Jump to content
  • Kayıt Ol

Witch Craft Works

CHOBiTS

Önerilen İletiler

65007242248f176cef811c87f55a1d91.jpg

Good! Afternoon magazine dergisinin 25. sayısına göre, "Witch Craft Works" mangasının animeye uyarlanacağı duyuruldu. Manganın 4. cildi 7 kasımda yayınlanacak.

[bIMG][/bIMG]Konu:

http://www.animemangatr.com/forum/manga-tanitimlari-ve-incelemeleri/4090-witch-craft-works/

Kaynak:

http://myanimelist.net/forum/?topicid=514031

Sitemizde yapılan haberleri paylaşırken AMT Fansub'tan alıntı olduğunu belirtmeyi unutmayın. Yazan: CHOBiTS

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 11
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

3

• JNXL

2

• DevilRanger

2

• darkness167

1

Düşen erkek ha :D Bakemonogatari'nin tersi olmuş gibi ^^ Konu oldukça güzel gibi yayınlanmasını merakla bekliyorum umarım animeye güzel bir şekilde uyarlamaya başarabilirler :) Paylaşım için teşekkürler CHOBiTS-sama :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kız erkek karakterin iki katı var. baya sexy dursada kuudere gibi.mangada fazla malzeme yok henüz animesi cikana kadar bitse bir sezon anca dolar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Siz diyince farkettim de kız harbiden kocamanmış ^^; Umarım serinin PV si yakın bir zamanda gelir. Çizimlerinin mangadaki gibi olmasını isterim şahsen.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

takip ettiğim bir manga merakla animesin beklemeye koyuldum :D inş güzel birşey olur ,mangasından geri kalmaz inş

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çok da fena bir seri değildir ve büyük ihtimal animesinde çizimleri ön planda tutarak hareket edecekler ve seiyuu kadrosunuda ona göre ayarlayacaklardır. Bunun yanı sıra, acaba hangi stüdyo ile çalışacaklar merak ediyorum.

Türler açısından da aslında oldukça ilginç -ki seinen olması benim için artı puan ve fantazi ve doğa-üstü'de ayrı bir ilgi çekicilik kazandırıyor. Sebepleri kenara bırakırsak dahi, içimden bir ses fos çıkmayacağını söylüyor. Umarım da öyle olur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangaya şöyle bi baktımda hakikaten kız nerdeyse dev gibi oğlanda yanında küçük kalmış :) Ama bence konusu manga ile aynı giderse güzel bir anime olur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ecchi severler için malesefki askıya kuruması için asilan iç çamaşırı bile goremeyeceklerini belirteyim.Başroldeki kizimizin koca cussesine uygun koca göğüslerini okul kıyafetleri altından gorecekler sadece.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Chobits ,işte bu daha iyi.

Sonunda sulu echi yerine adam akıllı supernatural bir anime izlemek gibisi yok.

her zaman düşmez böylesi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?