Jump to content
  • Kayıt Ol

K Project 2. Sezon

Akuma_Blade

Önerilen İletiler

k-Project-k-32414229-800-569.jpg10713-58o79xqj20.jpg

2012 sezonunun dev kadrolu yapımı K, 13. bölümünün ardından serinin devam edeceğine dair bir duyuru notu bırakarak sona erdi. Yeni sezonunun ne zaman geleceğine dair elde henüz bilgi yok fakat en erken yaz 2013'de geleceğini varsaymak fena olmaz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 11
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Akuma_Blade

2

• ShinigamiKhan

2

• darkness167

1

• diablojinn

1

Gelmez olaydı! Anlaşılan yeteri kadar cukkayı kaldıramadı yapımcılar!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

güzel bi haber çok beğendim deyemesemde güzel bir anime idi :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

1. sezonun ne olduğunu tam olarak anlayan varmı ? birazdan 12 ile 13 ü izleyeceğim belki anlamaya başlarım umudu var içimde..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

1. sezonun ne olduğunu tam olarak anlayan varmı ? birazdan 12 ile 13 ü izleyeceğim belki anlamaya başlarım umudu var içimde..

Açgözlü stüdyoların büyük yatırımlarla çok para kazanma hevesi anlatılıyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Doğrusu ben serinin animasyon-ses kısmını epey beğendim fakat hikaye olarak yerine oturmamıştı belki 2. sezonda bu kısmı düzeltmeye çalışırlarsa güzel bir yapım çıkabilir

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Son bölümü izlemedim ama iki bolumdurlu biraz tad alabildim. Zaten 13 bölüme sığmayacak kadar geniş bir kadrosu vardı. Habere pek sevindiğim söylenemez ama ilk sezondan daha kötü olamaz zannımca.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

1. sezonu sevmedim ama 2. sezonda şaha kalkacaklar demedi demeyin... Bakın böyleydi böyle oldu diye laflar gelecek.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Purist izleyici olmak yine yükselen değer olmuş.

K'nın "senaryo", "kurgu ve anlatım" açısından matah bir seri olmadığına katılmakla beraber animasyon, müzikler ve sunum açısından göz ardı edilebilecek bir prodüksiyon değil. Aksine K'nın ne yarısı kadar bir kurguya ne de yarısı kadar animasyon kalitesine sahip yığınla yapım da geldi ve geçiyor. Maksat cukka yapmak olsaydı 1 koyup 10 almaya çalışacakları bir yol izlerlerdi ki öyle olmadığı da kadrosundan bile belli oluyor. Sırf sinopsis verilmeden yayınlanmış olmasının seri daha başlamadan yanlış beklentiler yaratmış olduğunu gözlüyorum. Sanırım 2. sezon ilerleyene dek de bu düşünce değişmeyecektir.

Kendi adıma konuşayım, K'nın zaman kaybı olduğunu düşünmemekle birlikte hayal kırıklığı bir seri olduğuna katılıyorum -en azından şimdilik- (Gerçi dürüst olmam gerekirse böyle bir sunumla değil K, bir Cin Ali uyarlaması olsa bile izleyebilirim) neticede seriyi finalinden önce yargılayamayacağımız için sevmeyen arkadaşların bile bu sezonu da izlemesi gerektiği kanısındayım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2. sezonu izler miyim bilmem. İlk sezon güzeldi ya severek izliyordum. Gerçi Mikoto izletiyordu ama

Niye öldü ya anlamadım gitti. Gereksiz bi ölümdü bence. Mikoto yoksa izler miyim bilmem. Mikoto dirilse keşke :birsey gelmez:gj

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 ay sonra...

açıkça nasıl beğenilmemiş anlamıyorum şahsen ben herşeyine bayıldım görüntü, op-ed, seiyular karakter görünümleri elbette hikayede bazı eksiklikler var zaten 2. sezonu düşünülen böyle animelerde anlam tamamlanması 2. sezona bırakılır ve sabırsızlıkla bekliyorum bu projeyi yare yare şimdi karneval var o da süper ben bakın derim zaten eğer beğenmediyseniz "amnesia" ya hiç bakmayın kafayı yerseniz

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?