Jump to content
  • Kayıt Ol

Tüyap kitap fuarı manga şöleni

RownikaL

Önerilen İletiler

Evet arkadaşlar sonunda mangalar standlara ulaştı bende hemen sabahın köründe düştüm yollara.Herşeyden önce yol gidişi beklediğimden daha iyiydi fakat tüyapta kapı açılmaya 30dk kala resmen izdaham vardı.Bide milletimiz kitap okumayı sevmez derler :D hoş %60'ı çocuktu ama olsun buda bir gelişimdir.Manga satan yayın evlerine tek tek gittim ve kendi yayın evlerinin standlarından aldım.Tabi bu sırada bir kaç gruba manga nedir dersi vermek zorunda kaldım millet bu nasıl çizgi roman deyince kolları sıvamak mecburiyetinde kaldım:D.Neyse lafı çok uzattım Önce fuardan bir kaç resim.

dsc00924as.jpg

dsc00925xs.jpg

dsc00926jy.jpg

dsc00927ik.jpg

dsc00928wx.jpg

dsc00929kr.jpg

dsc00930bx.jpg

dsc00931ns.jpg

İncelemelerden önce ön bilgi

Sıra İncelemelerde Not O kadar yorgundumki bazı yerlerde saçmalamışım ve telafuz hataları var ama önemli kısımları doğru söylemişin önmeli olanda orası :D

Bleach almadığım için Direk fuarda inceledim buyrun

Hellsing türkçe manga inceleme

Hellsing türkçe mangadan kareler

div><div class="ipsSpoiler_contents"><p><a  href=dsc00943os.jpg

dsc00944f.jpg

dsc00945z.jpg

dsc00946r.jpg

Berserk türkçe manga inceleme

Berserk türkçe mangadan kareler

dsc00951w.jpg

dsc00952ks.jpg

dsc00953e.jpg

dsc00954lg.jpg

dsc00955ms.jpg

Evet arkadaşlar tüyapta yeni çıkmış olan mangalar bunlardı yorum ve sorularınız varsa burdan yazın :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 11
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bLueeekun

3

• SPAWN-TheUndead

2

• RownikaL

2

• Jon Kar

2

Biz gidemeyenler için güzel başlık olmuş. Teşekkürler sana. Bizde raflarda yerini alınca alırız. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben Arkadaş Yayınevi ve manga satışının olduğu diğer yayınevinin standlarını gezme imkanı buldum. Cilt başı 6,5 liraya mangalar satılıyordu. Death Note epey ilerlemiş sanırım 12 ya da 13.cilde gelmişti.

Bu arada tanıtım güzel olmuş, eline sağlık: ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ahhh şimdi istanbulda olmak vardı

kesin giderdim tüyaba bakmaya

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben açılış gününde gittip Tüyap'a o yüzden Manga alamadım pek :) Hoş bir sürü roman ve çizgi roman aldım, eve geldiğimde kollarım uzamıştı :D Benim gittiğimde , özellikle büyülü rüzgar standında, büyük yaşta kitle vardı :)

Her neyse acaba yeni çıkan mangalar ne zaman, D&R'lara gelecekmiş? Gerekli Şeyler'e Facebook'tan bir kaç kez sordum ama cevap vermediler. Bilen biri söylerse sevinirim :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben Arkadaş Yayınevi ve manga satışının olduğu diğer yayınevinin standlarını gezme imkanı buldum. Cilt başı 6,5 liraya mangalar satılıyordu. Death Note epey ilerlemiş sanırım 12 ya da 13.cilde gelmişti.

Bu arada tanıtım güzel olmuş, eline sağlık: ^^

Zaten Death Note toplamda 12 cilt ve bitmiş durumda. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Fuar'ın bugün son günüydü. Bende arkadaşlarla gittim, stantları dolaştık. Ayraçları topladık, kitaplarımızı aldık geldik. ^^

Baya kalabalıktı fuar. Son günü olması nedeniyle mi yoksa her gün böyle

kalabalık mı geçiyordu bilemiyorum. Ama bu sevindirici bir durum tabii.

Umarız bu ilgi her yıl artarak devam eder.

hs95jt_th.jpg 99nq7a_th.jpg sdfztw_th.jpg

İlk olarak gerekli şeyler stantına yöneldik. One piece, Naruto, Bleach, Berserk,

Hellsing ve Death Note mangaları stantda yerini almış durumdaydı. Aynı şekilde ayraçları da ^^

2l8ymwj_th.jpg 282ec8_th.jpg 11qh1jp_th.jpg 2pob02v_th.jpg

İthaki yayınlarının güzelim stantı'na uğramadan da olmaz tabii. Yüzüklerin efendisi serilerinin

tüm kitapları stantda olduğu gibi, Koskoca külliyat Zaman çarkıda hemen yanı başında.

