Jump to content
  • Kayıt Ol

Paku Romi Oyuncu Oluyor!

Önerilen İletiler

Paku Romi, benim ''Çift Ses'' diye tabir ettiğim seslendirme sanatçılarından biri. Çift ses diyorum çünkü anime camiasında her iki cinsiyete de hayat veren nadir seslerden biri. Bu başarısı yanında son günlerde oyunculuğa da soyunmuş.

Özellikle Hitsugaya Toshiro (Bleach), Edward Elrich (Fullmetal Alchemist) ve Nana Osaki (Nana) karakterleriyle tanınan seiyuu Romi Park (Romi Paku) Morning Star adlı live action filmde ilk kez oyunculuk yapacak.

Kocasının kayboluşundan sonra aklını kaçıran ve tarikat tarafından içine çekilen bir anneyi canlandıracak seiyuu, düşük bütçeli bir yapım olmasına rağmen, senaryoyu çok beğendiği için bu teklifi kabul ettiğini söylüyor.

Sanatçının, anime dünyasındaki hayat verdiği karakterler:

Paku Romi Karakterleri

Kaynak:

AnimeFantastica

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 3
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Squaw

1

• Hitokiri

1

• betten

1

• CloudT

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Bir çok karakterde beni şaşırtmıştır hatta bunlardan biri Bleach'ten Hitsugaya'dır. Seslendirenin kadın olduğuna bin şahit gerek lakin işte profesyonel dediğimiz böyle oluyor. Yeni yetme seiyuu'ların saçma sapan sansasyonel tartışmalarla gündeme gelmesiyle değil alnının akıyla geldiği nadir seiyuu'lardan diyerek şimdi beni duysa acayip sevinirdi, hemen sarılırdı diye hayal dünyama dalıyorum. :oyhhşş:

Kendisini acayip severim, öyle böyle değil ve bu habere çok sevindim. Zaten bir oyunculuk performansı şarttı.

Ve sanırım önümüzdeki salı günü filmin (TIFF) Tokyo Uluslararası Film Festivalinde prömiyeri varmış. Ve yazıda da belirtildiği gibi düşük bütçeli olmasına rağmen, kabul etmesi de bir kez daha kendine hayran bıraktırıyor :öpücük:

Bu arada, yanlış hatırlamıyorsam ses tellerinden ameliyat olmuştu. Buradan sonsuz kere geçmiş olsun ve sahalara geri döndüğünü görmek ayrıca sevindirdi.

Haber için teşekkürler Squaw. ^.^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Shirou-chan'ın sesine her zaman bayılırdım ama böyle birisinden o sesin çıkması garip.

Zaten çoğu seslendirmen insanları şaşırtacak şekilde farklı sesler çıkarıyor.

Haber için sağol ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Filmi gelsin sırf Romi Paku için bile çeviririz :D Tabi önce bir izleyelim ^_^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?