Jump to content
  • Kayıt Ol

Project Attack - 'Shingeki no Kyojin'in TV Animesi olacağı duyuruldu

ShinigamiKhan

Önerilen İletiler

• İleti 11
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Akuma_Blade

2

• CloudT

2

• CHOBiTS

1

• ShinigamiKhan

1

Mangasını takip ettiğim, harika bir eser. Çıkar çıkmaz daha doğrusu internete düşer düşmez izleyeceğim bir yapım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Umarım manganin hakkını verirler. Kendi türünde sezonun en iyisi olması muhtemel bir yapım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yorumlara bakılırsa mangası güzel merakla beklemeye koyuldum :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

mangasi süper :) animesine para yatirmayip mangadan gecinecekler gibi hehe :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

http://www.youtube.com/watch?v=WKtVFMgvcIc&feature=share

pv si burda

yav black rock shooterın ekibi mi çiziyor bunu kameranın havada uçması sahnesini yapamazlardıkahramanla beraber gidiyor eskiden bunu yapamazlardı...

anime çizmek ayrı ama aksiyon çizmek ise apayrıdır:D,ah keşke aksiyon nasıl çizlir gösterseler,çok zor aksiyon çzimleri animede:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Her şey iyi güzelde ana karaktere o seiyu gitmemiş:fff:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sugeeee omoshiro-sou.

Ve Bahamecha'ya katılıyorum. Eren'e kesinlikle Yuki Kaji olmamış. Çok daha farklı biri olabilirdi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 ay sonra...

Buradan öğrendiğim kadarı ile seiyuu kadrosuna Hiroshi Kamiya, Daisuke Ono, Romi Park ve Keiji Fujiwara eklenmiş. (Bu da yakın zamanda bir fragman daha gelebilir demek) Ayrıca aynı linkten şu ana dek tasarlanan karakter şablonlarını görebilirsiniz.

Birçok kişinin aksine bu seriye dair öyle şahım bir beklentim yok zira ortada bu kadar orantısız güç farkı varken karakter kadrosunun gelişim gösterim ölmeleri gibi bir durumdan, çok ucuzlayabilecek bir body horror kullanımından veya tam aksine karakterleri alpha'ya bağlamalarından çekiniyorum (Manga'yı okumadım, TV serisinin ne noktaya dek kapsayacağını bilmeksizin başlamak istemedim) ama yine de ortalama üstü bir seiyuu kadrosuna sahip olduğundan dolayı zaman ayırıp izlemek zorunda hissediyorum kendimi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bence izledikçe göreceksiniz Eren'e o seiyuunun uyacağını çünkü bu aralar (hatta seiyuunun geçmişinde çoğunlukla) Kaji Yuki'nin seslendirdiği karakterler arkadaşlarını ve ailesini korumaya çalışan ama başaramayan, seride adam gibi gücü olup da kullanamayan, genelde ezik- toplum tarafından dışlanan tipler.

Bana kalırsa seiyuulardan çok sansür daha önemli. İyi senaryosu olan bu seriyi mahvederlerse (örn:Zetman) daha kötü olur. Ayrıca bölüm sayısı belli oldu mu bilmiyorum ama 12-13 bölümle hikayeyi filler sonla bitirirlerse daha daaa kötü olur. İzleyip görecez artık.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Supahaka

Sevineceğine umduğum bir haberim var öyleyse: Shingeki no Kyojin senaristlerinden Noboru Takagi, twitter hesabından yaptığı açıklamada kendisine aralıklarla 22. bölüme kadar bölüm senaryosu görevi verildiğini, doplayısıyla serinin 25-26 bölüm olacağını tahmin ettiğini söyledi.

Kaynak: ANN

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?