Aynı şekilde yeni gözde Kral Katili Güncesi serisinin çıkmış 2 kitabı Rüzgarın Adı ve Bilge Adamın Korkusu

kitaplarıda boy gösteriyordu. Gollum ayracı kalmamıştı :(

2yyzceh_th.jpg 258nznd_th.jpg 2rzfl77_th.jpg 5x7hjk_th.jpg

6:45 yayınlarını da unutmamak lazım. Ejderha Mızrağı ve Unutulmuş diyarlar serisinin yayın evi.

Ne yazık ki bu yıl ayraçsız kalmışlar. Matbaa sorunu yaşamışlar.

Buradan bana ayraç çıkmadı bu yüzden XD

15dmhec_th.jpg 34zy2h4_th.jpg 2hia3gp_th.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Fuar'ın bugün son günüydü. Bende arkadaşlarla gittim, stantları dolaştık. Ayraçları topladık, kitaplarımızı aldık geldik. ^^

Baya kalabalıktı fuar. Son günü olması nedeniyle mi yoksa her gün böyle

kalabalık mı geçiyordu bilemiyorum. Ama bu sevindirici bir durum tabii.

Umarız bu ilgi her yıl artarak devam eder.

hs95jt_th.jpg 99nq7a_th.jpg sdfztw_th.jpg

İlk olarak gerekli şeyler stantına yöneldik. One piece, Naruto, Bleach, Berserk,

Hellsing ve Death Note mangaları stantda yerini almış durumdaydı. Aynı şekilde ayraçları da ^^

2l8ymwj_th.jpg 282ec8_th.jpg 11qh1jp_th.jpg 2pob02v_th.jpg

İthaki yayınlarının güzelim stantı'na uğramadan da olmaz tabii. Yüzüklerin efendisi serilerinin

tüm kitapları stantda olduğu gibi, Koskoca külliyat Zaman çarkıda hemen yanı başında.

Aynı şekilde yeni gözde Kral Katili Güncesi serisinin çıkmış 2 kitabı Rüzgarın Adı ve Bilge Adamın Korkusu

kitaplarıda boy gösteriyordu. Gollum ayracı kalmamıştı :(

2yyzceh_th.jpg 258nznd_th.jpg 2rzfl77_th.jpg 5x7hjk_th.jpg

6:45 yayınlarını da unutmamak lazım. Ejderha Mızrağı ve Unutulmuş diyarlar serisinin yayın evi.

Ne yazık ki bu yıl ayraçsız kalmışlar. Matbaa sorunu yaşamışlar.

Buradan bana ayraç çıkmadı bu yüzden XD

15dmhec_th.jpg 34zy2h4_th.jpg 2hia3gp_th.jpg

Süper dostum, özendim şahsen şimdi kitap fazla okumam ama ithaki yayınevine karşı içinde hep bir sevgi olmuştur. Bu arada manga fiyatları ne kadardı? :mutlulh:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Genel olarak 8 ile 12tl arasında veriyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evet arkadaşlar fuar bitti tahmin ediyorum dağıtımlar bu hafta sonuna kadar yapılır.Bu arada fuarda bazı söylentiler ve dedikodularda duydum keza doğruluk payı yüksek olabilir.Önümüzdeki yıl içersinde 1-2 yeni manga serisi daha duyrulabilirmiş fma hariç fullmetal alchamist zaten akılçelen kitaplar yayın grubu tarafından onaylandı.Bunun dışında yeni gelicek olan seriler hakkında bilgi yok hangi firma olacağı konusunda ve zamanı konusunda bir bilgide yok sadece söylenti.Fakat mangaya yapılan son atılımları gözlersek bu söylentilerin doğru çıkması çok muhtemel.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gerekli şeyler ayda bir manga mı çıkartıyordu? Naruto geçen yılın Aralık ayında başlamamış mıydı?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gerekli şeyler ayda bir manga mı çıkartıyordu? Naruto geçen yılın Aralık ayında başlamamış mıydı?

Japonyadan manga efekleri konusunda anlaşmazlık olmuştu. O yüzden sorun çözülene kadar çıkartılmamıştı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?