Jump to content
  • Kayıt Ol

Suisei no Galgandia

CHOBiTS

Önerilen İletiler

Newtype Ace magazine göre, orjinal TV anime serisi "Suisei no Galgandia" duyuruldu. Nisan 2013 yayına girmesi bekleniyor.

Director: Murata Kazuya

Series Composition & Script: Urobuchi Gen

Character Design: Naruko Hanaharu

Kaynak:

http://myanimelist.net/forum/?topicid=528694

Sitemizde yapılan haberleri paylaşırken AMT Fansub'tan alıntı olduğunu belirtmeyi unutmayın. Yazan: CHOBiTS

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 9
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

2

• Akuma_Blade

2

• darkness167

1

• ShinigamiKhan

1

Elimizde bir senaryo sinopsisi olmadan beklentiye girmek yanlış fakat -her ne kadar kendisinden pek fazla hazzetmesem de- Gen Urobuchi faktörü yüzünden stereotipik birşeyler sunmayacağı açık.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

konusunu okumadan birşey söylemek olmaz ama resme göre ilginç birşey gibi geliyor

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çizimler farklı geldi nedese, tam olarak şu firmanın yada şu stüdyonun diyemedim, çıksın bakalım. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Series Composition & Script: Urobuchi Gen Benim için izlemeye yeter bir sebep.Her ne kadar animelerini yazdığı visual noveller kadar kaliteli ve eşsiz bulmasamda yinede dandik birşey çıkmayacağına kesin gözüyle bakıyorum,en azından umutla beklemeye değer bir seri.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

Fragman yayınlandı.

İlk sinopsis bana Orguss serisini şiddetle anımsatsa da izleme listeme aldım. Umarım ayrılan zamanın hakkını verir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bana da kız Ranka' yı anımsattı.. ( Macross Frontier) Çıksın şans veririm heralde.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Moe olayını abartmazlarsa bundan güzel bir şeyler çıkabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

PV yi yeni izleme fırsatı buldum ve romantizm kesin olur diye düşünüyorum. Sınavdan sonra izleyeceğim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?