Jump to content
  • Kayıt Ol

Yeni Bir Rozen Maiden Animesi

Squaw

Önerilen İletiler

[bimgx=500]

http://i1227.photobucket.com/albums/ee440/squaw2/Anime/rozen_maiden-121280x1024-Kopya.jpg[/bimgx]

2004-2006 yılları arasında, iki serisi ve bir özel bölümü yayınlanmış olan Rozen Maiden isimli mangaya ait yeni bir animenin geleceği duyuruldu! Anime ile ilgili olarak haber başlığına henüz başka bir bilgi eklenmemiş.

Serilerini keyifle izlemiştim ama Suigintou karakterinin ele alındığı özel bölüm, yani Ouvertüre Special'ı baya hoşuma gitmişti. Melankolik havasını sevmiştim baya, umarım yeni gelecek olan yapım da en az onun kadar güzel olur. Darısı diğer beklediğimiz devam animelerinin başına. :D

Kaynak:

MyAnime List

MyAnime List Sayfası:

Rozen Maiden

Rozen Maiden: Träumend

Rozen Maiden: Ouvertüre [Özel Bölüm]

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 10
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Akuma_Blade

3

• Squaw

1

• DevilRanger

1

• ShinigamiKhan

1

Yatta Desu! :D sevindim bu habere, ellerine sağlık...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

He he çok iyi oldu bu ya :D Sabırsızlıkla bekliyorum :3

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

%90 remake olacak diye düşünüyorum,duyurulduğu sayfada Kirakishou resmi vardı çünkü kendisi animede olmayan fakat mangadaki main villain,eğer bir sağ gösterip sol vurma olayı olmazsa remake olacaktır. Umarımda remake olur mangadan çok kopmuşlardı & manga çok ilerlemişti,adam akıllı bi 24 bölümlük çeksinlerde izleyelim düzgünce.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

güzel bir anime

yeni bir tanesinin çıkacak olması güzel bir haber oldu

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Pc de animeye ilk başladığımda Türkçe ye çevriliyor diye iki bolumden sonra ıngilizce olara izlemistim.Sizin aksinize ben aşırı sıkılarak ilk sezon bitsin diye devam ettimdi. Tek hoşuma giden düşman bebekti. Haberi sınavdan gelince görmüştüm ama telefonda yazmaya usendigim için boş bira yaparım dedim sen halletmissin. Eline sağlık.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 ay sonra...
gundamaster

Young Jump dergisinde bugün yapılan habere göre animenin yaz döneminde ekranlara geleceği duyuruldu.

Bu yazı Shinku ve diğer bebeklerle geçireceğiz gibi görünüyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

c48ddc8cgw1e3x1sfpm5xj20sg0lc7gf.jpg

Shueisha'nın haftalık Young Jump dergisinin yeni sayısında yeni Rozen Maiden serisi ile ilgili ilk bilgiler yeraldı. Buna göre, seri ilk yapımlardaki kadroyu koruyor bununla birlikte iki yeni karakter daha katılıyor. Studio DEEN için Mamoru Hatakeyama (Sankarea) tarafından yönetilecek yapımın senaryosu Tomomi Mochizuki (Dirty Pair Flash 2, Eight Clouds Rising, Fancy Lala, Here Is Greenwood, House of Five Leaves, Project A-KO 2, Relic Armor Legaciam, Touka Gettan, Yokohama Kaidashi Kikou, Twin Spica, Zettai Shonen) tarafından hazırlanıyor. Kyuta Sakai (Jinrui wa Suitai Shimashita, Ichigo Mashimaro, Pita Ten, Sankarea, Stein's Gate, Higurashi no Naku Koro ni) ise karakter dizaynlarını ve animasyon yönetmenliğini üstlenecek. Ayrıca önceki Rozen Maiden yapımlarının müziklerini hazırlayan Shinkichi Mitsumune (Zero no Tsukaima, Negima, Sky Girls, Speed Grapher, Yu-Gi-Oh!) bu yapımın da müziklerini hazırlayacak. Açılış şarkısı ise ALI Project tarafından seslendirilecek.

Kaynak: ANN

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?