorum, ama zaten çok fazla serim var ve tek başıma yeni seri çıkana kadar tüm bölümleri çeviremem. Bu yüzden çeviri yardımı yapabilecek tüm arkadaşları bekliyorum.

Bkz: http://www.animemangatr.com/forum/duyurular/5754-da-capo-ceviri/

Not: I ve II var ve bunlar iki sezon yani bahsettiğin 4. sezon değil yanlışın var, Da Capo III kış sezonunda çıkacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Benim bahsettiğim 4 seri şöyle Da Capo, Da Capo Second Season ve Da Capo 2,Da Capo 2 Second Season ama zaten sen el atmışsın ben görmedim galiba kusura bakma.Bide bunun gibi To Heart serisi var. buda çok güzel.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

pek romantik ve dramın bir arada olduğu animeleri sevmeme rağme ilk sezonunu ing alt yazılı olarak izledim romantik ve dram sevenler içn güzel bir anime

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?