Jump to content
  • Kayıt Ol

Mamoru-kun ni Megami no Shukufuku wo!

liukang

Önerilen İletiler

Anime'nin Adı:Mamoru-kun ni Megami no Shukufuku wo!

Kategori: TV Serisi

Tür:Bilimkurgu,Okul,Romantizm,Komedi,Drama,Ecchi

Bölüm Sayısı: 24

Yayım Tarihi: 2006

Firma/Stüdyo: ZEXCS

Konusu

Öncelikle konumuz, Yoshimura Mamorunun Beatrices akademisi adlı bir okula kabul edilmesiyle başlıyor.Bu akademiye ancak Beatrice adlı doğa üstü gücü kullanabilen öğrenciler girebiliyor.Mamoru okula başladığı ilk gün bahcede kiraz ağacının altında duran bir kız görüyor ve yanına gidiyor.Bu kız okulun en güçlü beatrices kullanabilen öğrencisi Takasu Ayako dan başkası değildir.İlk önce Mamoruya soğuk bir şekilde cevap veren Ayako,Mamorunun güler yüzü ve nazik konuşmasından çok etkilenir. Mamoruya aniden çıkma teklif eder.ilk kez karşılaştığı bir kızdan çakma teklifi alan Mamoru çok şaşırır ama teklifide kabul eder.Mamoru okulun en güçlü öğrencisinin erkek arkadaşı olarak okulda konuşulmaya başlamıştır.İlk önceleri sevgilerinden emin olamayan çiftimiz karşılaştıkları olaylar sonucunda birbirlerini gerçekten sevdiklerini anlarlar.Bu arada okulun öğrenci konseyinin ilgisini çeken Mamoru , Ayako ile birlikte konsey üyesi olur.Böylece Mamorunun komedi ve maceralarla dolu lise hayatı başlamış olur.

Bence ecchi dozu yerinde olan okul,komedi,romantizm,bilimkurgunun iyi harmanlandığı güzel bir seri.Yanlız serinin erkek ana karakteri olan Mamorunun biraz uzun ve olgun olsaydı daha iyi olacağını düşünüyorum.Çünkü kız ana karakter Ayakonun yanında biraz çocuksu kalmış diye düşünüyorum.Yinede özellikle öğrenci konseyi başkanı ve üyelerinin Ayakoyu kızdırdıktan sonra düştükleri komik halleri görülmeye değer,çizimide fena değil.Bu türleri seven arkadaşlarımın beğenerek izleyeceklerini tahmin ediyorum.Maalesef Türkçe çevirisi bulunmuyor.

2Q==

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 7
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• liukang

4

• darkness167

1

• diafrom

1

• Day[9]

1

En Çok Yazanlar

Alıntı yapmadan daha özgün bir tanıtım ve inceleme yazısı yazarsanız foruma daha iyi katkıda bulunmuş olursunuz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Zaten yazarken kendi kendi düşüncelerimide aktarmaya çalışıyorum.Mümkün olduğunca alıntı yapmadan zaten tanıtımı olmayan animeleri tanıtmaya çalışacağım.Dikkat ettiysen zaten sadece konusu için alıntı yaptım.Bunun sebebi zaten konusu için yazacaklarımın sitede yazılanla benzer olacağıdır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

o kadar aradım ing altyazı sını bulamadım rusca buldum oda pırt okunmuyor bulan olursa buraya ekleyebilir teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

tanıtım için teşekkürler

bakalım nasıl birşeymiş

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tanıtımları alıntı şeklinde açmıyoruz, birkaç gün içerisinde kendi tanıtımınızla değiştirilmezse bu ve bunun gibi olan daha önceki açmış olduğunuz tüm tanıtımlar kaldırılacaktır, bilginize.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Alıntı olan tanıtım kaldırılıp yerine kendi tanıtımım eklenmiştir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?