Jump to content
  • Kayıt Ol

Ah! My Goddess Yeni OVA

Akuma_Blade

Önerilen İletiler

watch-ah-my-goddess-episodes-online-english-sub-thumbnailpic.jpg

Official twitter hesabındaki duyuruya göre 2013 içerisinde yeni bir Ah! My Goddess OVA'sı izleyeceğiz. Ayrıca Ah! My Goddess'ın yönetmeni Hiroaki Gohda bu yapımla geri dönmüş olacak. OVA'nın DVD'sinin Manga'nın 46. volume'ünün yanında verilmesi düşünülüyor.

1993'da 5 bölümlük bir OVA olarak yayınına başlayan ve sonrasında Anime filmi, TV serisi ve başka OVA'ları da yayınlanan Ah! My Goddess! kısa zamanda büyük ilgi görerek hem 90'ların hem 2000'lerin önemli yapımları arasında yeralmayı başardı. Seri aynı zamanda Belldandy rolünde Kikuko Inoue'ye haklı bir ün kazandırdı.

Kaynak: ANN

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 7
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Akuma_Blade

2

• darkness167

1

• Shiniori

1

• ShinigamiKhan

1

Güzel bir haber, umarım çizimlerde ufak tefek olsun değişiklik olur. Son 6-7 yılın çizim tarzını çok daha fazla beğeniyorum öncekilere kıyasla...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 6 ay sonra...

Sadece para amaçlı bir ova olmuş,açıkçası bana göre aşırı gereksiz.Seri 90lı ve 2000li yılların başında bu türde pek seri olmadığından önemli yapımlar arasına girdi,ancak 2013 üzerinden düşündüğümüzde öyle aşırı başarılı bir seri olarak görülmüyor zaten.Hadi kaliteli olup olmamasını geçtim,Bunca yıl sonra tv serisi çıkartsalar yine anlayabilir, eskilerin popüler animesini canlandırmaya çalışıyolar şeklinde düşünüp olumlu bakabilirdim ancak "ova" olması bana sadece "paraya sıkıştık en iyisi 10 yıl önceki anime hakkında bi ova yapalım da eski animecilerden para kazanalım biraz" tarzı bir mantık gibi geldi,sonuçta bir ovadan maksimum parayı anca bu şekilde kazanabilirler.Tabiki çıkması beni rahatsız etmez, ancak öyle heycanlanıp hevesle beklenecek birşey de değil sanki.Tek olumlu nokta bu ovanın belki bir remake veya devam şeklinde yeni bir sezonu tetikleme ihtimali olarak görüyorum ben.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?