Jump to content
 • Kayıt Ol

Kurokami ve Freezing Mangaka'sı Yeni Bir Manga'ya Başlıyor


Akuma_Blade

Önerilen İletiler

Media Factory'nin aylık Comic Flapper dergisinde yazdığına göre Dall Young Lim ve Li Haiyuan "Ace Maid" adlı Manga serisine başlayacaklar. Bu serinin içeriği hakkında elimizde bilgi olmasa da isminden dolayı bana "Maid Deka" isimli diziyi anımsattı.

Ayrıca Shigahaku Mamorubu'nun yeni Manga'sı "Moso Kagyo no Michinaga San" da aynı derginin Ocak sayısında başlayacaklar içerisinde yeralıyor. Hikaye, ortaokullu bir kızın takma isimle erotik romanlar yazarak ailesinin geçimini sağlama çabasını anlatacak.

Dall Young Lim, Soo Hyon Lee ile birlikte en son Ocak 2012'de Unbalance Unbalance Manga'sına başlamış ve Freezing'in "First Chronicle" Manga'sını ve Sun Woo Park ile birlikte hazırladıkları Kurokami'yi 2012 başında tamamlamışlardı. Ocak 2007'de başlayan Freezing Manga serisi ise halen devam etmekte.

Kaynak: ANN

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

 • İleti 2
 • Oluşturma
 • Son yanıt

En Çok Yazanlar

 • CHOBiTS

  1

 • Akuma_Blade

  1

 • Derflinger

  1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Mangaları çok orijinal olmasa da kişiye saracak cinsten, en azından ben okurken pek sıkılmamıştım (gerçi Freezing'i çok okumadım ama). Bekliyorum yeni çalışmasını.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yazarın sıkı takipcisi olarak port.. yıldızlarına taş çıkaran tonla kızdan oluşan bir harem olacağı garantisi var bu yeni manganinda. Yalnız yazar çok güzel başladığı orjinal yapımlar çok geçmeden klişe bir hal alıyor ve son biten 3 mangasi ( Rebirt the lunatic taker, Onihime VS ve Koimoku ) aceleye getirilip yarım bitiyor deyim yerindeyse. Ciksin bunuda kesin okurum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
×
×
 • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?